Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

I to je otprilike sve sto je trebalo da napises. Jeste da pomocni sudija nije video da je Riletova lopta pala iza linije kod onog suta ali takodje jeste i da nam Krasnodar tri dana ne bi dao gol na Marakani da sudija nije izmislio penal za njih. Do tada su nam jednom sutnuli na gol i to traljavo pa je Stojkovic izblokirao a mi smo pored dva gola imali stativu koja bi bila gol da Boaci nije bio sebican.

CSKA je bolji tim od nas, niko to ne spori, ali mi protiv na papiru boljih timova igramo jos od Sparte iz Praga i jos uvek smo u takmicenju.

Moze i tako da se gleda, a moze i na nacin da bi utakmica u Krasnodaru mozda posla i nekim drugim tokom da je priznat Risticev gol ili da je zavrseno 4:2. Pa bi onda utakmica u Beogradu bila potpuno drugacija. Ali, to je sve potpuno nebitno, Zvezda je odlicno igrala u Evropi ove sezone i zasluzeno ste dosli u ovu fazu.  Ono sto je najvaznije - Zvezda ima kontunuitet dobrog fudbala, nema znacajnijih padova u formi i u februaru cete delovati verovatno i bolje nego sada.

Ono zbog cega sam namerno uleteo djonom oko zreba i CSKA je atmosfera na topiku gde se gomila ekipa iz prvog sesira nivim opravdano potcenjuje i omalovazava.

 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, MiddleClass said:

Mene vise brine koji ce se tim suprostaviti Rusima. Bice tumbanja masu u januaru.

 

Svaka cast Pesicu, ali nije pola Boacija.

Menjaju se figure, to nije toliki problem, sve dok Miloje vuče poteze

Link to comment
Just now, gervasius twinkleminkleson said:

Ja znam da sam ja npr omalovažio nekih 64% ekipa iz prvog šešira

Kao sto rekoh, lepo vas je gledati vesele i razdragane, kao da ste pre pet minuta izasli sa tribine gde su najverniji....

Link to comment
Kao sto rekoh, lepo vas je gledati vesele i razdragane, kao da ste pre pet minuta izasli sa tribine gde su najverniji....
Samo se plašim da se to što mi pričamo po forumu opet ne obije o glavu igračima. Kao protiv Krasnodara i Kelna
Link to comment
4 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:
6 minutes ago, Toni Sumaher said:
Kao sto rekoh, lepo vas je gledati vesele i razdragane, kao da ste pre pet minuta izasli sa tribine gde su najverniji....

Samo se plašim da se to što mi pričamo po forumu opet ne obije o glavu igračima. Kao protiv Krasnodara i Kelna

:D

A pred Krasnodar je sve vrcalo od optimizma, humora i strucnih analiza....? Zato i kazem, iskulirajte malo, dobri ste, oni su favoriti, ali mozete da prodjete u nekim varijantama. Nisam siguran da je bolje sto se revans igra u Moskvi, samo zbog moguceg minusa. Secam se da smo mi u martu igrali revans u Krasnodaru sa CSKA, jer je Moskva bila okovana ledom.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

cuj mozemo da prodjemo u nekim varijantama. to se pisalo pred irtis, sada je atmosfera(tm) drugacija, evo terza kaze 50-50. kada budemo igrali sa napolijem u sledecem kolu, reci ce "dobijamo i u napulju i u beogradu"

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

cuj mozemo da prodjemo u nekim varijantama. to se pisalo pred irtis, sada je atmosfera(tm) drugacija, evo terza kaze 50-50. kada budemo igrali sa napolijem u sledecem kolu, reci ce "dobijamo i u napulju i u beogradu"

Mene napadate, a vasa glavna  ekipica "zanemela" na vest o zrebu. :fantom:Mada je to dobar znak, tako je Dzajka isto zanemeo kad je video BATE i Keln...:D

Quote

Crveno-beli zanemeli kad su izvukli 'Armejce'

Fudbaleri Crvene zvezde nisu sa oduševljenjem prihvatili činjenicu da će u Ligi Evrope igrati protiv ekipe CSKA Moskve.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=12&dd=11&nav_id=1334930

 

Link to comment

Najbolje da ne damo par golova i ovdje i tamo odbrani prosječne starosti 38 godina. Šanse su svakako na našoj strani, pogotovo što su sad na njihovim forumima puni optimizma, a znamo kako se to odražava na igrače

Link to comment

^^Dobro, to je bolje nego da je Dzaja davao izjavu kao za BATE, covek odavno ne prati fudbal.

^Berezucki i Ignasevic jesu prematori, ali su i preiskusni, dobro brane i napadaju prekide. U Bgd je za vas dobro i 0:0, ume CSKA ozbiljno da baguje kod kuce, napriumali su se golova iz kontri. Najbolji igrac im je Vitinjo.

Link to comment

oni su za vikend zavrsili prvi deo, a nastavljaju tek 4.3. pauza skoro puna tri meseca. svakako nece imati prednost forme, sto bi verovatno bio slucaj sa nekim ko igra bez zimske pauze

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...