Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ja se iskreno nadam da je Firmino prvi tražio da pređe na devetku, jer ako nije, da mu se oduzme broj zarad novijeg i seksijeg saigrača podseća na onu travestiju sa Lanom™ Jovanovićem i Džoom Kolom koja je obojicu onoliko usrećila.

Link to comment

Ja se iskreno nadam da je Firmino prvi tražio da pređe na devetku, jer ako nije, da mu se oduzme broj zarad novijeg i seksijeg saigrača podseća na onu travestiju sa Lanom™ Jovanovićem i Džoom Kolom koja je obojicu onoliko usrećila.

to se sigurno nije desilo jer je su ovosezonski dresovi sa firminovim imenom usli u prodaju sa jedanesticom. vrv je salah ljubazno pitao a firmino, veliki majstor, rekao no problem.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Link to comment

Ovo onaj čelzijev ridžekt?

 

A dobro, makar je za dž...

Де Брујне? Није за џ...

За овог Фараона™ стрепња ми је дубља од наде.

Link to comment

Vidi se ko su truli bogatasi :P Price - £34.3m je za dz.

Je li ovo znaci da nije oboren cuveni rekord?

Ne loži me, istekao mu ugovor sa čelzijem pa došao za džabe ...ko da bi inače neko i dovodio čoveka koji je već otkad ikad propo u pl Edited by Ruxin
Link to comment

Definitivno za 42+8. Rekoh ja jos onomad da nece otici za manje od 50 :fantom:

ja nadjoh samo £36.9m. bonusi se nigde ne spominju, mada sad to nije toliko ni vazno... nadam se ce biti na obostrano zadovoljstvo

 

Ako su bonusi isključivo povezani sa trofejima, onda je transfer ukupno 42 miliona :fantom:

nemoj tako. uzecemo makar carabao cup 

Link to comment

Ovo je vest sa zvanicnog sajta kluba, ne moze valjda relevantnije od toga.

 

Ako su bonusi isključivo povezani sa trofejima, onda je transfer ukupno 42 miliona :fantom:

 

Jel verujes da ce biti tako sa klubom koji vam je uzeo 20+ miliona za Aquilanija na samrti? :fantom:

Link to comment

Super je to što je rešeno krilo, kojihih ima u Liverpoolu par komada, a od štopera i levog beka, ni traga ni glasa...

 

Ja se neki dan zezao da će Milner (kao i ove sezone) i Henderson (jer ko bi drugi) da igraju levo... Sad me već strah hvata da i Klop isto misli...

Link to comment

Pominjali su te bonuse još pre nedelju-dve kao deo cene koji će eventualno prebaciti rekord Najskupljeg™ od 35 miliona (funata).

 

Orasi tvrdio pazar, tvrdio, sve neke pedesetine-šezdesetine miliona (evara), kad ono međutim.

Link to comment

od štopera i levog beka, ni traga ni glasa...

Oko štopera je bilo previše glasa, jbg.

 

Za levog beka se sad intenzivno pominje Brodžersarin Kieran Tierney, dvadesetogodišnji škotski Bejl Moreno branič kome su najjače strane dribling i osećaj za feeling za asistenciju.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...