Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Gospoda opozicionari skandirali Marinu "Marine ustasho". Dakle, navijaci kluba koji je prvu svoju generaciju legendi regrutovao iz domobranskih redova ustasom nazivaju Srbina iz grada ciji je veci deo tokom onog rata ljubazno zamoljen da se preseli u susedni Jasenovac. Seems legit.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Gospoda opozicionari skandirali Marinu "Marine ustasho". Dakle, navijaci kluba koji je prvu svoju generaciju legendi regrutovao iz domobranskih redova ustasom nazivaju Srbina iz grada ciji je veci deo tokom onog rata ljubazno zamoljen da se preseli u susedni Jasenovac. Seems legit.

kako mislis iz domobranskih redova?

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

The biger the lie the more they believe :cool:

 

Jbt čoveče ti porediš značaj Ostoje Limara Vučele i ostalih vojnika sa značajem braćom Vučić.

Možda u tvom mikrokosmosu Partizanom treba da rukovode Vuk Jeremis i Boškić Obradović, pa da nam izdaš sertifikat da smo opozicioni klub, ali jbg to ne funkcioniše tako.

Imamo Berića koji ih je odjebao, imamo Vujoševića koji je pokrenuo proteste 1 od 5 miliona i imamo te navijače koji skandiraju Vučiću pederu. Ti izgleda znaš zašto svaki taj simpatizer ponaosob skandira to što skandira, ali možeš im dati bar 2 za trud iako je to samo šačica Vučelinih Svjedoka.

Nije bogzna šta, ali vi nemate nikog.

 

 

 

Ne uporedjujem ja nista, Vucelic je ionako neuporediv s bilo cim osim mozda s nekim opskurnim likovima iz nacisticke Nemacke, samo kazem da si slagao u onom postu. Andrej Vucic nije nikad bio ni direktor ni predsednik KK Crvena Zvezda. Bio je clan UO iz kojeg je dobio nogu kad je pokusao da se siri Covicu i da mu preotme klub. Beric Mici svaka cast i kapa do zemlje ali on je Partizan koliko sam i ja, o cemu dovoljno govori to kako je zavrsio u klubu.

 

Vujosevic pokrenuo proteste "1 od 5 miliona".:laugh: Jebo te, ima li kraja tim glupostima. I njemu svaka cast na opozicionom angazmanu ali nije se zaboravilo da je pre toga bio gorljivi pristalica dok nije ispao iz kombinacija, pa je cak i na neke stranacke proslave isao. On je dobio isti svilen gajtan kao i svi ostali, ako hoces pare od drzave onda ima da se klanjas gospodaru. Nije hteo to da uradi i dobio je nogu iz Partizana, od uprave Partizana ciji je predsednik to naplatio nekretninama na Zlatiboru. Dakle, kapa dole i Vujosevicu ali ne znam kakve to veze ima sa Partizanom. KK Partizan nije Dusko Vujosevic vec Ostoja Mijailovic. Pomirite se s tim vec jednom, ovo sto vi piskarate na forumu nije Partizan. Mozda je bio, mozda ce biti, trenutno nije. Trenutno je naprednjacki klub.

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

kako mislis iz domobranskih redova?

 

Tako lepo. Neki vidjeni igraci koji su igrali za Partizan posle rata za vreme rata su bili formalno mobilisani u domobranske jedinice. Ne secam se vise tacno ko je sve bio mobilisan ali za Bobeka se, recimo, zna. On je sam to pricao u raznim intervjuima. Nije to neki poseban argument ni za sta, takvo je vreme bilo, samo je malo degutantno da navijaci koji toliko ne znaju istoriju sopstvenog kluba nazivaju ustasom Srbina iz dela Bosne koji je opako stradao za vreme rata. Mislim, degutantno je da nekoga uopste nazivaju ustasom ali ovako je jos gore.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 iz kojeg je dobio nogu

 

:lol: :lol:

 

Nije bio predsednik nego član UO...ujee do mojeg. Kako si me samo uhvatio u laži

On je postao član čegagod u vašem klubu otprilike 10 minuta nakon objavljivanja rezultata drugog kruga i bio tu par godina.

A onda su ga najurili i šutnuli nogom u dupe. :thumbup:

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

Nije bio predsednik nego član UO...ujee do mojeg.

 

Pa, nije isto. Da je Pekovic bio clan UO a ne predsednik Partizana mozda bi Dusko Vujosevic i danas sedeo na klupi Partizana. Kao sto je Radonjic na klupi Zvezde sedeo jos par godina posle poraza od Cibone, iako je nesudjeni predsednik vec imao dogovorenog kandidata za klupu, jos jednu prodatu dusu koja je nekada bila veliki trener.

Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Tako lepo. Neki vidjeni igraci koji su igrali za Partizan posle rata za vreme rata su bili formalno mobilisani u domobranske jedinice. Ne secam se vise tacno ko je sve bio mobilisan ali za Bobeka se, recimo, zna. On je sam to pricao u raznim intervjuima. Nije to neki poseban argument ni za sta, takvo je vreme bilo, samo je malo degutantno da navijaci koji toliko ne znaju istoriju sopstvenog kluba nazivaju ustasom Srbina iz dela Bosne koji je opako stradao za vreme rata. Mislim, degutantno je da nekoga uopste nazivaju ustasom ali ovako je jos gore.

:wacko:

kvalitetno forumašenje, nema šta.

jbt...

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Pa, nije isto. Da je Pekovic bio clan UO a ne predsednik Partizana mozda bi Dusko Vujosevic i danas sedeo na klupi Partizana. Kao sto je Radonjic na klupi Zvezde sedeo jos par godina posle poraza od Cibone, iako je nesudjeni predsednik vec imao dogovorenog kandidata za klupu, jos jednu prodatu dusu koja je nekada bila veliki trener.

 

Anđusara, Džaja i Andrej Vučić, trio koji je od Ćokija fasovo nogobulj

Link to comment
Just now, omiljeni said:

:wacko:

kvalitetno forumašenje, nema šta.

jbt...

 

Sto? Bilo bi kvalitetnije forumasenje da sam precutao da su simpatizeri Partizana i veliki opozcionari (dakle, ne clanovi bilo koje od navijackih grupa) nazivali Marka Marina ustasom? Eto, ako ce to doprineti kako forumu tako i vasem dobrom glasu, neka bude da nista nisam napisao. Istina je ionako jedna dosadna stvar, koga ona uopste zanima.

Link to comment
Just now, omiljeni said:

 

Anđusara, Džaja i Andrej Vučić, trio koji je od Ćokija fasovo nogobulj

 

Jebi ga. Znam da vam je tesko da to priznate ali tako je. Platili smo mi debelo to Covicevo kurcenje ali deluje po Zvezdinom rosteru iz ove godine da su se slizali ponovo.

Link to comment

vucic da hoce da preuzme kkcz, moze to da uradi za sat vremena. sta ga moze sprijeciti?

dovoljno je da zavrne slavinu, zabrani javnim i gradskim preduzecima da finansiraju klub,  "preporuci" privatnicima da im nije bas najbolja ideja da sponzorisu zvezdu i klub ce ostati bez corava dinara, nakon cega bi se on pojavio kao spasilac.

 

kakav crni sukob covica i vucica.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...