Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Prošla sezona je bila eksperiment na temu dokle može da dobaci tim sa 2.5 štopera, ove se igramo ozbiljno

 

Ozbiljno™ znači da su stigli neki štoperi?

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Lacazette ima vec 26 godina i, osim hrpe golova iz penala + hrpe golova losim francuskim golmanima, nema nista sto ga cini vrijednim 50 miliona funti. Pa fuckin' Giroud igra ispred njega u repki..

 

Gledao sam Lakija™ u dve utakmice protiv Bešiktaša, pravio je razliku u korist Lyona kad god je trebalo da se napada. OK, Bešiktaš nema blage veze sa onim što ga čeka u EPL ali ipak je to bila završnica evropskog takmičenja i dve utakmice gde se u prvoj igralo tvrdo a u drugoj na gol više i lako je moglo biti 6:6. Laki™ je u oba slučaja bio prilično uočljiv u napadu, jal kada je trebalo pokupiti neki otpadak oko peterca jal kada se trebalo u polukontri zatrčati, izdržati pritisak protivničkog DC i zavrnuti upotrebljivu™ loptu saigraču u sredinu. Možda će ga EPL odbrane jesti za doručak i meze ali ja bih mu ipak dao malo kredita. U krajnjoj liniji od njega se ne očekuje da sam nosi kompletan napad, kreira šanse i daje golove (kao npr. Defoe u Sunderlandu) već će imati podršku nekolicine vrhunskih fudbalera sa kojima će podeliti taj silan pritisak protivničkih defanzivnih linija.

Link to comment

Možda to i nije tako loše, bivši trener, znaju se, on se nije naigrao nešto prošle sezone koliko vidim. Navikavanje na ostrvo...

Link to comment

1) Pojavila se prica od nekog alzirskog novinara da je Mahrez otisao na potpis ugovora sa novim klubom i da je to 99% Arsenal.

 

2) Ox odbio novi ugovor. Valjda hoce sigurnu minutazu. Problem je u tome sto te minutaze nece imati - na desnom boku je Bellerin, a za sredinu terena su bolji Xhaka i Ramsey. Glup je ako misli da bi tek u Liverpoolu imao vecu minutazu.

 

3) Lacazette ce izgleda doci za 53 + 7 miliona eura.

 

4) Alexisu je valjda receno da moze ici ovog ljeta samo u inostranstvo, a Ozil se necka. Navodno hoce 350.000 funti sedmicno.

 

Od Lemara nema nista, nece biti ni od Mbappea - sve sam sigurniji da je ova prica oko nove ponude ili pritisak na Aulasa da proda Lacazettea dok jos moze ili poruka Alexisu i Ozilu da mislimo™ u borbu za naslov.

Link to comment

Ox odbio novi ugovor. Valjda hoce sigurnu minutazu. Problem je u tome sto te minutaze nece imati - na desnom boku je Bellerin, a za sredinu terena su bolji Xhaka i Ramsey. Glup je ako misli da bi tek u Liverpoolu imao vecu minutazu.

 

Ja stvarno nemam pojma kojim se minutima taj nada. Eventualno ako Klajna izbaci iz postave, inače u sredini i po krilima piši propalo.

 

Mada možda ga Flopara gurne i na levog beka, ko zna, a i na štoperu bi se verovatno dobro snašao.

Link to comment

Ja stvarno nemam pojma kojim se minutima taj nada. Eventualno ako Klajna izbaci iz postave, inače u sredini i po krilima piši propalo.

 

Mada možda ga Flopara gurne i na levog beka, ko zna, a i na štoperu bi se verovatno dobro snašao.

napred manca, firmino i salah. iza kuki, keita i ox

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Link to comment

4) Alexisu je valjda receno da moze ici ovog ljeta samo u inostranstvo, a Ozil se necka. Navodno hoce 350.000 funti sedmicno.

 

:ph34r:

 

Postoje klubovi u svim ligama petice (osim PL) koji imaju ukupan platni budzet manji od toga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...