Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Klauzula vazi za 2018, ne za ovu godinu, navodno nema. Zato ovi traze tih 70-80m. Ja sam bar tako shvatio.

 

tako je. ta klauzula mu se aktivira  narednog leta a kloppara ne zeli da ceka da uleti bajern u medjuvremenu

 

Ma moji komentari veze nemaju sa igračkim kvalitetima mladića, ne sumnjam da je pristojan igrač. Možda ne baš da vredi koliko bernardo silva + gabriel jesus, ali pristojan...

 

Nego mi zaista super što se klop najzad okuražio da troši te silne novce kojima raspolaže, nemrem dočekati da vidim kako će to da se završi.  :jerry:

 

pazi raco, u najgorem slucaju zavrsice se isto kao i sa peparom ove sezone. s tim sto ce jurgen imati malo vise kredita kod gazdi nego li spanjolski dunster. ipak su ovi nasi strpljivi 25 i kusur godina.  u liverpoolu se ne dobija tako lako ultimatum pred sut kartu...  :fantom:

Edited by cvrlle
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ja mislio da je klopara od onih koji bi da imaju te novce osvajali trofeje 2 puta nedeljno. Ili sam bio pod pogrešnim utiskom ili se već lagano spuštaju kriterijumi, ali ajde da vidimo makar taj minimum top 3 za početak :fantom:

 

 

 

edit:

btw, jedini koji je do sad postavio ultimatum pepu je 1 liam gallagher :lolol:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja mislio da je klopara od onih koji bi da imaju te novce osvajali trofeje 2 puta nedeljno. Ili sam bio pod pogrešnim utiskom ili se već lagano spuštaju kriterijumi, ali ajde da vidimo makar taj minimum top 3 za početak :fantom:

 

 

 

 

Мислиш кано Пеп прошле године?

Link to comment

Мислиш кано Пеп прошле године?

Daleko bilo, pep je u ovom narativu precenjeni nemač pojma koji potroši silne novce a nume ni buđavu titulu duzme. Klopara je mladi harizmatični izazivač koji bi mu pokazao kako se to zapravo radi, ali jbg sirotinja pa dovodi vajnaldume od 30 milki.

 

Ne pitaj me koliko sve to ima smisla, i ja jedva čekam da vidim -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

Ornstein se oglasio: Arsenal i Lyon su nadomak dogovora za francuskog Darrena Benta. Srusicemo dosadasnji klupski rekord (Ozil) da dovedemo lika kojeg ce svaka iole jaca odbrana pojesti. Huth i Morgan u prvom kolu ima da ga udave i oduce od zivota.

 

ne znam zašto ovakav stav, meni dobar igrač, odavno nisam ovolko pljuvanja video po tviteru

da budem precizan, samo pljuvanje mi ne smeto kolko niko ništa konkretno ne piše

al bitno da Venger podržava u dovodjenju Mbapea  :lolol:

Edited by jiraiya
Link to comment

 ali jbg sirotinja pa dovodi vajnaldume od 30 milki.

mi kao sirotinja i nekada davno slavni klub bili smo prinudjeni da preplacujemo neke osrednje igrace. 

e sad se ti zapitaj u kakvoj je pol poziciji bio pepara ispred svaba i kako je on trosio novce. jbg, nema svako luksuz da baci 30milki na 1 gudogana i po 2x vise na stonsa i sane-a. + nolito! 

Link to comment

ne znam zašto ovakav stav, meni dobar igrač, odavno nisam ovolko pljuvanja video po tviteru

da budem precizan, samo pljuvanje mi ne smeto kolko niko ništa konkretno ne piše

al bitno da Venger podržava u dovodjenju Mbapea :lolol:

Konkretno, Lacazette ce biti beskoristan na postavljene odbrane. Nema fizikalije ua tucu sa stoperima. U Francuskoj je trpao golove jer su golmani tamo uglavnom kurac, a odbrane postavljaju ofsajd-zamke uigranoscu brace Matic. Dodaj tu 10 od 28 golova iz penala i eto ti flopa u najavi.

Link to comment

pa gle, nije da bi se samo on mučio kad ti WBA postavi dupli blok plus što su diciplinovani i uigrani ko spartanci ali da će sad Lester predstavljati problem ne verujem pošto je fizički jak igrač

 

zato je bitno da zadržite Žirua i tad krenete sa dva igrača u vrhu

 

nikad Laka nije sam rešavao utakmice, uvek je bio taj trio, Fekir, Gurkuf i on

 

kod Arsenala je meni više problem taj što godinama ne igraju kao tim pa je onda večito pojedinac kriv, to što je uvek neko povredjen, što ne možete da sastavite tri kola isti sastav uopšte nije bitno

Link to comment

 nema svako luksuz

 

Klopp: FSG gave me money, it’s my fault Liverpool didn’t spend it  :fantom:

 

 

Btw, mnogo ste se nešto uzjogunili braćo pulđani. Ja očekivao da se toči šampanj na topiku i slavi historijska titula sad kad je postao jasno da je klopo najzad skupio muda, kad ono - pa znaš možda taj neki top 3, nek bude kao pep bog fudbala i mi sve nogom u dupe, solidan je švabara a i mi imamo dosta strpljenja...

Edited by Ruxin
Link to comment

pa gle, nije da bi se samo on mučio kad ti WBA postavi dupli blok plus što su diciplinovani i uigrani ko spartanci ali da će sad Lester predstavljati problem ne verujem pošto je fizički jak igrač

 

zato je bitno da zadržite Žirua i tad krenete sa dva igrača u vrhu

nikad Laka nije sam rešavao utakmice, uvek je bio taj trio, Fekir, Gurkuf i on

kod Arsenala je meni više problem taj što godinama ne igraju kao tim pa je onda večito pojedinac kriv, to što je uvek neko povredjen, što ne možete da sastavite tri kola isti sastav uopšte nije bitno

Lacazette mi djeluje kao lik kojeg ce Huth i slicni pojesti. Da ode u Primeru, to je vec nesto drugo.

 

Ono sto Arsenal nema je adekvatna priprema za svaku utakmicu. Skautiranje suparnika bih im bolje ja uradio nego oni koji to actually rade.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...