Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Odlicno, ne razlikujem vas i Schalke.

Видим ударила сиџа у главу.

У другим вестима изгледа да смо са Кеитом уговорили личне захтеве. Још да искеширамо 50 милки и то је то.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

У другим вестима изгледа да смо са Кеитом уговорили личне захтеве. Још да искеширамо 50 милки и то је то.

 

pardon, 70

Link to comment

Opa, znači ove godine nema skrivanja za flopa. Pare su uložene, sad da vidimo te rezultate -_-

Капирам да ти се гаће тресу.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Капирам да ти се гаће тресу.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Tresu mi se brci, evo zaigraše  ^_^

 

Link to comment

Ma moji komentari veze nemaju sa igračkim kvalitetima mladića, ne sumnjam da je pristojan igrač. Možda ne baš da vredi koliko bernardo silva + gabriel jesus, ali pristojan...

 

Nego mi zaista super što se klop najzad okuražio da troši te silne novce kojima raspolaže, nemrem dočekati da vidim kako će to da se završi.  :jerry:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ali najjaci mi je kriminal. Ima otkupnu klauzulu od 50 miliona, ali kao nece ga dati ispod 80. Vidi se dje su nasi strucnjaci pekli zanat. 50 Salcuburgu, a 30 da se namire menadzer igraca te uprave Liverpula i Salcburga. Iskusno! :fantom:

Link to comment

Samo da primetim da mi plastični poslujemo 36x racionalnije od ovih što su old money :fantom:

 

Zato je pep tu gde jeste

Edited by Ruxin
Link to comment

Ornstein se oglasio: Arsenal i Lyon su nadomak dogovora za francuskog Darrena Benta. Srusicemo dosadasnji klupski rekord (Ozil) da dovedemo lika kojeg ce svaka iole jaca odbrana pojesti. Huth i Morgan u prvom kolu ima da ga udave i oduce od zivota.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...