Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, porucnik vasic said:

Оно што ћемо најтеже да заменимо су његови голови са дистанце. 

da, ali posle rusa je takav gol dao jos samo vojvodini

a od tad (krasnodara) je zvezda odigrala preko 20 utakmica, kanga je igrao na 15ak. naravno da se ne mogu ocekivati takvi golovi na svakoj utakmici, ali mnogo je on lopti potrosio i akcija upropastio za taj 1 gol

na stranu i to, ali njegovo ponasanje na terenu, a i ovo izvoljevanje kad bi da igra kad ne, su jasni znakovi da mu se ide, a ako je vec tako, onda bolje da ide

 

sto se odlazaka tice verujem da idu boaci, kanga i srnic

sumnjam da ce prodati jos nekog od ovih 13-14 igraca koji su izneli polusezonu

za donalda je neko pre neki dan napisao da je otvorio valjda kafic negde na novom beogradu, sumnjam bas da bi to radio ako planira sad da ide iz zvezde

 

plasio sam se malo da nam neko ne uleti sa "ponudom koja se ne odbija" za krsticica, srecom pa je odigrao kako jeste derbi, te je i taj "strah" manji :D 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krsticic je bio odlican ovu polusezonu, kao i Kanga... to sto ne pogadja sa distacne vraca im time sto ih spaja sa golom bar 2-3 puta u toku utakmice. Danas je namestio gol Pesicu, ali je pogodio golmana, imao je jos par dobrih lopti, ali svaki put kad primi loptu, oko njega je bilo bar 2 igraca od kojih ga je bar jedan udario po nogama.

 

Pali smo u formi, igramo pola godine skoro stalno cetvrtak-nedelja (od avgusta sigurno) nije to bas mali napor za i mnogo bolje pripremljene fudbalere.

Link to comment

po meni je krsticic imao dosta bolju sezonu od kange i mnogo je korisniji po ekipu

ustvari kanga mi uopste nije u toj grupi nasih najboljih igraca ove polusezone, njegova najveca vrednost se mozda i ogleda u tome da nemamo zamenu na toj poziciji

 

 

nego, kad si vec pomenuo, da li se moze negde videti statistika nasih igraca kad su asistencije u pitanju?

oficijalni sajt lige ne nudi tako nesto ( pasovi, procenat uspesnih pasova, pretrcani km, toga tek ni na vidiku)

Link to comment

Preterujete za Kangu. Pas za Boaćija i gol niotkuda protiv Sparte. Pa gol niotkuda protiv Krasnodara. Dao je dosta upotrebljivih lopti napred. Često ga čuva dva igrača...

Link to comment

hehe pred svaki prelazni rok stručnjaci dokazuju svoju stručnost potcenjivanjem Kange. i prošli put je bio otpisan do samog početka sezone, ostalo je istorija

a njegova jedina vrednost da je nezamenjiv :happy:

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

kanga je letos fantasticno igrao i verovatno je najzasluzniji (medju igracima) za plasman u le. medjutim, vec mesec - dva je u  starom modu...

upravo sam to hteo napisati, jozef je nabrojao utakmice gde nas je on vukao

ali tad dolazi ono sedenje na precki, pregovori oko ugovora...

jbg, ocigledno je tad preterano poleteo, istripovao da je prerastao zvezdu i sad mu se igraju samo ove "jake" utakmice, gde vise igra za to da se proslavi nego za ekipu

 

 

mozda ja nisam jasan, nemam ja utisak da on nema kvalitet za zvezdu i da je krater u ekipi, samo mi se cini da je prilicno ocigledno da je u silaznoj putanji i da ce se to tesko promeniti posto je uzrok u njegovj glavi. ponavljam se, ali to zakljucujem na osnovu zalaganja na trerenu, biranja resenja, izjava, "danas mi se ne igra" situacija

ako je vec tako, bez obzira na to da li je on  u pravu ili ne (u smislu da kvalitetom prevazilazi sredinu) treba da ide, a na njegovo mesto da dodje igrac koji ce se podrediti ekipi i nece imati problem da trci u odbranu i po raznim surdulicama, lucanima, palankama, pa makar taj igrac "na papiru" bio i slabijeg kvaliteta od kange 

Link to comment

Super je to što nam je više puta u trenutku lucidnosti doneo pobedu.

Ali odigrali smo i veliki broj tekmi u kojima mora da se koristi svaka prilika, a koje je on usrao nerezonskim šutevima, carinjenjem, sebičlukom ili kurcoboljom opšteg tipa.

Da smo raspojasana ekipa iz doba Grofa, bio bi nam mnogo značajniji kao lik koji u opštem rasulu može potezom da reši tekmu, kao i Katai, uostalom. Ali u utegnutim i disciplinovanim sistemima koji prosečne igrače čine boljim, to ume da bude neviđeni luksuz.

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

pa dobro, kvalifikacije je idominirao, da uvek igra tako igrao bi šta znam, u Lyonu, makar

ali i u starom modu je glavni igrač u timu i nezamenjiv u organizaciji

izmedju ostalog i zato sto je jedini igrac na svojoj poziciji u ekipi

milijas je nesto drugaicji tip igraca, ali sve i ako to zanemarimo, njegovo je jednostavno proslo. uostalom dao bi mu miloje sansu u evropi/derbiju da smatra drugacije

igraci na toj poziciji su (sa razlogom) skupi, ali bilo bi zaista dobro da se dovedu dva igraca, odnosno da projektovani igrac na toj poziciji ima kakvu takvu zamenu na klupi

Link to comment
16 minutes ago, pbg12345 said:

 

ako je vec tako, bez obzira na to da li je on  u pravu ili ne (u smislu da kvalitetom prevazilazi sredinu) treba da ide, a na njegovo mesto da dodje igrac koji ce se podrediti ekipi i nece imati problem da trci u odbranu i po raznim surdulicama, lucanima, palankama, pa makar taj igrac "na papiru" bio i slabijeg kvaliteta od kange 

ispada da imaš strožije kriterijume oko vraćanja u odbranu od Miloja. ako on može da istrpi Kanginu odbranu, ne vidim u čemu je problem

uostalom takvih koji se podređuju i koji se vraćaju u odbranu imamo već 25 na rosteru, ne moraju nikoga ni da dovode. ali izgleda da je timu i pored sve discipline i taktike  ipak potreban i neko ko zna sa loptom :) 

Edited by levi
Link to comment

Ima zamena za Kangu u klubu. Rikardinjo, tj Kadu 2. A vidim da smo zagrizli za Ivanića. Pretpostavljam da je on zamena za Kangu. Plašim se da je mnogo velika razlika na strani Kange.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...