Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj novi trener ume da podigne fizicku kondiciju igraca; mozda uspe da tokom sezone poboljsa odbrambenu igru (jer mu je po dosad vdjenom defanzivni sistem igre blizi nego ofanzivni) ali sumnjam da ce ikada moci da napravi tim koji igra kreativno.  Pizonova Zvezda iz doba Lekica, Lazetica, Gume, Ninkova, Jevtica, Ninkova, Blaze jazavca, Perovica, Savia, Djordjevica i Kadua pokazivala je vise kreacije u igri nego ovaj danasnji tim...

:nobles:

Link to comment

Donaldov Pab poceo sa radom, koliko vidim kod Le Taleka na instagramu se drustvo skupilo i uzivancija, inace Pab je na Novom Beogradu, ulica Urosa Martinovica 10, A blok.

Link to comment
13 minutes ago, Apollo Creed said:

Ovaj novi trener ume da podigne fizicku kondiciju igraca; mozda uspe da tokom sezone poboljsa odbrambenu igru (jer mu je po dosad vdjenom defanzivni sistem igre blizi nego ofanzivni) ali sumnjam da ce ikada moci da napravi tim koji igra kreativno.  Pizonova Zvezda iz doba Lekica, Lazetica, Gume, Ninkova, Jevtica, Ninkova, Blaze jazavca, Perovica, Savia, Djordjevica i Kadua pokazivala je vise kreacije u igri nego ovaj danasnji tim...

:nobles:

Kako vas je ljakse izlozio...zamisli, covek napisao post posle prosle Zvezdine sezone i dan nakon krs tekme sa Florijanom. Jos je Dimitrije bio jedan od retkih na topiku koji je rekao da Zvezda moze da parira Krasnodaru.

Link to comment
36 minutes ago, ljakse said:

Ko će to znati bolje od Vasića, setimo se samo Čarlija Adama novog Džerarda i Lazara Markovića nove legende Liverpula, sve sa pripadajućim mmwovima.

oni stariji ce se setiti i brace marinkovic i borka veselinovica.

Link to comment
8 minutes ago, Toni Sumaher said:

Kako vas je ljakse izlozio...zamisli, covek napisao post posle prosle Zvezdine sezone i dan nakon krs tekme sa Florijanom. Jos je Dimitrije bio jedan od retkih na topiku koji je rekao da Zvezda moze da parira Krasnodaru.

Da, Dimitrije je isto poznat kao skroman forumaš koji ne deli savete, nema patronizirajuće postove i slično. Na stranu to što usvaja moderne trendove koji kažu da danas svi igraju fudbal, pa i forumaši. 

Bostonac je to, jbg.

Link to comment
1 minute ago, ljakse said:

Da, Dimitrije je isto poznat kao skroman forumaš koji ne deli savete, nema patronizirajuće postove i slično. Na stranu to što usvaja moderne trendove koji kažu da danas svi igraju fudbal, pa i forumaši. 

Bostonac je to, jbg.

Ovde je potpuno nebitan tvoj hronicni fajt sa Dimitrijem, resicete vas dvojica to sami. Nego si ovde uhvacen u fudbalskom krivolovu bez konteksta. Nije lepo, jbg.

Link to comment
Just now, Toni Sumaher said:

Ovde je potpuno nebitan tvoj hronicni fajt sa Dimitrijem, resicete vas dvojica to sami. Nego si ovde uhvacen u fudbalskom krivolovu bez konteksta. Nije lepo, jbg.

+1000

Quote

Pizonova Zvezda iz doba Lekica, Lazetica, Gume, Ninkova, Jevtica, Ninkova, Blaze jazavca, Perovica, Savia, Djordjevica i Kadua pokazivala je vise kreacije u igri nego ovaj danasnji tim...

 

Link to comment
Just now, ljakse said:

+1000

 

A cekaj, mislis da je ok da se makazicama seckaju neciji postovi van konteksta i prave jeftine posalice? Aj fino i posteno reci koliko vas je ovde bilo Milojeljubaca u vreme Florijane?

Link to comment
Just now, Toni Sumaher said:

A cekaj, mislis da je ok da se makazicama seckaju neciji postovi van konteksta i prave jeftine posalice? Aj fino i posteno reci koliko vas je ovde bilo Milojeljubaca u vreme Florijane?

Otkud ja to da znam? Mislim da si se malo previše uživeo popujući nekom umišljenom vi hive mindu, isto kao bostonski kolega.

Znam da ti je teško da shvatiš, budući da dolaziš sa one strane forumskog brda na kojoj se u 90 minuta tekme pređe put od uzimanja Lige Evrope do jebanja majki treneru i igračima, ali zaista postoje ljudi koji su u fazonu da sačekaju neko vreme da bi doneli nekakav sud o nečemu, bez bombastično dramatičnih mmw izjava dok im vreme nije.

Link to comment
1 minute ago, ljakse said:

Otkud ja to da znam? Mislim da si se malo previše uživeo popujući nekom umišljenom vi hive mindu, isto kao bostonski kolega.

Znam da ti je teško da shvatiš, budući da dolaziš sa one strane forumskog brda na kojoj se u 90 minuta tekme pređe put od uzimanja Lige Evrope do jebanja majki treneru i igračima, ali zaista postoje ljudi koji su u fazonu da sačekaju neko vreme da bi doneli nekakav sud o nečemu, bez bombastično dramatičnih mmw izjava dok im vreme nije.

Pazi ti njega, prvo misli da ja previse popujem njima, a onda ovo

Quote

Znam da ti je teško da shvatiš, budući da dolaziš sa one strane forumskog brda

Em si u raskoraku, em moram da te pitam - kakve veze ima ova druga recenica sa mojim pisanjem na fudbalu sa bilo cim sto dolazi "sa druge strane brda"?

Link to comment
11 minutes ago, Toni Sumaher said:

A cekaj, mislis da je ok da se makazicama seckaju neciji postovi van konteksta i prave jeftine posalice? Aj fino i posteno reci koliko vas je ovde bilo Milojeljubaca u vreme Florijane?

Florijana je bila prva utakmica, niko od nas nije imao nikakve sanse da predvidi na sta ce liciti tim posle mesec ili dva, a kamoli prosle prve utakmice. Ono sto smo znali je da voli disciplinovan fudbal, da igra na malo golova, da njegove ekipe ne igraju preterano atraktivan i efikasan fudbal. Sto se pokazalo tacnim, ali u LE, u JSL smo bili i atraktivni i kreativni i ofanzivni.

Posle prve utakmice ni sam Milojevic nije mogao da predvidi sta ce se desavati, a kamoli mi na PPP.  Potovo posle 3-3 na Malti kad je krenula pljuvacina jer je izbacio centarfora i ubacio Racica, cini mi se, odmah je proglasavan za Bata-Djoristu, sto realno nije. To mu je bio prvi takav kiks, vec posle par utakmica je izvlacio veznjaka i ubacivao centarfora, sto je dovelo do pozitivnih komentara.

 

 

Da citiram samog sebe

 

 

On 7/7/2017 at 7:02 AM, Milosh76 said:

Radimo na tome, dali su nam sezonu fore. Sad ce Terzic da dovede 6 veznjaka 3 krila i 4 napadaca, pa ce to biti mnogo bolje.

Nama je i tako najveci domet ove godine III kolo, a ova "pripremna" utakmica vodi ka ili otreznjenju ili potpunom raspadu.

 

Sve osim rezultata je ocekivano, primiti 3 gola od poluamaterske ekipe je sramota...

Na srecu, lupio sam i ostao ziv, ali i to je fudbal... :D

Edited by Milosh76
Link to comment
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

Pazi ti njega, prvo misli da ja previse popujem njima, a onda ovo

Em si u raskoraku, em moram da te pitam - kakve veze ima ova druga recenica sa mojim pisanjem na fudbalu sa bilo cim sto dolazi "sa druge strane brda"?

Otkud znam, nagađam na osnovu raspoloživih podataka, to je sve što imam. Al eto prilike da te upitam direktno, otkud tolika potreba da se obraćaš nama, i objašnjavaš šta treba da očekujemo i kako da se ponašamo pred tekme kluba koji pratimo? I kako to utiče na igre tog kluba. Eto baš me zanima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...