Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

2 minutes ago, Haralampije said:

Samo da prijavim : ne kupujte led sijalice u Ikeji, jesenas kupio komada 3, radile smesno malo i od 3 do sad su 2 uspele da riknu :(

Meni 5 komada GU10 još uvek rade

Link to comment

takodje.

od svih led u kuci jedino ikeine nisam menjao, od cega je 5 kom u kupatilu, znaci stalno vlaga/suvo/toplo/hladno. mada, koliko se secam, cini mi se da oni imaju ledare razlicitog kvaliteta i cene.

Link to comment

sajt im je keva. prvo sto ima veci izbor nego sto tamo vidis izlozeno, drugo sto te zaobidje gomila mamipara koje kupis dok se setkas po onom hangaru da ne bude da sam putovao za dzabe i posle se pitas koji ce mi q ova glupost. ja sam odlaske na lice mesta prekinuo. bacanje vremena, para, benzina.....

Link to comment
sajt im je keva. prvo sto ima veci izbor nego sto tamo vidis izlozeno, drugo sto te zaobidje gomila mamipara koje kupis dok se setkas po onom hangaru da ne bude da sam putovao za dzabe i posle se pitas koji ce mi q ova glupost. ja sam odlaske na lice mesta prekinuo. bacanje vremena, para, benzina.....
Pa šta radiš? Naručuješ online?
Ja koristim app pa napravim spisak, pa ciljano...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Sve led sijalice rade, na jednom tzv. reflektoru 3 komada evo tacno 2 godine, na stonoj lampi godinu.

Ko hoce da se svrcka ok, lepo sve to izgleda, restoranska punuda mi je bila zanimljiva, ali i od mene apsoutno sve preporuke za sajt.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...