Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

odlucice poslednje kolo u kom mi igramo protiv kelna koji ce da ima 0 bodova a oni protiv arsenala koji ce da ima 15...

 

Nece Keln imati 0, izvuci ce najmanje remi kuci sa Bateom. I veceras su ih uneredili, ali standardno nisu imali srece, neverovatan maler od tima.

Link to comment

Zvezda odlicna, steta za poraz. Fina disciplina u igri, ali falilo je koncentracije u napadu.

 

Drugi zuti verovatno prestrog, gol regularan, penala za CZ nije bilo.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

U ovom vecerasnjem sastavu uopste nisu mnogo bolji, naprotiv.

 

Potpuno egal utakmica gde je Zvezda bila za nijansu opasnija. Da je Radonjic iskoristio onu sansu, bilo bi to jako dugo i neprijatno vece za Vengera.

Link to comment

al kada se ziru nakon gola i odlaska do publike, vratio na teren pa teatralno kleknuo sa prstima i pogledom na gore  :D  

dabogda se naosvajao titula sa arsenalom kao do sada.

Link to comment

U ovom vecerasnjem sastavu uopste nisu mnogo bolji, naprotiv.

 

Potpuno egal utakmica gde je Zvezda bila za nijansu opasnija. Da je Radonjic iskoristio onu sansu, bilo bi to jako dugo i neprijatno vece za Vengera.

Dobro, oni su prvi imali mrtvu sansu, koju je nogom skinuo Borjan. Kako god, nisu bili bolji.

Link to comment

Gde li ste vi videli da su oni bili mnogo bolji... Klasicno ono nase kompleksasko shvatanje fudbala, kad dobijemo nekoga ko pogodi precku i ima par sansi to je zato sto smo imali mnogo srece, a kad neko nas dobije supacki nakon sto mi omasimo par mrtvaca i pogodimo precku to je jer su mnogo bolji.

Utakmica bila egal sve vreme i da se sudija nije izmajmunisao sa crvenim i ostalo bi verovatno egal.

Link to comment

Zvezda odlicna, steta za poraz. Fina disciplina u igri, ali falilo je koncentracije u napadu.

 

Drugi zuti verovatno prestrog, gol regularan, penala za CZ nije bilo.

I ja mislim da su nasi igrali vrlo dobro.  Gol je tesko mogao da se spreci jer sut makazicama, posebno kada ga izvodi korpulentan igrac, je tesko blokirati.  Kanga je imao odlicnu sansu da poravna ali je lose sutirao.  Slicno i za Radonjica.  Uglavnom, igra dva ravnoprtavna protivnika, cak i posle crvenog kartona.

 

Drugi zuti jeste prestrog, ali u 21. veku sudija nema izbora vec da sankcionise kartonom svaki duel u kome se desi povreda glave.  Arsenalov igrac je dobio masnicu ispod oka i to je bilo to.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Odlicna Zvezda! Milojevic radi fenomenalan posao! Svaka cast igracima, dobili su nas na iskustvo i bolju fiziku pripremu.

 

Debili sa Severa mi nikad nece ogaditi Zvezdu, pogotovo ne ovu danas!!!

Link to comment

Је л' сад да се свађамо да ли је бољи Жиру или Боаћи? Вилшир или Канга? Чех или Борјан?

 

Једино где нам је предност је Милоје/Венгер (и то у ових пар недеља док је матори у каналу, иначе још има да расте наш Кларк Кент док се не претвори у Супермена) и - страст. Ови су професионалци и то прилично сморени ситуацијом у клубу и путем у балканску недођију, а нашима је ово једна од најважнијих утакмица досадашње каријере.

 

Зато је и морао да се да црвени јер јесмо егал када се тако мери, али аман људи какав црни знак једнакости у квалитету? Је л' се не бисте мењали 1:1 за било ког њиховог играча осим Дебисија™ који је стварно балван. :lol:

Link to comment

I ja mislim da su nasi igrali vrlo dobro.  Gol je tesko mogao da se spreci jer sut makazicama, posebno kada ga izvodi korpulentan igrac, je tesko blokirati.  Kanga je imao odlicnu sansu da poravna ali je lose sutirao.  Slicno i za Radonjica.  Uglavnom, igra dva ravnoprtavna protivnika, cak i posle crvenog kartona.

 

Drugi zuti jeste prestrog, ali u 21. veku sudija nema izbora vec da sankcionise kartonom svaki duel u kome se desi povreda glave.  Arsenalov igrac je dobio masnicu ispod oka i to je bilo to.

 

Sudija je sudio faul a nije dao zuti kada je video masnicu koju ponavjate kao papagaj

 

A nas ga je nadskocio bez lakta ili udarca i  zakacio ga je nakon odigrane lopte pri spustanju... To ne da nije zuti vec je pitanje koliko bi sudija tu uopste sviralo faul...

Edited by assignment
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...