Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, LeBron said:

Mislim da Ivanic ako dodje moze svakako dobro da odmeni Kangu. 

Vise disciplinovan, ali i manje kreativan. I ima bolju tranziciju.

Btw, malo stetm strogi prema Kangi, decko cesto nije sam u glavi, ume da opasno ispizdi, ali je zato majstor. Nisam siguran da biste videli grupu bez 1 Gejlora....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, levi said:

ispada da imaš strožije kriterijume oko vraćanja u odbranu od Miloja. ako on može da istrpi Kanginu odbranu, ne vidim u čemu je problem

uostalom takvih koji se podređuju i koji se vraćaju u odbranu imamo već 25 na rosteru, ne moraju nikoga ni da dovode. ali izgleda da je timu i pored sve discipline i taktike  ipak potreban i neko ko zna sa loptom :) 

to cemo znati ili bi znali, kad bi imao alternativu na toj poziciji :)

4 minutes ago, Jozef K. said:

Ima zamena za Kangu u klubu. Rikardinjo, tj Kadu 2. A vidim da smo zagrizli za Ivanića. Pretpostavljam da je on zamena za Kangu. Plašim se da je mnogo velika razlika na strani Kange.

rikardinjo makar u zvezdi nije igrao na toj poziciji, vec iskljucivo na (levom) krilu

a igrao je toliko lose, da tesko da se moze nazvati alternativom za bilo sta

4 minutes ago, Toni Sumaher said:

Vise disciplinovan, ali i manje kreativan. I ima bolju tranziciju.

Btw, malo stetm strogi prema Kangi, decko cesto nije sam u glavi, ume da opasno ispizdi, ali je zato majstor. Nisam siguran da biste videli grupu bez 1 Gejlora....

oko toga da je on debelo zasluzan za ulazak u grupu se manje vise svi slazemo

pisemo o njegovoj igri posle toga

 

zanimljivo ce biti videti sta ce sa rikardinjom
na prvu, logicno je da odmah ode. ali ako je verovati nasim medijima on je potpisao dosta visok ugovor za nase uslove, a primanja mu se vremenom povecavaju, plus ima solidne bonuse za titulu, kup, verovatno i evropu

sumnjam da ima mnogo zainteresovanih da ga dovedu, a nesto sumnjam i da se njemu raskida takav ugovor

Link to comment

Jbt mnogo serete po Kangi a da nije njega bili bi smo kurac na biciklu. Ima ispade ima rupe ali da ih nema doveli bi ga samo na menadzeru. Svi ste bre neki disciplinovani fudbalski fanatici samo disciplinu vidite.

I ne postoji igrac bez greske na terenu. Svako gresi samo sto oni sto manje grese igraju za milione a ostali kud koji mili moji.

Link to comment

Овде је само било речено да је у вези током јесени Крстичић био утицајнији и константнији играч. 

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

to cemo znati ili bi znali, kad bi imao alternativu na toj poziciji :)

ma kako nema zamenu, ne bi Miloe trpeo nikoga koga ne može da uklopi u sistem

stavio bi Gobelju ako treba, improvizovao  bi nešto, makar je pokazao da ne robuje šablonima, pozicijama i formacijama

Link to comment

Krsticic je bio povredjen pre Kelna, pa su ga oporavili, pa je igrao i sad za vikend... mozda ga je povreda i agresivnost protivnika sprecila da bude jos bolji.

 

Nama je sredina podbacila u prvom delu, u drugom je bilo bolje, kad je nevidljivog Srnica zamenio Jovicic, onda smo promenili formaciju i zaigrali i brze i agresivnije. I dalje je to bilo losije nego sto smo navikli, ali sta je tu je.

Fantasticna polusezona je za nama. Neka se dobro odmore, a Terzic neka pazi sta radi, ima sansu da nadogradi odlican prosli prelazni rok, ali i da ga upropasti. Nasa sansa je Milojevic, da on bira igrace i da mu ih ovaj dovede. bar sa lovom ne bi trebalo da imamo problem.

Link to comment

Nego dajte neki normalan nemutan snimak onog penala, ja sam u startu bio ubeđen da niđe veze, onda vidim svi u fazonu čist penal, pa reko istripovao sam nešto. Al sad kad gledam onaj jedini na yt, isti utisak potpuno, Vujadin je odneo prvo loptu, pravo ko strela, posle toga eventualno malo dokačio ovog.

Link to comment

uticajnost na igru je egzaktna, nije stvar subjektivnog osećaja, Kanga ima ubedljivo najviše dodira sa loptom, najviše pasova, daleko najviše fauliran. jednostavno kompletna igra ide preko njega. jedino Donald je imao približan broj pasova, ali njemu tu ulazi  i određeni prazan hod kada kombinuje sa štoperima na našoj polovini. a Kangin svaki dodir je pod pritiskom i sa čovekom na leđima. uopšte nije za poređenje uticaj na igru bilo kog drugog igrača

Edited by levi
Link to comment
6 minutes ago, ljakse said:

Nego dajte neki normalan nemutan snimak onog penala, ja sam u startu bio ubeđen da niđe veze, onda vidim svi u fazonu čist penal, pa reko istripovao sam nešto. Al sad kad gledam onaj jedini na yt, isti utisak potpuno, Vujadin je odneo prvo loptu, pravo ko strela, posle toga eventualno malo dokačio ovog.

 

ne mogu da nadjem snimak, ali jasno se videlo da je ovaj sklonio loptu pre nego sto ga je vujadin pokupio. cist penal, vujadin se zajebo sto je krenuo da uklizava umesto da mu stane u blok jer bi ozegovic tesko nesto uradio iz te pozicije...

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

ma kako nema zamenu, ne bi Miloe trpeo nikoga koga ne može da uklopi u sistem

stavio bi Gobelju ako treba, improvizovao  bi nešto, makar je pokazao da ne robuje šablonima, pozicijama i formacijama

zajebavas (vec uveliko) sad :)

mogao je i kahrimana da proba jbg...

opet, nije kanga krater u ekipi, prica je krenula oko vrlo izvesne rekonstrukcije ekipe. nemotivisan kanga, koji je u silaznoj putanji, nije u potpunosti posvecen ekipi je dobar kadidat za prodaju (kojih ce izvesno biti)

1 minute ago, ljakse said:

Nego dajte neki normalan nemutan snimak onog penala, ja sam u startu bio ubeđen da niđe veze, onda vidim svi u fazonu čist penal, pa reko istripovao sam nešto. Al sad kad gledam onaj jedini na yt, isti utisak potpuno, Vujadin je odneo prvo loptu, pravo ko strela, posle toga eventualno malo dokačio ovog.

imao je kontrolu lopte, a savic je krenuo kao da ce ga odneti u treci red tribina

kad je vec tako, bilo kakav kontakt je apsolutno dovoljan da se svira

a zato sto namera nije u potpunosti ostvarena (srecom) rekoh jos za vreme utakmice da je po meni mazic doneo ok odluku da ne da drugi zuti savicu, iako bi teoretski nekako bilo logicno da ako vec svira faul (penal) u gol sansi da i zuti karton

Link to comment
9 minutes ago, ljakse said:

Nego dajte neki normalan nemutan snimak onog penala, ja sam u startu bio ubeđen da niđe veze, onda vidim svi u fazonu čist penal, pa reko istripovao sam nešto. Al sad kad gledam onaj jedini na yt, isti utisak potpuno, Vujadin je odneo prvo loptu, pravo ko strela, posle toga eventualno malo dokačio ovog.

 

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

zajebavas (vec uveliko) sad :)

mogao je i kahrimana da proba jbg...

pa ne zajebavam, promenio bi formaciju. to je i bio okvirni plan na početku kad se nije znalo šta će biti s Kangom, pripremali su se za igru bez nejga. a onda su videli da ipak mogu da ga uklope da ne trpi sistem, a za uzvrat da dobiju protok lopte na sredini

Edited by levi
Link to comment
Nego dajte neki normalan nemutan snimak onog penala, ja sam u startu bio ubeđen da niđe veze, onda vidim svi u fazonu čist penal, pa reko istripovao sam nešto. Al sad kad gledam onaj jedini na yt, isti utisak potpuno, Vujadin je odneo prvo loptu, pravo ko strela, posle toga eventualno malo dokačio ovog.
Ima na YouTube. Sklonio je loptu napadač. Potpuno je nerazumljivo da onako startuje. Doduše, kada je letos došao očekivao sam da mu to bude standard, a on je prijatno iznenadio.

Kada smo kod tih startova, meni se čini da je Fripong zaista izuzetan sa pravovremenim uklizavanjima. Samo mi je mali uzorak njegovih minuta.
Link to comment
4 minutes ago, levi said:

pa ne zajebavam, promenio bi formaciju. to je i bio okvirni plan na početku kad se nije znalo šta će biti s Kangom, pripremali su se za igru bez nejga. a onda su videli da ipak mogu da ga uklope da ne trpi sistem, a za uzvrat da dobiju protok lopte na sredini

da, da je toliko los kanga, miloje bi promenio formaciju

samo sto niko nije napisao da je (toliko) los, pise se o tome da je posle kvalifikacija u silaznoj putanji, a ja uzgred pisem i da kad je vec tako i kad je izvesno da ce biti prodaja, ne bi bilo lose prodati upravo njega i probati dovesti igrace na toj poziciji koji ce podici igru ekipe na jos visi nivo

 

izvrteo sam vec najmanje dva puta sve sto sam imao reci o kangi, dosadio samom sebi, a pretpostavljam jos i vise ostalima, tako da necu dalje o njemu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...