Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

aleksandar je šef zvezde, tako ga barem nazivaju miloje i zvezdan

ili kako u slobodnoj dalmaciji pišu komadant

 

sad, znam da bi voleli da mi nosimo i aleksandrov krst, al neće da može

 

ko mesi tortu, taj nosi i krst

to se ne razdvaja

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

aleksandar je šef zvezde, tako ga barem nazivaju miloje i zvezdan

ili kako u slobodnoj dalmaciji pišu komadant

 

sad, znam da bi voleli da mi nosimo i aleksandrov krst, al neće da može

 

ko mesi tortu, taj nosi i krst

to se ne razdvaja

 

Ne postoji stvar koju ja bih ili ne bih voleo kad je Partizan u pitanju, ne zanima me. JSD Partizan je naprdnjacko sportsko drustvo i to se lako moze dokazati, nevezano za to sta ko voli ili ne voli. Zatvaranje ociju i drzanje dlanova na usima dok se vice "ja sam opozicija, ja sam opozicija, u-ta-ta" tu nimalo ne pomaze. Nama je Aleksandar dobri duh koji lebdi nad Marakanom i brine na isti nacin kao sto brine o vecinskoj Srbiji, pljacka je sistematski, vama je sef glavnog odbora. Je li Aleksandar Covicu ili Ostoji naredio na sastanku GO stranke da ide i pobrine se oko toga sta mu klub radi umesto sto tu sedi i aplaudira Vodji? Postoji snimak, jebi ga.

 

Ono sto vas realno razlikuje i to vam priznajem je da imate minimum jednu organizovanu grupu koja ce da pokrene skandiranje "Vucicu pederu" kad malo zafali love, nase organizovane grupe su po tom pitanju jedinstvene - cute kao zalivene. Dobri duh koji lebdi nad Marakanom, posredstvom doktora s bosom nogom na mokasinu, ih zaliva na vreme i uredno.

 

Sad jos samo da mi objasnis kako smo uopste zavrsili u prici o tome ko je veci korisnik usluga Aleksandra. Pocelo je od toga da smatram da treba da angazujemo najgori sljam u Srbiji da se obracuna s vasim najgorim sljamom, na najsljamskiji moguci nacin koji se moze zamisliti. Kakve to veze ima s tim ko ciji krst nosi? Mi znamo ko nam lebdi nad glavom i to priznajemo (valjda je to ona parabola s krstom, ako sam dobro razumeo), znate i vi ali se pravite ludi jer biste hteli da budete nesto drugo. Niste, jebi ga, vi ste najobicniji naprdnjacki isprdak isto koliko i mi, ako ne i vise od toga. To sto ste vi sampioni u negiranju stvarnosti zaista nije moj problem, nije to nikakva novina kad je JSD Partizan u pitanju.

Link to comment
18 minutes ago, harper said:

 

Ne postoji stvar koju ja bih ili ne bih voleo kad je Partizan u pitanju, ne zanima me. JSD Partizan je naprdnjacko sportsko drustvo i to se lako moze dokazati, nevezano za to sta ko voli ili ne voli. Zatvaranje ociju i drzanje dlanova na usima dok se vice "ja sam opozicija, ja sam opozicija, u-ta-ta" tu nimalo ne pomaze. Nama je Aleksandar dobri duh koji lebdi nad Marakanom i brine na isti nacin kao sto brine o vecinskoj Srbiji, pljacka je sistematski, vama je sef glavnog odbora. Je li Aleksandar Covicu ili Ostoji naredio na sastanku GO stranke da ide i pobrine se oko toga sta mu klub radi umesto sto tu sedi i aplaudira Vodji? Postoji snimak, jebi ga.

 

Ono sto vas realno razlikuje i to vam priznajem je da imate minimum jednu organizovanu grupu koja ce da pokrene skandiranje "Vucicu pederu" kad malo zafali love, nase organizovane grupe su po tom pitanju jedinstvene - cute kao zalivene. Dobri duh koji lebdi nad Marakanom, posredstvom doktora s bosom nogom na mokasinu, ih zaliva na vreme i uredno.

 

Sad jos samo da mi objasnis kako smo uopste zavrsili u prici o tome ko je veci korisnik usluga Aleksandra. Pocelo je od toga da smatram da treba da angazujemo najgori sljam u Srbiji da se obracuna s vasim najgorim sljamom, na najsljamskiji moguci nacin koji se moze zamisliti. Kakve to veze ima s tim ko ciji krst nosi? Mi znamo ko nam lebdi nad glavom i to priznajemo (valjda je to ona parabola s krstom, ako sam dobro razumeo), znate i vi ali se pravite ludi jer biste hteli da budete nesto drugo. Niste, jebi ga, vi ste najobicniji naprdnjacki isprdak isto koliko i mi, ako ne i vise od toga. To sto ste vi sampioni u negiranju stvarnosti zaista nije moj problem, nije to nikakva novina kad je JSD Partizan u pitanju.

imate li vi neku organizovanu ili neorganizovanu grupu koja skandira "vucicu pederu"?

ovo pitam, jer je tacno da nasi organizovani to skandiraju kad zafali para, ali postoje i neorganizovani koji skandiraju nevezano za novac.

dakle, da li neorganizovani navijaci/simpatizeri zvezde skandiraju "vucicu pederu"?

Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

imate li vi neku organizovanu ili neorganizovanu grupu koja skandira "vucicu pederu"?

ovo pitam, jer je tacno da nasi organizovani to skandiraju kad zafali para, ali postoje i neorganizovani koji skandiraju nevezano za novac.

dakle, da li neorganizovani navijaci/simpatizeri zvezde skandiraju "vucicu pederu"?

 

Nemamo, sve su namirene. Neorganizovani ne dolaze na utakmice a i ako im padne na pamet da skandiraju neke stvari koje organizovani ne zele da se skandiraju, lako se preskoci sa severne tribine da bi se zaveo red. Znam da znas o cemu govorim, imali smo vec takve akcije u Pioniru na Partizanovim utakmicama.

 

Tacno je, simpatizeri Partizana hoce da "upederisu" Vucica a simpatizeri Zvezde nece, to je neoprostivo i za to nema opravdanja. S tim sto Partizanovi simpatizeri to ne skandiraju jer im smeta Vucic kao politicar (bolje reci "politicar") vec zato sto su popushili Vucelicevu pricu da Vucic namerno sjebava Partizan. Voleo bi i ja da s tribina Marakane grmi o Vucicu pederu ali ne mogu da trazim od tih ljudi da budu licemeri i da rizikuju zdravlje tako sto ce tako nesto da skandiraju, buduci da na utakmice ne idem pa me i ne zanima previse sta se na stadionima desava. Organizovani navijaci Zvezde su zlo, jedno od najvecih koje ima veze sa Zvezdom, oni su na platnom spisku uprave i jedino sto ih zanima je da im na vreme stizu pare, beneficije i poslovi koje namicu preko kluba. Imajuci u vidu da nam klubom upravljaju skretnicari para za SNS, ni od jednih ni od drugih se ne moze ocekivati da ce se suprotstaviti rezimu za koji rade, ceo taj sistem je poslozen od vrha do dna i tu nema zajebancije.

 

Mozda se na kosarci desi ponovo nesto sto bi zalicilo na obracun navijaca Zvezde sa Delijama oko Omica ali i u to sumnjam. Covic mi deluje veseo, debeo i zadovoljan, izgleda da je taj period trzavica izmedju njega i SNS-a zavrsen.

Link to comment

U šta se ti pretvoriš kada se dirne Zvezda,koja količina pasivne agresije...

 

Ne vidim da je ovde bilo kome od nas Grobara drago što je jedan Vučelić predsednik Partizana,ali nisi valjda toliko zaslepljen da kažeš da smo veći "naprednjački isprdak" nego vi.

Link to comment
imate li vi neku organizovanu ili neorganizovanu grupu koja skandira "vucicu pederu"?
ovo pitam, jer je tacno da nasi organizovani to skandiraju kad zafali para, ali postoje i neorganizovani koji skandiraju nevezano za novac.
dakle, da li neorganizovani navijaci/simpatizeri zvezde skandiraju "vucicu pederu"?
Ko je poceo sa skandiranjem?
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Ne mislim na JNA, nego generalno ko je prvi poceo sa skandiranjem Vucicu pederu jos pre par godina?

 

Na stadionima, ne na ulici

Pa reci ko brate losmi, je l` su turski konjanici bili zacetnici?

Link to comment
56 minutes ago, Milošica said:

U šta se ti pretvoriš kada se dirne Zvezda,koja količina pasivne agresije...

 

Ne vidim da je ovde bilo kome od nas Grobara drago što je jedan Vučelić predsednik Partizana,ali nisi valjda toliko zaslepljen da kažeš da smo veći "naprednjački isprdak" nego vi.

 

Nisam napisao da ste veci vec da ste "isti, ako ne i veci", a verujete i/ili ubedjujete sebe da niste uopste. Dovoljno je samo nabrojati ko vam je na najbitnijim funkcijama u JSD, FK i KK pa da se shvati da vam vise prilici ime Naprdnjizan nego Partizan.

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

“vučiću pederu, ne damo ti titulu

 

 

1 hour ago, harper said:

 

S tim sto Partizanovi simpatizeri to ne skandiraju jer im smeta Vucic kao politicar (bolje reci "politicar") vec zato sto su popushili Vucelicevu pricu da Vucic namerno sjebava Partizan.

 

I to je cela prica o strasnom opozcionom delovanju Partizanove tribine.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...