Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

2 hours ago, zorglub said:

Praštajte forumske puniše, ali to sa čekanjem automobila mi je wtf momenat - mislio sam da su takve prakse umrle sa SFRJ i DDR.

Za pare koje im dajete nisam očekivao takvo mirno prihvatanje situacije. Koliko god da smo malo tržište, nismo preko pola sveta da ne mogu jebenog Pežoa da dovezu za mesec dana.

 

Ko ih šiša, kad kupuju novo, mi što cepamo polovnjake, odeš na plac, voila, kući se vratiš sa kolima. :cool:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

wtf momenat ili ne, ali se desava trenutno, recimo nema novih Nissan Qashqai-ja uopste, a iz Citroena (raspitao sam se za novi C4) kazu da je i njima receno da apsolutno nista ne obecavaju u smislu datuma proizvodnje/isporuke.
Malocas me je zvao menadzer prodaje iz Peugeot-a, kaze jos jedan povucen depozit ima jutros, tako da nije ni njima pretpostavljam lako. Dobar je frajer, ali eto nije nam se dalo.

Kaze ako ne kupim nista do Decembra da mu se javim :D

Drugi pokusaj za mene, Mazda CX-30 sa 150ks motorom, ovog puta ne prepustam slucaju, trazio sam da mi ga slikaju da vidim da je zaista na carini :D
Sad kad mu tamo nadju neki feler

Link to comment

U Peugeot-u su javili da bi se situacija trebala stabilizovati do kraja godine.

Oni su opet napravili odlicne rezultate (stellantis) sada su odma iza premium marki po neto marzi daleko ospred ostalih direktnih konkurenata.

Edited by borris_
Link to comment
58 minutes ago, ToniAdams said:

jbt na koju foru je mazda 3 turbo u amerikama samo 25k doloresa?

ovde ce biti fazon 40 posto skuplje kad se pojavi, ako ne i jace.

Mala potraznja + zajebana konkurencija u segmentu + pravi se u Meksiku 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

jbt na koju foru je mazda 3 turbo u amerikama samo 25k doloresa?

ovde ce biti fazon 40 posto skuplje kad se pojavi, ako ne i jace.

debeli, sto ti gledas kola kad imas novo auto na lizingu?

Link to comment

nemam, vratio sam. nisam produzavao jer se ceka minumum 6 meseci za neki normalan auto.

nudili mi renoa nekog gej po ceni ova dva sto sam prethodne 2 godine rentao.

reko zajebi.

Edited by ToniAdams
Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

U Peugeot-u su javili da bi se situacija trebala stabilizovati do kraja godine.

Oni su opet napravili odlicne rezultate (stellantis) sada su odma iza premium marki po neto marzi daleko ospred ostalih direktnih konkurenata.

 

Isto mi je saopsteno. Navodno 2008 najprodavaniji u Evropi u prva dva kvartala ove godine u njegovoj klasi (mali cross valjda).

 

Ne znam, ja na kraju krajeva nisam u nekoj zurbi ili potrebi da uzimam/menjam auto, mozda sam i mogao da sacekam sl godinu. Sam sebi nisam jasan kakvi me demoni gone ponekad, bukvalno sam nakon sastanka u Pezou otisao u Mazdin salon i uplatio depozit za cx-30. Neko kenja duze

Edited by lord_s
Link to comment
40 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

cx30 beše

 

 

e

jel su raspoloženi za cenkanje


Jeste, CX-30. Pa nisu nesto, imaju neki 1300 evra popust na katalosku cenu, to skinu i kraj.
A i ja sam provalio da nisam taj tip (za cenjkanje), uklopio sam se u cenu (srecom), pa mozda nisam kredibilan da pricam

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, bags said:

 

Sve super osim torbice...


Govorim mu i ja godinama, ne slusa.
 

Just now, kud u maglu Simoviću said:

tu je kešovina spakovana

 

 

@lord_s vidim da je ima od 22.8k€, al je to izgleda sa osnovnom opremom


Meni su konkretno ovde u NS-u ponudili sledece -

1) Plus paket, siva boja 122ks 22.900
2) Plus paket, crvena boja 122ks 23.100
3) Plus paket ali bez grejaca sedista, volana i sajbne 150ks, crna boja - to sam uzeo.

Plus paket na osnovni ima 18 alu felne, pomenute grejace, Smart key, prednje parking senzore, kameru za rikverc i jos nesto sitno.

Zvao sam Suboticu prosle nedelje, tamo isto imaju jedan ovakav, 150ks valjda u crvenoj boji za oko 23500, tako nesto. Bez ovih grejaca, navodno su neki modeli predvidjeni za Portugal i Spaniju preusmereni u nase salone (G150)

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...