Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvezda i partizan, uz gomilu amatera i juniora i sviranja faulova kao na zeleznickoj stanici-  mrtvi kls koji ce trajati jos dva meseca

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

to su uglavnom juniori. obezbedili aba ligu pa misko pustio decu da se igraju. i ove sto ne moze nikome da uvali.

 

Takvo nešto ne postoji.

Link to comment

Sa nepoznate mejl adrese smo u nedelju dobili veliki fajl sa detaljnom analizom suđenja na trećem meču finala. Ljudi su se predstavili samo kao sudije, i jasno mi je po terminologiji koju su koristili u tom pismu i temeljno obrađenim detaljima, da su zaista u pitanju košarkaške sudije. Da li možda i evroligaške, kojima nije prijalo ovo degradiranje njihovog poziva, to nikada nećemo saznati. Bilo je 56 grešaka na štetu Crvene zvezde mts, većih ili manjih, od toga preko deset teških i materijalnih povreda poput trojke Ročestija koja je upisana kao dvojka, dva nesportska faula na Feldinu itd… Damir Javor, ili kako se već zove, sudija koji nas je oštetio u više navrata prethodnih godina, i koji je poznat kao sudija koji najviše koristi video-pregled materijala, nijednom nije otišao do zapisničkog stola. Onda ja pitam – da li i dalje mislite da nisu imali 'posetu' u svlačionici, na poluvremenu?", rekao je Čović.

 

:Hail:

Link to comment

Čović je dobio pitanje novinara "Borbe" o navodnom ulasku neimenovanih osoba "koje nisu goloruke u svlačionicu sudija tokom poluvremena treće utakmice".

"Možda sam samo čuo za to, a možda imam i sliku tog trenutka."

 

Rekao bih da je ovo najzanimljiviji deo.

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Čović je dobio pitanje novinara "Borbe" o navodnom ulasku neimenovanih osoba "koje nisu goloruke u svlačionicu sudija tokom poluvremena treće utakmice".

"Možda sam samo čuo za to, a možda imam i sliku tog trenutka."

 

Rekao bih da je ovo najzanimljiviji deo.

 

za debile sigurno da. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

za debile sigurno da. 

On bi bio debil da preti praznom puškom, a dosadašnje iskustvo nas uči da je on daleko do toga. Rekao bih da su debili oni koji ga potcenjuju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...