Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

plus im damo jos jednog igraca.

I to Davida Luiza.

 

 

Laxazette izgleda dolazi u Arsenal iako postoji neki problem sa povecanjem platne liste unazad par godina pa ce neki morati i da odu. Gibbs hoce da hladi jaja na klupi za 60.000 sedmicno, Walcott za 100.000 isto tako. Englezi su novi Crnogorci. :(

 

Ne svidja mi se Lacazette, al' nikako.

Link to comment

Тирни је у сваком случају бољи од тренутних рјешења за лијеви бок које имате.

 

Verujem, pošto gore teško da može da bude. Ako ga uzimaju, bilo bi lepo da se završi dok je vreme pa da prođe pripreme, a ne da se u avgustu sete da više nemaju nijednog LB u timu.

Link to comment

Verujem, pošto gore teško da može da bude. Ako ga uzimaju, bilo bi lepo da se završi dok je vreme pa da prođe pripreme, a ne da se u avgustu sete da više nemaju nijednog LB u timu.

A Milner? :cry:

Link to comment

On ce da zivi vinijev san. Da bude ove sezene nesto kao treci golman :D

On bi trebao ove sezone da drži sredinu, sa Hendersonom (a da Winjaldum i Džan budu rotacija), ispred da budu Kutinjo, lalana, Salah, Firminho i Mane (četvorica od ovih pet, pa da se rotiraju)...

 

Milim, meni bi to bilo najbolje što se može sastaviti iz trenunog pevca™...

 

Edit: I Stuki napred, ako se neko ne otvori i plati neku lovu, naravno... Ili ako ga oprave da igra bar pola sezone...

Link to comment

 

 

 

 

Di Marzio kaže da su pregovori uveliko u toku, i da smo blizu Fabinju, a da je Juventus odustao. Navodna cena - 50 milki

Link to comment

On bi trebao ove sezone da drži sredinu, sa Hendersonom (a da Winjaldum i Džan budu rotacija), ispred da budu Kutinjo, lalana, Salah, Firminho i Mane (četvorica od ovih pet, pa da se rotiraju)...

 

Milim, meni bi to bilo najbolje što se može sastaviti iz trenunog pevca™...

 

Edit: I Stuki napred, ako se neko ne otvori i plati neku lovu, naravno... Ili ako ga oprave da igra bar pola sezone...

Džan nije potpisao, Henderson je hronično povređen, njegov jedini plus je što je Englez, zato je valjda i kapiten. Mane nije igrao od Evertona, Salah je na istoj poziciji, ko zna šta će tu još biti. Ono što se zna je da nemamo klasičnu devetku tako da ne znam ko će tu da razbije bunker.

Link to comment

Hendo, na neki neobjašnjiv način, donosi benefit ekipi. Čista statistika, ali sa njim u timu smo uspešniji nego bez njega. Okej, daleko od toga da je Hendo loš igrač ili nešto slično, ali nije ni neka vrhunska klasa, pa opet, donosi rezultate :D

Link to comment

Ako gledaš prošlu sezonu, statistika je takva jer je on igrao redovno dok su Mane-Coutinho-Lallana-Firmino bili on fire, a kad se on skršio krenuli su i oni da se povređuju i odlaze u Afriku.

 

Ali važan je svakako, Klopp ga vidi na toj Xabi Alonso poziciji gde se ovaj snalazi neočekivano dobro. 

Link to comment

nego, drugari, kako vidite sve ucestalije glasove da se kloppara ustremio na oxa? gde ce ga k.k. u ionako zguzvanu sredinu?

a nesto mi smrdi da se on ozbiljno razmatra ako ga ugasimo kod salzburga za keitu. sto je vrlo izvesno. 

Link to comment

Na klupu će ga, tamo je i Arsen odredio da mu je najbolja pozicija. Može da menja Klajna, može da trči kroz sredinu kao muva bez glave surinamsko-turskim slobodnim stilom, može čak i po densom krilu kad Mane i Salah zajedno odu na KAN.

 

Meni je samo apsurdno da se nudi 30 miliona za večitog talenta kome ističe ugovor, koji za šest godina u Arsenalu nikakav naročit trag nije ostavio.

Link to comment

znam jebote, ali puni smo tih bezglavih muva koje popunjavaju sredinu terena bez nekog velikog smisla. a i kan je "tek" 2019. u januaru ga ima za dž. ako mu je baš toliko stalo do njega.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...