Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, harper said:

I to je otprilike sve sto je trebalo da napises. Jeste da pomocni sudija nije video da je Riletova lopta pala iza linije kod onog suta ali takodje jeste i da nam Krasnodar tri dana ne bi dao gol na Marakani da sudija nije izmislio penal za njih. Do tada su nam jednom sutnuli na gol i to traljavo pa je Stojkovic izblokirao a mi smo pored dva gola imali stativu koja bi bila gol da Boaci nije bio sebican.

CSKA je bolji tim od nas, niko to ne spori, ali mi protiv na papiru boljih timova igramo jos od Sparte iz Praga i jos uvek smo u takmicenju.

Да закључавамо ову бесмислену расправу после овог поста.

1 hour ago, MiddleClass said:

 

Svaka cast Pesicu, ali nije pola Boacija.

Судећи по играма у последња два месеца то није тачно. Пешић се на ППП опасно потцењује.

1 hour ago, Nikodije said:

cuj mozemo da prodjemo u nekim varijantama. to se pisalo pred irtis, sada je atmosfera(tm) drugacija, evo terza kaze 50-50. kada budemo igrali sa napolijem u sledecem kolu, reci ce "dobijamo i u napulju i u beogradu"

Значи имаш поверења у грчку верзију бата Ђоре?

Link to comment

Volim ovaj potcenjivački mansplaining od Tonija, kao oni imaju iskustva u Evropi, a mi smo tek tu stigli, slično kao u basketu i EL. Slusajmo njega i njegove, “oni” to bolje znaju!

Link to comment

Тони је кева спрам наших Индијанаца, зна човек лопте, а то што и даље сања Бари не чини га битно другачијим него 98% комшија југословена. 

Link to comment
34 minutes ago, dragance said:

Volim ovaj potcenjivački mansplaining od Tonija, kao oni imaju iskustva u Evropi, a mi smo tek tu stigli, slično kao u basketu i EL. Slusajmo njega i njegove, “oni” to bolje znaju!

 

9 minutes ago, porucnik vasic said:

Тони је кева спрам наших Индијанаца, зна човек лопте, а то што и даље сања Бари не чини га битно другачијим него 98% комшија југословена. 

Quote

Slika-39.jpg

 

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Значи имаш поверења у грчку верзију бата Ђоре?

ne smem vise nista ruzno da napisem, naci ce se neki djubretar koji ce da kopa po ppp kontejneru u nadi da ce iskopati nesto, ne bi li se rugao kano neko deriste, recimo ti

Link to comment

Не ради се ни о каквом ругању. Омашио си лопту. Ради се о томе да размислиш мало боље, пре него што почнеш да куцкаш са толиком потпуно неоснованом сигурношћу.

Link to comment
Just now, porucnik vasic said:

Не ради се ни о каквом ругању. Омашио си лопту. Ради се о томе да размислиш мало боље, пре него што почнеш да куцкаш са толиком потпуно неоснованом сигурношћу.

hvala na tim ocinskim savetima, al nema potrebe.

Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

zabij tu licencu ppp savetnika koju si sam sebi dodelio tamo gde sunce ne sija.

Ето ти сад, зашто потежеш за безобразлуком? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...