Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ову распуштену банду не би ни Кари довео у ред тако лако. 

Link to comment

Zajebano je kad nemas osecaj blama. Filip Covic je kosarkaski psihopata, koliko god losih stvari da uradi vratice se i ponavljati ih. U jednom trenutku na kraju prvog poluvremena mi je izgledalo da je Topic potpuno pogubio igru iz ruku koliko nije verovao sta se desava na terenu. Ne kontam da li je onih par poseda na kraju prvog poluvremena bez plejmejkera bio zajeb u izmenama ili neka taktika koja nije bas uspela.  Lesor toliko nema pojma da je Jovanovic prema njemu delovao kao Radja kad se vratio u Evropu. Nikako da odustanu od taktike sa Covicem i Rocestijem u petorci, to je samoubistvo u odbrani a u napadu igrac manje.

 

Odbrana potpuno pogubljena, nikakve komunikacije nema, uvaljivali su nam fore kao na basketu ispred skole. Da nisu promasili milion bacanja ovo bi izgubili. Mada i sudije su malo navlacile za Borac.

 

Nemam pojma. Nisam bas neki optimista.

Link to comment

Iskreno, jedva čekam da se sve ovo raspička na kraju sezone. Bukvalno ne mogu očima da ih gledam, većinu igrača. 

 

Dobrić, Omić, Janković, Davidovac, Dangubić i možda Radanov i eventualno Lazić, zbog stare slave i zasluga. To su svi koji su iole zaslužili da nose Zvezdin dres. Ostali, kud koji mili moji, sa jednom ogromnom željom da ih nikad više moje oči ne vide.

 

Na čelu s feldainom i antićem, namerno malim slovima.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment



Iskreno, jedva čekam da se sve ovo raspička na kraju sezone. Bukvalno ne mogu očima da ih gledam, većinu igrača. 
 
Dobrić, Omić, Janković, Davidovac, Dangubić i možda Radanov i eventualno Lazić, zbog stare slave i zasluga. To su svi koji su iole zaslužili da nose Zvezdin dres. Ostali, kud koji mili moji, sa jednom ogromnom željom da ih nikad više moje oči ne vide.
 
Na čelu s feldainom i antićem, namerno malim slovima.


Bez Lazića i sa Jovanovićem i Lesorom umesto Omićem i može.
Link to comment
2 minutes ago, Milogled Bluff said:

Po kom kriterijumu je Lesor pozeljniji u timu od Omica?

Po tome što je raznovrsniji igrač, pre će on da poboljša odbranu nego što će ovaj da poboljša bacanja, na kraju krajeva i mlađi je. O Lesoru sve govori interesovanja EL klubova, cenim da oni ipak znaju najviše o košarci.

Link to comment

ako je tačan Omićev i Lessortov +/- u finalu aba što je neko okačio, da je Omić u + na svim utakmicama, a Lessort samim tim u minusu sve 4, to obesmišljava svaku dalju raspravu oko njih dvojice. može sledeća tema

Link to comment

Lesora će MiškoĆokara zavaliti negde na kraju sezone, ne trebaju nam 2 debla u timu kad već dolazi Šakil Odžo.:fantom:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...