Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

10 minutes ago, slepa živana said:

jel ima negde u centru grada neka prodavnica koja drži ikejine sitnice, da ne kažem razne pizdarije?

 

Bilo je na pocetku Kneza zimus.

Link to comment
Just now, jms_uk said:

 

Bilo je na pocetku Kneza zimus.

to više nema. 

al bile su negde u gradu još pre nego što se otvorila kod nas neke prodavnice sa pokućstvom valjda pa je bilo nekih sitnica. moglo je i da se naruči. nisam nikad bila. ne znam da li još postoje.

Link to comment

Mislim da ne postoji to odkad je Ikea zvanično ušla na naše tržište. To su ranije švercovali iz Madjarske i cene su bile poprilične. Možeš da naručiš online...

Link to comment
13 minutes ago, mraki said:

Mislim da ne postoji to odkad je Ikea zvanično ušla na naše tržište. To su ranije švercovali iz Madjarske i cene su bile poprilične. Možeš da naručiš online...

nisam mislila na te iz oglasa. bilo je nešto u takovskoj, o tome su svi pričali. i razumela sam da su ponešto imali tu u prodavnici a moglo je i da se naruči, ali ne namaštej, nego više ove sitnice za kuću.

ne isplati mi se da naručujem. trebaju mi neke kuke koje koštaju 150 dinara. a isporuka je 500.

4 minutes ago, omiljeni said:

bila je tada na državnom poslu epzoda o izumiranju staaarog zanata ikejdžija

:lolol:

Link to comment
On 5.6.2019. at 19:47, dùda said:

Ovo kao neka zajebancija :D?

 

Pa vidi, ja o krevetima nešto znam, učilo me u školi.

A znam ponešto i o zonama u prostoru, o strujanju vazduha pa samim tim i prašine itd.

Nije to toliko složeno, jednostavna fizika, samo treba shvatiti da su ljudi i u prošlosti bili pametni i da su neke stvari postavili kako treba i da se ne mora sve menjati a pogotovo ne ono što je dobro.

 

 

 

Ljudi su u prošlosti spavali na zemjli.

Link to comment
7 hours ago, slepa živana said:

nisam mislila na te iz oglasa. bilo je nešto u takovskoj, o tome su svi pričali. i razumela sam da su ponešto imali tu u prodavnici a moglo je i da se naruči, ali ne namaštej, nego više ove sitnice za kuću.

ne isplati mi se da naručujem. trebaju mi neke kuke koje koštaju 150 dinara. a isporuka je 500.

:lolol:

 

Prodavnica je Bamboo, ali ne znam kakvog sada ima smisla tamo tražiti Ikea proizvode?

 

 

 

Edit: U Japanu nema prašine.

Edited by Ras
Link to comment
On 5.6.2019. at 19:47, dùda said:

Ovo kao neka zajebancija :D?

 

Pa vidi, ja o krevetima nešto znam, učilo me u školi.

A znam ponešto i o zonama u prostoru, o strujanju vazduha pa samim tim i prašine itd.

Nije to toliko složeno, jednostavna fizika, samo treba shvatiti da su ljudi i u prošlosti bili pametni i da su neke stvari postavili kako treba i da se ne mora sve menjati a pogotovo ne ono što je dobro.

 

 

 

 

Ima logike, ali ... pre dve godine smo imali paklen plan... da kupimo novi krevet. I onda se to sve iskomplikovalo pa smo privremeno™ spavali na dusecima i letvicama na podu. Onda smo privremeno spavali par meseci na drugom mestu gde je bio normalan krevet, i sad smo se opet vratili, ali smo opet privremeno u tudjem stanu dok se nas ne oslobodi gde... takodje nema krevet nego samo letvice i dusek :D .

 

I nemam pojma, ali ne primecujem bog zna kakve probleme.

Link to comment

mi smo godinama,tipa 5god a ja pre toga sigurno jos 5god, spavali na dusecima na podu i nista mi/nam nije falilo

ne primecujem razliku izmedju tada i sada kreveta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...