Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

9 minutes ago, Milosh76 said:

Nece oni nista, sudija ce odraditi sta treba.

 

Ako izgubite/nereseno ima da kukate i kmecite, ako dobijete Nislije ce se buniti sigurno.. ..

 

 

:lolol:

 

 

ušao je tozin duh u miloša

Link to comment

Spartak i Kabel, negde procitah, mislim mondo

 

Protiv ovog predloga bila su izričito tri kluba: Partizan, subotički Spartak i Kabel. Ali, pojedini predsatvnici klubova nisu ni glasali u opštem metežu.

Link to comment



Na sednici je potegnuto i pitanje o pravilu o ograničenju broja stranaca u srpskom fudbalu, gde je Partizan blokirao inicijativu Zvezde, da se omogući da umesto minimalno četiri, u srpskom fudbalu bude dozvoljeno da ih bude osam, koliko ih Zvezda trenutno ima.

To se Terziću nije svidelo, pa je napao Vazuru, a usput je zapretio i Vučeliću i Vuletiću.

- Je*aću vam ja majku, platićete mi za sve ovo, polomiću vas, nisam ti ja Sale Mutavi i Velja Nevolja - bile su reči koje je Terzić uputio Vazuri.

:nobles:


gospodin sa manikiranim noktima u košulji krojenoj po meri

by sloba georgijev

 


 

ograničenje broja stranaca je debilno, ali donosi sasvim izvesnu mogućnost da će u ligi ostati četiri kluba

 

šest stranacatm je sasvim dovoljno ali takođe uz određeni uslov o broju igrača iz omld škole koji bi svaki klub morao da ima u rosteru linglong lige

 

 

Link to comment

„Nema predloga na koliko bi ograničenje trebalo da bude pomereno, da li na osam ili na neki drugi broj. Isto tako, nije se pominjao onaj deo da bi trebalo da se plaća za svakog stranog igrača preko četvrtog stranca“, istakao je Tončev.

Terzic demantovao psovanje i pretnje, sad je pitanje kom lazovu verovati, a obojica se pozivaju na 30 svedoka :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...