Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

 

kolko se muče da nadju napadača, sve žive ponude odbijene 

 

:(  

 

Počinjem da verujem da postoji nešto nedostupno javnosti a poznato među igračima, što nas čini nepodobnom destinacijom.

Link to comment

Daklem, od napadača imamo Lakazeta, Danišu i, vazda prisutnog, Olivijea. Koji će nam svi oni, pojma nemam.

 

Planira li senilni starac neko pojačanje na mestu talentovanog Remzija?

Link to comment

"City je velika momčad i veliki klub. No da bi dostigao nivo Barcelone, Reala, Bayerna ili Juventusa potrebno je jako puno vremena. To je vrlo komplicirano, trebat će nam deset godina", rekao je Pep.

 

 

Potrosio 300 miliona i trazi jos 10 godina... :fantom:

Link to comment

Daklem, od napadača imamo Lakazeta, Danišu i, vazda prisutnog, Olivijea. Koji će nam svi oni, pojma nemam.

Planira li senilni starac neko pojačanje na mestu talentovanog Remzija?

Imamo™ jos uvijek i Walcotta i Pereza.

 

Stos je u tome sto:

 

1) Welbeck ima bogat medicinski i siromasan golgeterski karton,

 

2) Arsenal ima najmanje 29 sluzbenih utakmica u 2017.godini (21 u ligi, 6 u EL, CS, Liga-kup), vecu sansu da ce se igrati Evropa i do kasne faze (polufinale/finale) gdje postoji jos jedna nokaut-faza u odnosu na CL, sto znaci da je moguce da se igra i cca 60 utakmica naredne sezone (recimo, 38 u ligi, 1 CS, 3 u Liga-kupu, 14 u Evropi, 4 u FA Kupu),

 

3) ozljede nas prate iz godine u godinu.

 

Sto se Ramba tice, on je sigurica za iducu sezonu, posebno sa Cazorlom koji je najvjerovatnije za sva vremena izgubljen za Arsenal (novi set-back). Ja bih volio Goretzku, on se spominjao u zadnje vrijeme kao opcija, a mislim da bismo™ dobili bas super-pojacanje.

Link to comment

Ja bih volio Goretzku, on se spominjao u zadnje vrijeme kao opcija, a mislim da bismo™ dobili bas super-pojacanje.

 

eh ko ne bi voleo leona. mada, nesto sam ja citao da njega ceka minhen iduceg leta

Link to comment

eh ko ne bi voleo leona. mada, nesto sam ja citao da njega ceka minhen iduceg leta

Demantovao je da je to sredjeno mada... Ako si covjek, ne mozes izbjeci smrt, a ako si vrhunski njemacki fudbaler, ne mozes izbjeci Bayern. Jebi ga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...