Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

ima sad tamo jedan novi štoper u Lesteru koji bi mogo Laku da zaustavi  :fantom:

 

a ovo ne kontam što se tolko birineš za fizikalije štopera, to mi je ono baš mit

ok, ima individualnih situacija, tipa da Luiz nikad nije mogo da se izbori sa Aguerom ili Tevezom, tipa da je Drogba znao i po dva igrača da nosi na ledjima i šta ti ja znam 

 

ja bar mislim da je bilo više do toga da ljudi nisu prosto igrali dobar fudbal i da to klasično ostrvsko "trči, šutaj" ne daje uvek rezultate

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Arle, tako su pricali i za Modrica i Totenam... :fantom:

Ih, za Modrica ili, kako ga ja zovem, lakmusa nemaca pojma na PPP-u, se svasta pricalo. :fantom: Poredjenja sa Burzanovicem i Moreirom su posebno interesantna iz danasnje perspektive.

Link to comment

Arle...priča li se šta unutar Arsenal fan base da bi Giroud mogao u WHU.

Nema sanse. Produzio je ugovor do 2020.godine nedavno, a nas™ iduce sezone ceka - ako ne zaseremo™ u EL - cca 60 utakmica. Sa Welbeckovim koljenima i Lacazetteovim flopizmom Wenger nece dati Girouda koji je pouzdan u smislu da je rijetko ozlijedjen + je jedini Arsenalov CF sa link-up igrom, dominacijom u skoku i sirovom snagom za duele.

 

Walcotta biste mogli dobiti ako ga ispostujete po pitanju plate, vjerovatno i Lucasa Pereza.

Link to comment

Nema sanse. Produzio je ugovor do 2020.godine nedavno, a nas™ iduce sezone ceka - ako ne zaseremo™ u EL - cca 60 utakmica. Sa Welbeckovim koljenima i Lacazetteovim flopizmom Wenger nece dati Girouda koji je pouzdan u smislu da je rijetko ozlijedjen + je jedini Arsenalov CF sa link-up igrom, dominacijom u skoku i sirovom snagom za duele.

 

Walcotta biste mogli dobiti ako ga ispostujete po pitanju plate, vjerovatno i Lucasa Pereza.

 

Pa da...kada nešto deluje previše lepo da bi bile istinito  onda obično i jeste  previše lepo da bi bilo istinito.

Link to comment

Lacazette je odlican napadac, imate zagarantovanih min 20-ak golova sa njim.

I ne samo to, covek je jedan od najboljih cf-ova sveta u biuld-upu. Bas me cudi ovo nezadovoljsto, nejasno mi je.

Link to comment

Chamakh je bljesnuo jednu sezonu u Bordeaux-u, Lacazette je konstantan vec nekiloko sezona. PPP PL navijace mogu da zadovolje jedino Messi, Ronaldo, Mbappé i Pogba od kako im lova udarila u glavu.

Ovdje se posalo da je i Griezman los.

Link to comment

Kakav Pogba, ti kao da nisi čitao koliko se ovdašnja sekta jedi na njega preskupog, kao da su lično uplatili doprinos za njegovu kupovinu. 

 

Što se Lakazeta tiče, pretpostavljam da su Arle & co. skeptični jer im deluje da će u pitanju biti pokušaj zamene Aleksisa a ne dodatno pojačanje.

Link to comment

Chamakh je 1) dosao dzabe, 2) doveden je kao back-up, ali je silom prilika postao prvi centarfor jer je Chiellini polomio Van Persieja na prijateljskoj utakmici i 3) u prvom dijelu sezone je postao najbrzi Wengerov igrac koji je dosao do 10 golova u svim takmicenjima.

 

Lacazette ima vec 26 godina i, osim hrpe golova iz penala + hrpe golova losim francuskim golmanima, nema nista sto ga cini vrijednim 50 miliona funti. Pa fuckin' Giroud igra ispred njega u repki.

 

Al' eto, ne valja lomiti preko koljena, prvi macici se u vodu bacaju, jutro je pametnije od noci etc, etc.

 

Pride, ako Alexis ode, moramo™ ganjati igraca tog ranga. Griezmann je taj level, Mbappe ce to biti/jest taj level, a Lacazette nije i nece ni biti.

Link to comment

da, inače se na nivou repke uvek donose razumne odluke, kao npr da im igra večito Sisoko iako nema 3 minuta fudbala za Totenhem

 

jbt lik zove onog Žinjaka il kako se već zove koji igra negde u nekoj vukojebini a Laki iz ne znam kog razloga tera inat, ne kontam

 

u nekom trenutku su imali tri napadača praktično istih karakteristika u timu, ajde i da razumem da ne dodje do užeg spiska al dečko nije ni pozvan bio 

 

 

uostalom ne znam zašto bi se i mi ostali opteretili oko toga koga će Mumija da dovede 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...