Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Toni Sumaher said:

Tacno je i za atmosferu kod nas, samo gde si mene nasao za indikator iste. Pa rekoh odavno da sa Dinamom nemamo sta da trazimo.

Ma ne odnosi se na to (atmosferu), već na činjenicu da se ponavljaju (vaši) komentari nakon žrijeba, za CSKA liče na ove koji su bili i poslije izvlačenja Krasnodara, sasvim druga je ekipa ova koja je čupala kose kako CZ igra ili kako je Miloje dno dna, ta kukanja su klasična ciganska, nema veze sa vama :D

Link to comment
On 7/7/2017 at 11:17 AM, Dimitrije said:

Ne zna se sta je veci problem, losa odbrana ili nula kreativnosti u srednjem redu i napadu.  Ovaj novi trener ume da podigne fizicku kondiciju igraca; mozda uspe da tokom sezone poboljsa odbrambenu igru (jer mu je po dosad vdjenom defanzivni sistem igre blizi nego ofanzivni) ali sumnjam da ce ikada moci da napravi tim koji igra kreativno.  Pizonova Zvezda iz doba Lekica, Lazetica, Gume, Ninkova, Jevtica, Ninkova, Blaze jazavca, Perovica, Savia, Djordjevica i Kadua pokazivala je vise kreacije u igri nego ovaj danasnji tim.

Mada ovu stručnu opservaciju ipak treba sačuvati, kao i uvek u sridu™.

Link to comment
1 hour ago, ljakse said:

Evo izlistali za mene gore, neki Toni Šumaher bulazni kako ne prolazimo Krasnodar. Stvarno se svašta pisalo, jbt.

:D

Izlistali su oni to selektivno, posto sam napisao oko tog zreba desetak postova. I sada bih skoro svaki potpisao, sem delova gde potenciram njihovu dobru odbranu i dosta bolje trcanje od vas ( utisak zbog prethodne sezone Krasnodara). Takodje,  vidim da je  pocetkom avgusta na toplku vrcalo od dobrog raspolozenja i optimizma pred Krasnodar. :fantom: A i zanimljivo kako se lako zaboravlja sta se sve desavalo u tom dvomecu od nepriznatog gola do kriminalnog terena pred revans, sto im je unistilo pas-igru. Vi jeste zasluzeno prosli, ali su pored dobre Zvezdine igre i neki drugi faktori odlucili taj dvomec.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
22 minutes ago, Toni Sumaher said:

Vi jeste zasluzeno prosli

I to je otprilike sve sto je trebalo da napises. Jeste da pomocni sudija nije video da je Riletova lopta pala iza linije kod onog suta ali takodje jeste i da nam Krasnodar tri dana ne bi dao gol na Marakani da sudija nije izmislio penal za njih. Do tada su nam jednom sutnuli na gol i to traljavo pa je Stojkovic izblokirao a mi smo pored dva gola imali stativu koja bi bila gol da Boaci nije bio sebican.

CSKA je bolji tim od nas, niko to ne spori, ali mi protiv na papiru boljih timova igramo jos od Sparte iz Praga i jos uvek smo u takmicenju.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...