Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

Dobar izbor. Ja te grejace nisam nikada koristio. Cak ni kad sam bio na planinama. Dok to stvarno ugreje uglavnom si vec na cilju a i cudan je osecaj ispod pozadine kad je toplo. :ph34r:

A jaci motor uvek dobro dodje.

Link to comment
24 minutes ago, bags said:

 cudan je osecaj ispod pozadine kad je toplo. :ph34r:

 

Kako me je drugar jednom ujebao, uključio i ništa ne govori...

 

Ja krećem da se maškoljim, neprijatno mi... Ćuti on tako 10ak sekundi, meni sve neprijatnije, i na kraju počinje da se smeje i kaže: "nisi se usrao, to su grejači"... :lolol:

  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, bags said:

 

Sve super osim torbice...

 

Lep auto, šteta što ti neko sjebao tablice :sad:

Ja se jebem 10 dana da zamenim sijalice jer su SVI električari na godišnjem - da registrujem auto jer ne mogu sa xenonima koji nisu fabrički..

Znači jebem im sve da im jebem... Napravili su od tehničkog, kao da su nam kola prosečno stara 2 a ne 20 godina. Samo dokaz da može svaka oblast da se uredi detaljno i precizno i da se ovi jadnici toga pridržavaju na tehničkom jer ih snimaju sa 150 kamera, no šteta što su sve te oblasti iz segmenta da se običan čovek klepa kao magarac. 

Edited by Mil@n
Link to comment
33 minutes ago, radisa said:

Kako me je drugar jednom ujebao, uključio i ništa ne govori...

 

Ja krećem da se maškoljim, neprijatno mi... Ćuti on tako 10ak sekundi, meni sve neprijatnije, i na kraju počinje da se smeje i kaže: "nisi se usrao, to su grejači"... :lolol:

 

Jebo mamu..ja zaista ne kapiram potrebu za tim grejacima sedista ?  Jel to prija oad oslabi prostata ili sta ?

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

 

Jebo mamu..ja zaista ne kapiram potrebu za tim grejacima sedista ?  Jel to prija oad oslabi prostata ili sta ?

Kad je -10 pa na dole ,prija.A tek zagrejan volan sto nemam jbmu,i grejac prednjeg stakla.Kad zalepi pola cm leda,dodje da kukas.

Edited by askeladden
Link to comment
5 hours ago, lord_s said:

Stigla djunta, d

 

sjajan auto - cestitke!

 

5 minutes ago, Mil@n said:

 

Lep auto, šteta što ti neko sjebao tablice :sad:

Ja se jebem 10 dana da zamenim sijalice jer su SVI električari na godišnjem - da registrujem auto jer ne mogu sa xenonima koji nisu fabrički..
 

Sta ce ti elektricar - sto ne promijenis sam?

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Jebo mamu..ja zaista ne kapiram potrebu za tim grejacima sedista ?  Jel to prija oad oslabi prostata ili sta ?

Nrmam pojma, ja sam se par puta vozio sa njima, i nikad mi nije nasto prijalo... Koža se dosta brzo zagreje, nije da je potrebno da se još uključuje...

Link to comment
1 minute ago, Peter Fan said:

sjajan auto - cestitke!

 

Sta ce ti elektricar - sto ne promijenis sam?

 

Jer mi se neretko desilo da u nameri da nešto popravim, sam sredim - stvar userem još više. 

 

Od tada, volim da stvari prepustim stručnim licima. :cool:

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, SNARC said:

 

Jebo mamu..ja zaista ne kapiram potrebu za tim grejacima sedista ?  Jel to prija oad oslabi prostata ili sta ?

Meni baš zbog toga prija.

  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, SNARC said:

 

Jebo mamu..ja zaista ne kapiram potrebu za tim grejacima sedista ?  Jel to prija oad oslabi prostata ili sta ?

 

Kad sedneš na sedište koje je cele noći bilo na minusu ne vidim kako nebi prijalo...i dan danas se sećam kad sam pre xy godina cele zime putovao na posao autobusom ATP Vojvodina koji uglavnom nisu imali grejanje, cvokotanje celim putem

Link to comment
  • 1 month later...

Hvala svima!!! Bas sam srecna (i malo uplasena al “sve je tesko dok ne postane lako”)

 

Uzela kasko i morala da ugradim alarm zbog kaska, svet automobila je pun iznenadjenja:)

 

Fale mi patosnice, nadala sam im se jer kad smo pricali o njima prodavac mi je insinuirao neki poklon - i jesam dobila prelep starinski notes, a po patosnice moram sama:)

 

Ako znate gde ima da se kupi ono P za probnu dozvolu, jer je ovo sto sam dobila od skole bas minijaturno - bila bih zahvalna. Pada mi amss na pamet, savet je dobrodosao. Kao i za patosnice. 
 

Kad malo naucim napisacu recenziju, prvi utisci - mali, okretan auto, nije “jak” (ne znam kako bolje da se izrazim), ima dobre zvucnike, ima super resenu klimu, dobra prednja sedista, pozadi ne izgleda kao da ima previse mesta, ali sutra cu da sednem da vidim, iznenadjujuce veliki gepek, menjac lak (na golfu me nerviralo ono “potapanje” za rikverc), zadnje staklo malo i zbog toga sam odmah skinula naslon za glavu na zadnjem srednjem sedistu. Nisam povezala telefon, niti cu, i onako mi je uvek na silent, a ne zelim da rizikujem svoju tesko stecenu probnu dozvolu (koliko se secam mi ne smemo telefon ni “bez ruku”). Navigaciju nisam istrazivala, postoji i ruzno izgleda. Ali, kao sto napisah, ja ne znam za drugo (bila sam prilicno nezainteresovan suvozac) pa mi je ovo sve kao u Alisi u zemlji cuda. 
 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...