Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Manje-više odlučiće utakmica sa Bate-om.

Sinoć smo bili dobri, mada su neki mogli znatno bolje ( Kanga i Radonja, pre svih). Fino je Miloe postavio taktiku, bolje tesko da je moglo. 

Atmosfera odlična.

Teramo dalje pa dokle stignemo.

Link to comment

Porasli su standardi,  mislio sam da možemo i bolje da pariramo, i da budemo opasniji

 

Iako izgleda kao da smo odjednom okrenuli prekidač i počeli da igramo, protiv Sparte P, ipak je to proces,

pogotovo sad kad treba da pređemo na viši nivo sa tog

Edited by levi
Link to comment

Ko kaze da necemo? Ode Kanga, vrati se Jovicic, imamo trojku na sredini Jovicic-Donald-Krsticic, a u napadu uz Boacija i Radonjica neko  vrhunsko krilo i eto jos bolje igre nego ove polusezone.

 

Nama treba jaca i bolja klupa, jer nemamo igraca koji moze da promeni nesto u ritmu utakmice, ako ne ide

Juce sam mislio da ce Kangu da zameni Gobeljic i da ce tako privesti utakmicu kraju, ali povreda i crveni su doveli do iznudjenih izmena

 

 

 

Boaci je izasao zbog umora ili povrede?

Edited by Milosh76
Link to comment

Vujadin bi sa normalnom glavom bio najbolji igrac tima, nesto kao Vidic zavsiromasne.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Savić je možda malo šaban van terena, ali nisam primjetio da se na terenu ponaša problematično.

 

Boakye je izašao zbog povrede, ali nije ništa ozbiljno.

 

Mislim da će transferi na zimu zavisiti i od toga da li prolazimo grupu. Mislim da Boakye ide skoro sigurno. Djeluje mi vjerovatnije da ostane kanga. Ali svejedno, samo nek ostane miloe. Nije da je on mađioničar pa će sa bilo kakvim timom napraviti vrhunski rezultat, ali zna šta hoće, pa vjerujem da ćemo svejedno biti pristojni i pored odlazaka

Link to comment

"IN AN interminable game of patience, it was clear that Arsene Wenger had foolishly left himself without a single card to play.

Thank goodness for the Arsenal fans that travelled all the way to Serbia that the referee had one.

Out of nowhere, referee Benoit Bastien saw something in a nothing challenge between Milan Radic and Francis Coquelin and played his joker - a red card for the Red Star defender..."

Link to comment

Savić je možda malo šaban van terena, ali nisam primjetio da se na terenu ponaša problematično.

 

Boakye je izašao zbog povrede, ali nije ništa ozbiljno.

 

Mislim da će transferi na zimu zavisiti i od toga da li prolazimo grupu. Mislim da Boakye ide skoro sigurno. Djeluje mi vjerovatnije da ostane kanga. Ali svejedno, samo nek ostane miloe. Nije da je on mađioničar pa će sa bilo kakvim timom napraviti vrhunski rezultat, ali zna šta hoće, pa vjerujem da ćemo svejedno biti pristojni i pored odlazaka

A ono hvatanje za vrat igraca Krasnodara kad je trazen prekid zbog povredjenog igraca? To mi prvo pada na pamet, bilo je tu jos sitnijih gluposti. Jednostavno decko ne moze bez kartona da zavrsi mec. Steta.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

"IN AN interminable game of patience, it was clear that Arsene Wenger had foolishly left himself without a single card to play.

Thank goodness for the Arsenal fans that travelled all the way to Serbia that the referee had one.

Out of nowhere, referee Benoit Bastien saw something in a nothing challenge between Milan Radic and Francis Coquelin and played his joker - a red card for the Red Star defender..."

 

 A svi u priči Francuzi, sudija,  Wenger, Couquelyn, Giroud. Mučeni Rodić nije imao šanse

Link to comment

Treba nam evropa ali trebamo i mi njoj, sinoc opet najposeceniji mec kola. Gomila poluklubova je u EL, posete u rangu kosarkaskih, retko se ko lozi na ovo kao mi.

 

Inace nisam siguran koliko bih se radovao plasmanu u CL obzirom da nam meru uzima rezervni tim Arsenala a da u CL supertimovi dele 5-6 komada svima.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

A ono hvatanje za vrat igraca Krasnodara kad je trazen prekid zbog povredjenog igraca? To mi prvo pada na pamet, bilo je tu jos sitnijih gluposti. Jednostavno decko ne moze bez kartona da zavrsi mec. Steta.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Nije šteta Ruletu podeliti vaspitne.
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...