Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Свети Симеон Мироточиви нас је синоћ спасао у првих пет минута другог полувремена и мени би најдраже било да га у првом минуту утакмице развуку преко севера и онда следећих 105 минута + судијске надокнаде сви лепо тихују и размишљају како је дрогирање грех, како је туча грех, како је мржња према Хрватима, Албаницима и инима такође грех, како је трговина наркотицима грех, како је рекет грех и како је гласање за Вучича грешка, а да ми остали који ништа од тога не радимо лепо навијамо за Звезду, а да о својим нешто другачијим гресима размишљамо на неком другом, прикладнијем месту.

 

Али, пошто је то превише да се очекује од овог несрећног света, прихватио бих и опцију да се бар осуђени стрпају на служење казне, да се поступци који се воде против осталих заврше и да се осуђени упуте на служење казне, а да остали направе неку колико-толико нормалнију структуру у којој вукови неће навлачити црвено-беле јагњеће коже кад им треба да глуме савест српског народа, а да се хватају за ножеве, пиштоље, револвере и аутомате чим се пипну токови нарко-новца.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta ce nam to brukanje, ne pripadamo tom svetu. tih 20-ak klubova je svet za sebe, neka se zatvore i neka igraju izmedju sebe, nemamo mi tu sta da trazimo. a posebno je jak ovaj argument "uzecemo 15 miliona u ls, a 5 u le", kao da bi te pare uzeli "mi", tj. klub, tj kao da se te pare ne bi slile u privatne dzepove, i kao da ce zvezdi bilo sta zavisi od para koje se uzmu u evropi. ako bi od para iz evrope nesto zavisilo, davno bi se klub ugasio, a kao sto vidimo vitalan je iako 10 godina nije primirisao evropi.

 

Tolke BATE, Petržalke i Partizani su igrali i nisu se obrukali, koja je to dominacija luzerskog mentaliteta, ko ljudi koji su u fazonu da je ono juče bio karton. Kaže prošli bi ko Dinamo, a DInamu 30 ljudi na stadionu kad im dođe Real. U kom svetu nije dobro da Zvezda zaigra u LŠ, zato što će možda izgubiti ubedljivo od nekog. Da, a možda ćemo i otkinuti bod nekome.

Stvarno ne navijamo za klub koji se često brukao sa velikim protivnicima ili u Evropi, ili primao 5 komada od bilo koga, zašto bi bili toliki luzeri u glavi ja ne kapiram.

Link to comment

Pa meni je baš onaj Seltik koji je pomenuo Billy pravi primer. Klub sa istorijom, tradicijom i navijačima, uvek pun stadion ma protiv koga igrali, treba da služi kao vreća za udaranje nekim kroni kapitalistima instant bogatunima, koji su pre par godina od kurton kluba odjednom postali klub koji može da kupi pola planete. Meni je to ponižavajuće, kao i fakat da se igra takmičenje u kome unapred znaš kojih osam klubova će doći do kraja. I još treba da pišamo od sreće ako skupimo 3 boda u grupi.

Link to comment

Pa meni je baš onaj Seltik koji je pomenuo Billy pravi primer. Klub sa istorijom, tradicijom i navijačima, uvek pun stadion ma protiv koga igrali, treba da služi kao vreća za udaranje nekim kroni kapitalistima instant bogatunima, koji su pre par godina od kurton kluba odjednom postali klub koji može da kupi pola planete. Meni je to ponižavajuće, kao i fakat da se igra takmičenje u kome unapred znaš kojih osam klubova će doći do kraja. I još treba da pišamo od sreće ako skupimo 3 boda u grupi.

a i ako kojim slucajem sirotinja odigra poneu utakmicu egal sa kroni kapitalistima, dobice crveni u 80-85. minutu, svirace se penal, ili nesto slicno. ovo sinoc me je podsetilo zasto ne gledam fudbal vec jedno 10 godina, i sad se primio da gledam zvezdu jebala me zvezda. nek igraju tih 8 klubova medjusobno non stop, ko ih jebe.  

Link to comment

a i ako kojim slucajem sirotinja odigra poneu utakmicu egal sa kroni kapitalistima, dobice crveni u 80-85. minutu, svirace se penal, ili nesto slicno. ovo sinoc me je podsetilo zasto ne gledam fudbal vec jedno 10 godina, i sad se primio da gledam zvezdu jebala me zvezda. nek igraju tih 8 klubova medjusobno non stop, ko ih jebe.  

 

Ma da, ja to ionako pratim iz navike, nema tu previše uzbuđivanja već deset godina, otkad sam rešio da prestanem da finansiram mafijašku udrugu i da sedim u blizini Simeona Mirotočivog.

 

Ali ima i do nas, meni je recimo poražavajući fakat da 15 soma više dođe da gleda treći tim Arsenala sa bolom u preponama (zato što je to Arsenal), nego tekmu protiv ekipe gde imamo realne šanse u svakoj varijanti. Zato smo daleko i od pomenutog Seltika.

Link to comment

za nas je kljucno da se prvo napravi regionalna liga kao prvi korak ka ozbiljnom fudbalu. bez toga nece biti dobrog fudbala i necemo moci da se takmicimo ni sa evropskom drugom ligom. ovo sto zvezda igra ove jeseni je incident.

Ovo.

To je jedini normalan put.

Nazalost, to je upravo i razlog zbog cega do njega nece doci u bliskoj buducnosti.

Link to comment

meni je recimo poražavajući fakat da 15 soma više dođe da gleda treći tim Arsenala sa bolom u preponama (zato što je to Arsenal), nego tekmu protiv ekipe gde imamo realne šanse u svakoj varijanti. Zato smo daleko i od pomenutog Seltika.

Teško da smo zato daleko, a velika imena svuda privlače ljude, nije to neka specifičnost. 

Link to comment

Ma da, ja to ionako pratim iz navike, nema tu previše uzbuđivanja već deset godina, otkad sam rešio da prestanem da finansiram mafijašku udrugu i da sedim u blizini Simeona Mirotočivog.

 

Ali ima i do nas, meni je recimo poražavajući fakat da 15 soma više dođe da gleda treći tim Arsenala sa bolom u preponama (zato što je to Arsenal), nego tekmu protiv ekipe gde imamo realne šanse u svakoj varijanti. Zato smo daleko i od pomenutog Seltika.

Mi smo od Macve onoliko koliko je Arsenal od nas. Zato kad odemo u Sabac bice pun stadion.

 

Ko sto ce Emirates biti poluprazan za dvije nedelje.

Link to comment

Mi smo od Macve onoliko koliko je Arsenal od nas. Zato kad odemo u Sabac bice pun stadion.

 

Ko sto ce Emirates biti poluprazan za dvije nedelje.

Nece, oni su protiv Donkastera nedavno oborili negativan rekord, "samo" 44 hiljade bilo. Ali taj potez UK, Nemacka, Holandija...je jedini sa takvim mentalitetom u evropi, svi drugi se loze na spektakle i energiju koju oni akumuliraju. Milan sinoc protiv Aeka imao 20k, ni Real i Barsa nemaju pun stadion uvek.
Link to comment

Ovo.

To je jedini normalan put.

Nazalost, to je upravo i razlog zbog cega do njega nece doci u bliskoj buducnosti.

Steta ako je tako. Neko bi pomislio da je navijacima najvaznije da gledaju svoj klub u sto vise jakih utakmica, kroz koje i klub postaje jaci, ali ovi nasi navijaci su specificni. dobrom delu njih sam sport i fudbal zapravo nisu toliko bitni zbog cega onda ispastamo i mi manje specificni, koji bi samo da gledamo fudbal. Zato je sranje sva ova pompa o navijacima juce i danas, fasciniranost atmosferom, delijama, najpunijim stadionom u ovom kolu lige evrope totalni bulsit, jer vec za vikend sledi povratak u tuznu jsl realnost, a od tih 55 hiljada od juce bice prisutno 2700.

Link to comment

Steta ako je tako. Neko bi pomislio da je navijacima najvaznije da gledaju svoj klub u sto vise jakih utakmica, kroz koje i klub postaje jaci, ali ovi nasi navijaci su specificni. dobrom delu njih sam sport i fudbal zapravo nisu toliko bitni zbog cega onda ispastamo i mi manje specificni, koji bi samo da gledamo fudbal. Zato je sranje sva ova pompa o navijacima juce i danas, fasciniranost atmosferom, delijama, najpunijim stadionom u ovom kolu lige evrope totalni bulsit, jer vec za vikend sledi povratak u tuznu jsl realnost, a od tih 55 hiljada od juce bice prisutno 2700.

Ali dokle god je od tih 2700 njih 2000 na severu dotle ce i moci da jasu. Zvezda je izgubila zapad i istok, tamo nikoga nema.
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...