Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Nisam gledao utakmicu, ali mogu da pretpostavim da ne bi tako bilo da Pero nije penzioner koji iz nekog razloga ne zeli to da prizna. Drugim recima, Pero od pre 5 godina vs Topic kad god je kao da poredis Karla Melouna i neku solidnu evropsku cetvorku, recimo Aleksa Mumbrua. Dobro de, mozda malo karikiram jer ne mogu da se setim neceg adekvatnijeg, ali to je sustina.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, levi said:

bilo je posle i Pero-Omić zajedno. Milenko izgleda voli te visoke petroke, kao kad su on i Topalović dominirali 98-me u Yuba ligi i u pravom Kupu Radivoja Koraća

osvojili drugo mesto. dominiraj!!

mesh verona??

jucolino??

frankfurt hahaha

:Jova:

Link to comment
9 hours ago, bradilko said:

osvojili drugo mesto. dominiraj!!

mesh verona??

jucolino??

frankfurt hahaha

:Jova:

 

:laugh: 

 

Kuku majko

 

Link to comment
On 13.5.2018. at 2:35, Milogled Bluff said:

Nisam gledao utakmicu, ali mogu da pretpostavim da ne bi tako bilo da Pero nije penzioner koji iz nekog razloga ne zeli to da prizna. Drugim recima, Pero od pre 5 godina vs Topic kad god je kao da poredis Karla Melouna i neku solidnu evropsku cetvorku, recimo Aleksa Mumbrua. Dobro de, mozda malo karikiram jer ne mogu da se setim neceg adekvatnijeg, ali to je sustina.

ne zajebavaj

topic jeste mumbru nivo

ali koliko god pero bio gotivan mnogo je dalje od melouna nego topic od njega

topic je podcenjen igrac

covek ima evropsko i svetsko zlato i srebro sa oi 96 i to nije bio u tim ekipama samo da popuni broj

 

uostalom, topic je igrao protiv melouna

u finalu oi :fantom:

 

topic je novicki za siromasne ( i birca za bogate :D )

 

On 13.5.2018. at 3:17, bradilko said:

osvojili drugo mesto. dominiraj!!

mesh verona??

jucolino??

frankfurt hahaha

:Jova:

boli jos titula iz 98 :fantom:

 

 

a ne znam, kapiram da vecinu ljudi tandem top-top najpre asocira na bfc i profikolor

Link to comment

kakva ekipa :hail:

 

a sto su svi ovako klempavi? :ohmy: :D

 

videh olivera neki dan, bleji u onom kaficu prekoputa plastika i rudarsko geoloskog

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
50 minutes ago, pbg12345 said:

ne zajebavaj

topic jeste mumbru nivo

ali koliko god pero bio gotivan mnogo je dalje od melouna nego topic od njega

topic je podcenjen igrac

covek ima evropsko i svetsko zlato i srebro sa oi 96 i to nije bio u tim ekipama samo da popuni broj

 

uostalom, topic je igrao protiv melouna

u finalu oi :fantom:

 

topic je novicki za siromasne ( i birca za bogate :D )

 

boli jos titula iz 98 :fantom:

 

 

a ne znam, kapiram da vecinu ljudi tandem top-top najpre asocira na bfc i profikolor

 

50 minutes ago, pbg12345 said:

ne zajebavaj

topic jeste mumbru nivo

ali koliko god pero bio gotivan mnogo je dalje od melouna nego topic od njega

topic je podcenjen igrac

covek ima evropsko i svetsko zlato i srebro sa oi 96 i to nije bio u tim ekipama samo da popuni broj

 

uostalom, topic je igrao protiv melouna

u finalu oi :fantom:

 

topic je novicki za siromasne ( i birca za bogate :D )

 

boli jos titula iz 98 :fantom:

 

 

a ne znam, kapiram da vecinu ljudi tandem top-top najpre asocira na bfc i profikolor

top top asociraju na buducnost

najduze su tamo igrali

Link to comment

ja se uopste ne secam da su tamo igrali zajedno, a ako wiki ne laze i nisu

 

no sale bez, iako su igrali zajedno u zvezdi i osvojili titulu i dobro se secam te sezone, meni je zaista prva asocijacija na njih bfc

profikolor vec ne, tad nisam bio u prilici da pratim srpsku kosarku

 

opet ako wiki ne laze, topalovic je bas rano zavrsio karijeru, pre 30te

on bese imao neku zajebanu povredu ledja/kicme? gde je cak postojala opasnost da ostane invalid

 

a on solo ce mi najvise ostati u secanju po onom sutu (uglavnom sa bacanja ili "poludistance") kad potegne loptu negde od dupeta negde dole :D

ko da je katapultira :)

 

Link to comment

Dada, jedan od najcudnijih izbacaja. Nikako mi nije bilo jasno kako uopste pogodi blizu obruca.

I cuvena serija protiv Partizana gde su napravili dva brejka pa izgubili naredne tri.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Topić je bio retko, retko dobra igračina. Skakao je, bio fantastično precizan za svoju poziciju sa svih pozicija (bacanja, poludistanca, distanca). Pri tom je jedan od najgotivnijih likova ikada, meni možda i najgotivniji koji je ikad igrao u CZV.

 

1 hour ago, pbg12345 said:

a sto su svi ovako klempavi? :ohmy: :D

 

Od senki.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Topić je bio retko, retko dobra igračina. Skakao je, bio fantastično precizan za svoju poziciju sa svih pozicija (bacanja, poludistanca, distanca). Pri tom je jedan od najgotivnijih likova ikada, meni možda i najgotivniji koji je ikad igrao u CZV.

 

 

+1

 

i onaj njegov izgled, kao da su ga upravo probudili, bez obzira da li je u pitanju utakmica protiv poslednjeplasirane ekipe "winston yuba lige" ili finale OI :D

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...