Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Milosh76 said:

Florijana je bila prva utakmica, niko od nas nije imao nikakve sanse da predvidi na sta ce liciti tim posle mesec ili dva, a kamoli prosle prve utakmice. Ono sto smo znali je da voli disciplinovan fudbal, da igra na malo golova, da njegove ekipe ne igraju preterano atraktivan i efikasan fudbal. Sto se pokazalo tacnim, ali u LE, u JSL smo bili i atraktivni i kreativni i ofanzivni.

Posle prve utakmice ni sam Milojevic nije mogao da predvidi sta ce se desavati, a kamoli mi na PPP.  Potovo posle 3-3 na Malti kad je krenula pljuvacina jer je izbacio centarfora i ubacio Racica, cini mi se, odmah je proglasavan za Bata-Djoristu, sto realno nije. To mu je bio prvi takav kiks, vec posle par utakmica je izvlacio veznjaka i ubacivao centarfora, sto je dovelo do pozitivnih komentara.

 

 

Ma  sve je ok, samo pokusavam da ljakseu, mudrom i opreznom analiticaru koji nema sanse da se olako istrci kazem da nije ok da se na ovako jeftin nacin opanjkavaju ljudi po forumu, posebno sto je sve krenulo iz krajnje benignog zezanja.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, ljakse said:

Otkud znam, nagađam na osnovu raspoloživih podataka, to je sve što imam. Al eto prilike da te upitam direktno, otkud tolika potreba da se obraćaš nama, i objašnjavaš šta treba da očekujemo i kako da se ponašamo pred tekme kluba koji pratimo? I kako to utiče na igre tog kluba. Eto baš me zanima.

Daj covece, ne drami. Moj komentar o CSKA i atmosferi na topiku je nesto sto sam vise puta uradio kod nas, cisto da se malo promeni euforicni navijacki ritam, mozda i zabode koji suvisli komentar o tekmi. Bas cu tebi ili bilo kome ovde slicnom tebi dodatno  da objasnjavam sta mislim o ovoj Zvezdinoj ekipi posle ovoliko ispoisanih postova na tu temu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

Bas cu tebi ili bilo kome ovde slicnom tebi dodatno  da objasnjavam sta mislim o ovoj Zvezdinoj ekipi posle ovoliko ispoisanih postova na tu temu.

Čini mi se da ti to niko nije ni tražio. Dovoljno je da prestaneš da se obraćaš forumašima kao nekom jedinstvenom entitetu koji ima uvek isti stav.

Link to comment
7 minutes ago, ljakse said:

Čini mi se da ti to niko nije ni tražio. Dovoljno je da prestaneš da se obraćaš forumašima kao nekom jedinstvenom entitetu koji ima uvek isti stav.

Eto sta se desi kad krene disleksicno iscitavanje i ucitavanje, sa sve lakrdijaskom zavrsnicom o odbrani ponizenih i uvredjenih forumasa...

Nego, da li bi za promenu umesto jeftinog opanjkavanja ljudi mogao da ponudis neku analizu sledeceg Zvezdinog protivnika u LE? Ili je i za to potrebno neko vreme...?

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
4 minutes ago, Toni Sumaher said:

Nego, da li bi za promenu umesto jeftinog opanjkavanja ljudi mogao da ponudis neku analizu sledeceg Zvezdinog protivnika u LE? Ili je i za to potrebno neko vreme...?

 

To, samo ti naručuj šta će ko da piše. Mislim da si definitivno promašio mesto, nije ti ovo katedra i nisi profesor na ispitu.

Link to comment
Just now, ljakse said:

To, samo ti naručuj šta će ko da piše. Mislim da si definitivno promašio mesto, nije ti ovo katedra i nisi profesor na ispitu.

A dobro, drzi se onda makazica i cinizma. Citamo se do sledece prilike.

Link to comment

I Bajaga veruje :D

 

CSKA je ozbiljan klub. Jaki su oni, ali jaki smo i mi, ali sam ubeđen da ćemo da prođemo dalje", optimista je Bajaga.

Edited by Milosh76
Link to comment
Ipak nismo bolji sa igracem vise. Mozda jos jedan igrac vise pa da vidimo na cemu smo.
 
Trener nam je kesa. Izbacio krilo ubacio veznog da zacementira...
Valjda na Malti domacini napadnu, izgleda da je Sarlatan Milojevic spremio kontre.
Milojevicu budaletino!
Nije ovaj Milojević crnogorski grof, pa da ispadne od dunstera iz Kazahstana.
 
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Nije se Grof obrukao protiv Bugara, ali tu je falilo discipline u igri, a to je nešto sto se sada pojavljuje u igri CZ.
 
Namučice Zvezda Spartu, a nije iskljuceno i da je prodje.
Svašta ima da se pročita na ovom topiku...
Link to comment
44 minutes ago, Milosh76 said:

I Bajaga veruje :D

 

CSKA je ozbiljan klub. Jaki su oni, ali jaki smo i mi, ali sam ubeđen da ćemo da prođemo dalje", optimista je Bajaga.

 

:laugh:

Link to comment
On 6/2/2017 at 4:32 PM, Toni Sumaher said:

 

Za Zvezdu je valjda vazno da fudbal bude ozbiljan takmicarski. Milojevic je svakako dobro resenje, a sa njim bicete blizu domace titule, za pocetak. Odlican takticar za nase trenerske standarde.

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...