Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

A ne pričaš o ultimatumu Pepari da mora duzne titulu

 

 

Ili pesme Oejzisa više neće da se puštaju na stadionu dokle god je on trener?

 

Morao sam guglati da vidim o čemu to renne, kad ono galager :isuse:

Selebriti navijači se razumeju u fudbal taman koliko se navijači mančester junajteda razumeju u.....fudbal :fantom:

 

Neće on niđe.

Edited by Ruxin
Link to comment

Arle, vidim gospodin Pepara vam™ otimlje Sancheza

Nema nista od toga, recimo da sam 80 posto siguran. Mozda ga dobije dzabe iduce ljeto, ali ovo ljeto - jok, osim ako ne uzmemo Mbappea (sto se nece desiti, uzecemo francuskog Darrena Benta :isuse: i Lemara). Kao i svi klubovi, City ima svoje megafone u medijima (Lee) koji obavljaju odredjene zadatke za njih. Arsenalov megafon je, recimo, Ornstein.

 

Dalje, ne kapiram gdje Pep namjerava poredati Jesusa, Aguera, Sterlinga, Silve, Alexisa i De Bruynea.

Link to comment

Nema nista od toga, recimo da sam 80 posto siguran. Mozda ga dobije dzabe iduce ljeto, ali ovo ljeto - jok, osim ako ne uzmemo Mbappea (sto se nece desiti, uzecemo francuskog Darrena Benta :isuse: i Lemara). Kao i svi klubovi, City ima svoje megafone u medijima (Lee) koji obavljaju odredjene zadatke za njih. Arsenalov megafon je, recimo, Ornstein.

 

Dalje, ne kapiram gdje Pep namjerava poredati Jesusa, Aguera, Sterlinga, Silve, Alexisa i De Bruynea.

Клупа? Трибине? Хадерсфилд?

Link to comment

ake u Bornmutu, dobar transfer za njih, al koja ironija, prvo nije hteo da mu da priliku, ni minuta nije odigrao dok se neko nije povredio a sad daje veće pare za njega 

 

maltene tri pozicije pokriva, LB, CB i DM

 

i dalje verujem da bi mu Primera više legla nego ajd sad

Link to comment

mislim da je i Šalke raskinuo ugovor sa adidasom samo ne znam ko im je novi sponzor

 

 

 

 

 

 

Sautempton dovodi neko štopera iz Poljske :D  gde su ga samo iskopali :D

Edited by jiraiya
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...