Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

što se mene tiče, imamo cijelu stvar

 

Tako je. Znao sam da si ti jedini dovoljno pametan da se ne nastavljas. Objasni i ovom bwa o cemu se radi, on je bas zalutao.

Link to comment
On 25.9.2019. at 16:42, Godfrey said:

Potpuno je pogrešno misliti da Vučelić ima ikakvog uticaja na simpatizere/navijače Partizana, i na formiranje njihovog mišljenja.

Niti koga zanima Vučelić, niti iko obraća pažnju na njega.

Koliko beše prošle sezone bila razlika u bodovima, 30? Realno. Kao što je i za vreme Toleta trebala tolika da bude u korist Partizana, ali se navlačilo da bude bod, dva, tri kako bi derbi odlučivao..te je Partizan pobedom u derbiju morao da rešava titulu. To je ono što je bitno Partizanovcima, a ne Vučelić.

 

 

Ovo je srz onoga sto 99% grobara prica/misli/pise - mi smo kraduckali™ za vreme Toleta, ali vi pljackate za vreme Vucica. Partizan=manja govna/moralne gromade/vecita opozicija - dopisati po zelji...

 

 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

Ovo je srz onoga sto 99% grobara prica/misli/pise - mi smo kraduckali™ za vreme Toleta, ali vi pljackate za vreme Vucica. Partizan=manja govna/moralne gromade/vecita opozicija - dopisati po zelji...

 

 

 

Zapravo, covek je napisao da ste i u vreme Toleta pljackali da bi ostali u trci ali ste bili redovno omlacivani u derbijima.

Bitno je da ti znas sta "99% grobara" misli...

Link to comment

Trener Vojvodine Nenad Lalatović dospeo je pre dve nedelje u žižu javnosti pošto je posle sveđe i iskučenja na niškom "Čairu" najavio da će otvoriti dušu o svim nameštanjima u Superligi Srbije. Kako prenosi "Blic" Lalatović je negirao da je upoznat sa bilo kakvim nameštanjem utakmica.

 

U dopisu koji su navodno potpisali Lalatović, ali i predstavnici FK Vojvodine ističe se da Lalatović nikada nije govorio da ima bilo kakva saznanja o neregularnim radnjama u srpskom fudbalu. Klub iz Novog Sada je u tome apsolutno podržao svog trenera.

 

:lolol:

Edited by Milosh76
Link to comment
34 minutes ago, Orle Zmajević said:

 

Zapravo, covek je napisao da ste i u vreme Toleta pljackali da bi ostali u trci ali ste bili redovno omlacivani u derbijima.

Bitno je da ti znas sta "99% grobara" misli...

 

Gle cuda, bas u vreme Toleta smo bili "redovno omlacivani u derbijima" :D

 

Daj prvo naglas izgovori sta bi napisao ovde, mozda te neko cuje pa ti skrene paznju da se ne blamiras.

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

 

Ovo je srz onoga sto 99% grobara prica/misli/pise - mi smo kraduckali™ za vreme Toleta, ali vi pljackate za vreme Vucica. Partizan=manja govna/moralne gromade/vecita opozicija - dopisati po zelji...

 

 

kako si dosao do ovog procenta?

Link to comment
52 minutes ago, John Coltrane said:

 

Gle cuda, bas u vreme Toleta smo bili "redovno omlacivani u derbijima" :D

 

Daj prvo naglas izgovori sta bi napisao ovde, mozda te neko cuje pa ti skrene paznju da se ne blamiras.

 

Dakle, kad smo kod blamiranja, da obnovimo gradivo:

 

Quote

Kao što je i za vreme Toleta trebala tolika da bude u korist Partizana, ali se navlačilo da bude bod, dva, tri kako bi derbi odlučivao..te je Partizan pobedom u derbiju morao da rešava titulu

 

Quote

Ovo je srz onoga sto 99% grobara prica/misli/pise - mi smo kraduckali™ za vreme Toleta, ali vi pljackate za vreme Vucica. Partizan=manja govna/moralne gromade/vecita opozicija - dopisati po zelji...

 

Pazi, to sto si funkcionalno nepismen samo po sebi nije toliki blam, ali to sto pravis procene da svi grobari misle onako kako si ti isprojektovao u glavi je vec :blush:

Poseban blam su ove insinuacije da je Tole uticao na rezultat derbija.Verujem da to cak ni rsbolidi nikada nisu radili.

Link to comment
6 minutes ago, Orle Zmajević said:

 

Pazi, to sto si funkcionalno nepismen samo po sebi nije toliki blam, ali to sto pravis procene da svi grobari misle onako kako si ti isprojektovao u glavi je vec :blush:

Poseban blam su ove insinuacije da je Tole uticao na rezultat derbija.Verujem da to cak ni rsbolidi nikada nisu radili.

 

Budi zaludan pa sprovedi anketu, ako vec ne verujes mom digitronu™. Ono sto ti zoves mojom projekcijom je samo ono sto sam citirao, a napisao je navijac FKP.

 

Cuj insinuacije na racun Toletove umesanosti u derbije :D . Sta ima Tole predsednik FKP i FSS da se mesa u fudbal - pa ovo da nije tuzno bilo bi smesno. 

Daj uozbilji se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...