Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 25.9.2019. at 16:29, harper said:

 

Nisam napisao da ste veci vec da ste "isti, ako ne i veci", a verujete i/ili ubedjujete sebe da niste uopste. Dovoljno je samo nabrojati ko vam je na najbitnijim funkcijama u JSD, FK i KK pa da se shvati da vam vise prilici ime Naprdnjizan nego Partizan.

Niti je Vučelić bolji od Čovića na primer,niti je Terzić od Ostoje.Isto smo SNS što se kadrova tiče,da se tako banalno izrazim,ali odabrali smo da navijamo i dalje za te klubove,zar ne,tako da dolazi na red favorizovanje,a to veze nema sa tim ko je kadar imenom i prezimenom,pošto su svi SNS/DB i svima je u interesu samo novac.I nije im problem što je Zvezda favorizovana,jer ne znam kako drugačije da objasnim Vučelićevu reakciju za Zvezdin penal gde je problem u "sudijskom neznanju",kao ni Vučićevu reakciju odmah posle derbija,a dobro znamo da se on tako uzbudi samo kada neko kaže ono što je u stvari istina.Da je Partizan favorizovan tako kao Zvezda sada,ja se ne bih toliko pravdao.U suštini ne bi mi bilo mnogo krivo,jer sam govno kada je u pitanju nešto što volim,ali ne bih trošio vreme da ubeđujem ljude u nešto što jednostavno nije tačno.Toliko morala i razuma bih ipak zadržao.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Niti je Vučelić bolji od Čovića na primer,niti je Terzić od Ostoje.Isto smo SNS što se kadrova tiče,da se tako banalno izrazim,ali odabrali smo da navijamo i dalje za te klubove,zar ne,tako da dolazi na red favorizovanje,a to veze nema sa tim ko je kadar imenom i prezimenom,pošto su svi SNS/DB i svima je u interesu samo novac.I nije im problem što je Zvezda favorizovana,jer ne znam kako drugačije da objasnim Vučelićevu reakciju za Zvezdin penal gde je problem u "sudijskom neznanju",kao ni Vučićevu reakciju odmah posle derbija,a dobro znamo da se on tako uzbudi samo kada neko kaže ono što je u stvari istina.Da je Partizan favorizovan tako kao Zvezda sada,ja se ne bih toliko pravdao.U suštini ne bi mi bilo mnogo krivo,jer sam govno kada je u pitanju nešto što volim,ali ne bih trošio vreme da ubeđujem ljude u nešto što jednostavno nije tačno.Toliko morala i razuma bih ipak zadržao.

 

 

 

Tacno tako. I zasto je onda problem to reci? Zasto godinama ovde moramo da trpimo vredjanje zdravog razuma pricom da smo mi kao neki miljenici drzave kojoj se namestaju titule a vi opoziciona moralna vertikala koja se bori titanski protiv krvozednih srpskih klubova za svaki bod u svakom sportu? Eno ti poslednji put na topiku o KK Partizan ("odmah nam je stavljeno do znanja kakvo nas sudjenje ceka u sezoni") za vreme utakmice protiv jebene Mege u jebenom revijalnom takmicenju. Cemu to zeljkopantisanje na forumu koje je dozlogrdilo i Bogu i narodu?

 

A to zasto je Vucic reagovao kako je reagovao nakon ove poslednje "Vucicu pederu" sesije? Pa, i to je vise nego jasno. Zato sto je shvatio da je, kako bi dokazao (samo ne znam kome) sopstvenu nepristrasnost, uludo slupao pare u upravu Partizana koja ne moze, nece ili ne ume da ucutka deo svojih navijaca. Ko ga jebe kad je glup, nema on te milijarde koje ce da "ubiju" pricu kod navijaca Partizana da je Zvezda favorizovan klub i da se Partizan namerno unistava. Nema ih ni Bil Gejts.

Link to comment

zato što je to istina :happy:

- evo neka se gospodar vučić postavi kao bota grobar i neka dovede u pfc sponzora koji će da iskešira 5 milki svake godine, neka sredi da neka banka da bespovratni kredit od 17 milki, da klub može da preživi bez igranja evrope i prodaje igrača, da se pfc-u dosudi 10+ penala u sezoni kako bi do kraja sezone držao priključak sa državnom mezimicom, kako bi derbi u playoff-u dočekao sa -1,2 ili 3 boda, kao što je to mogao ganchester u vreme strahovlade toleta i bote :laugh:

Edited by gone fishing
Link to comment

Ja nisam ni govorio da smo mi neka opozicija,svako ko to priča opravdava sebe što i dalje navija za Partizan.

 

Što se drugog pasusa tiče...Da objasnim na banalan način,on sa Partizanom radi ono što i sa Srbijom.Propasti nećemo,uvek će tako malo faliti da bude bolje,ali ipak verovatno neće(u oku prosečnog građanina ove zemlje,koji možda i ne glasa za SNS.inače je najviše takvih u ovoj zemlji,tako da verujem da je takav i jedan prosečan navijač Partizana).Ako se pokaže da grešim,tj. po ovoj analogiji Srbiji bude bolje,tj. Partizan osvoji neki bitan trofej:D,ja ću se izviniti i tebi i Vučiču.:D

 

Inače,mi koji se i dalje toliko ložimo na Partizan/Zvezdu,a u isto vreme tako iščekujemo Vučićev pad,smo ozbiljni licemeri,ali šta da se radi jbg. :D

Edited by Milošica
Link to comment

daleko od toga da su navijaci partizana bilo kakva moralna vertikala, ali glasovi protiv vodje se cuju. iz kojih pobuda se cuju, mozemo polemisati, ali to je tako.

 

sporiti se oko toga da li je sd crvena zvezda favorizovano ili ne, predstavlja puko gubljenje vremena.

 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

zato što je to istina :happy:

- evo neka se gospodar vučić postavi kao bota grobar i neka dovede u pfc sponzora koji će da iskešira 5 milki svake godine, neka sredi da neka banka da bespovratni kredit od 17 milki, da klub može da preživi bez igranja evrope i prodaje igrača

 

Vazi. Takodje neka okrene ledja kad klub izduva za licencu zbog dugova pa onaj drugi upadne na njegovo mesto, neka sastavi pola upravnog odbora Zvezde od predsednika drugih klubova koji se takmice u istoj ligi, neka delegira iskljucivo licencirane cigane da sude derbi radi objektivnosti, neka postavi za predsednika FSS aktuelnog predsednika Zvezde, neka zaduzi drzavu za izgradnju sportskog kompleksa Zvezdi u uslovima hiperinflacije, dok ljudi prekopavaju kontejnere i prodaju slike sa zidova da ne umru od gladi i tako dalje i tome slicno. Da se poravnamo po svim osnovama privilegija pa da vidimo ko ce da pretekne.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Vazi. Takodje neka okrene ledja kad klub izduva za licencu zbog dugova pa onaj drugi upadne na njegovo mesto, neka sastavi pola upravnog odbora Zvezde od predsednika drugih klubova koji se takmice u istoj ligi, neka delegira iskljucivo licencirane cigane da sude derbi radi objektivnosti, neka postavi za predsednika FSS aktuelnog predsednika Zvezde, neka zaduzi drzavu za izgradnju sportskog kompleksa Zvezdi u uslovima hiperinflacije, dok ljudi prekopavaju kontejnere i prodaju slike sa zidova da ne umru od gladi i tako dalje i tome slicno. Da se poravnamo po svim osnovama privilegija pa da vidimo ko ce da pretekne.

lol

da da baš su se sudije grobari pokazali u derbijima, sjajno, eto želim i vama da sude takvi cigani koji vam neće dosuditi penal u 55 uzastopnih derbija :D

- potpredsednik ganchestera i istaknuti član sns-a je predsednik saveza, a sa parama koje dobijate od države već 10 godina ste mogli 3 teleoptika da napravite :happy:

Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

lol

da da baš su se sudije grobari pokazali u derbijima, sjajno, eto želim i vama da sude takvi cigani koji vam neće dosuditi penal u 55 uzastopnih derbija :D

- potpredsednik ganchestera i istaknuti član sns-a je predsednik saveza, a sa parama koje dobijate od države već 10 godina ste mogli 3 teleoptika da napravite :happy:

 

Ponovicu, hajde da se poravnamo i platimo sve svinjarije i jedni i drugi, pa da vidimo sta ce na kraju da ispadne.

Link to comment

može, al prvo da mi imamo predsednika saveza jedno 10-15 godina, uz to i komesara za suđenje i sve što ide uz to

 

evo npr saša ćurčić predsednik fss-a, a pampi generalni sekretar. šteta što  je sloba novaković pokojni on je mogao da duži suđenje

:fantom:

 

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

može, al prvo da mi imamo predsednika saveza jedno 10-15 godina, uz to i komesara za suđenje i sve što ide uz to

 

evo npr saša ćurčić predsednik fss-a, a pampi generalni sekretar. šteta što  je sloba novaković pokojni on je mogao da duži suđenje

:fantom:

 

 

Ponovicu po drugi put, da oba kluba plate sve svinjarije iz proslosti, ukljucujuci i te famozne predsednike saveza i komesare za sudjenje. A bogme i clanove uprave i istovremeno sudije Suda udruzenog rada koji na sudovima dodeljuju titule klubovima za koje rade. Da se sve sabere i ispostavi racun, pa da vidimo gde smo.

 

Moze i u kosarci.

Link to comment
19 minutes ago, gone fishing said:

lol

da da baš su se sudije grobari pokazali u derbijima, sjajno, eto želim i vama da sude takvi cigani koji vam neće dosuditi penal u 55 uzastopnih derbija :D

- potpredsednik ganchestera i istaknuti član sns-a je predsednik saveza, a sa parama koje dobijate od države već 10 godina ste mogli 3 teleoptika da napravite :happy:

pri cemu je terza istovremeno bio predsjednik zvezde i sjedio u upravi ofk-a.

naravno, to nema nikakve veze sa preokretom od 0:2 do 6:2 na cuvenoj utakmici na kojoj su se igraci ofke rastrcali tokom prvog poluvremena, pa fizicki pali u drugom.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Ponovicu po drugi put, da oba kluba plate sve svinjarije iz proslosti, ukljucujuci i te famozne predsednike saveza i komesare za sudjenje. A bogme i clanove uprave i istovremeno sudije Suda udruzenog rada koji na sudovima dodeljuju titule klubovima za koje rade. Da se sve sabere i ispostavi racun, pa da vidimo gde smo.

 

Moze i u kosarci.

osporavas pravosnaznu sudsku presudu suda udruzenog rada, dok istovremeno organi sadasnjeg fss dodjelju zvezdi titulu prvaka srbije osvojenu na podrucju uze srbije 1946.godine.

 

mogli ste makar neki dvomec sa spartakom odigrati.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...