Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Treba nam evropa ali trebamo i mi njoj, sinoc opet najposeceniji mec kola. Gomila poluklubova je u EL, posete u rangu kosarkaskih, retko se ko lozi na ovo kao mi.

 

Inace nisam siguran koliko bih se radovao plasmanu u CL obzirom da nam meru uzima rezervni tim Arsenala a da u CL supertimovi dele 5-6 komada svima.

 

Pa palimo se jer nismo igrali 10 godina u istoj, kada bi postali redovni ucesnici, interesovanje protiv manjih timova bi takodje opalo...

 

Mora da se ide na to da udjemo u LS pa makar nas svi guzili jer samo tako mozemo da rastemo, to traje godinama a postoji I realni limit (zbog lige I finansija vidi pod Olimijakos na primer....)

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba nam evropa ali trebamo i mi njoj, sinoc opet najposeceniji mec kola. Gomila poluklubova je u EL, posete u rangu kosarkaskih, retko se ko lozi na ovo kao mi.

 

Inace nisam siguran koliko bih se radovao plasmanu u CL obzirom da nam meru uzima rezervni tim Arsenala a da u CL supertimovi dele 5-6 komada svima.

A jes, onda najbolje da nikad ne igramo cl jer bi neko mogao da nas nabije
Link to comment

Sto se mene tice, pre bih pristao da igramo LE 3 godine zaredom, nego da u 3 godine udjemo jednom u LS i budemo topovsko meso.

 

Mnogo nama iskustva treba za igranje u Evopi. Osim sudijskog kriterijuma, fizicke pripreme, takticke obucenosti, treba nam i bolji igracki kadar. Ovih 13-14 kvalitetnih igraca je malo za LE. Mi realno imamo 5 ili 6 igraca koji su kvalitet za Evropu, ostalo nadoknadjujeo srcem i borbenoscu

Edited by Milosh76
Link to comment

menja se nacin kvalifikacija za ls sledece godine, bice mesta samo za 5 malih, stoga ce i sanse za plasman biti simbolicne, a srpski klubovi nisu mogli da se plasiraju ni po ovom platinijevom sistemu. dakle le je realnost, a ja se nadam i regionalna liga jednog dana, za nas bi to bilo dovoljno.

Link to comment

Kakve gluposti boze mili, znaci da budemo prvaci drzave ali kada dodju kvalifikacije za LS mi da bolje izgubimo da se u LS ne brukamo i da umesto 20-25 mio od UEFE uzmemo 5-6, sacuvaj me boze od ove logike...

Link to comment

Pa bolje da za 5 igramo takmicarske utakmicr nego da nas za 15 naduvavaju tamo. Gledo sam kako seltik gubi kuci 5-0 od pariza i muka mi je bilo. Pritom ne gotivim seltik, al ipak su old skul klub, imaju navijace i tako to, stvarno mi nije bilo prijatno da gledam kako ih neki naftasi ponizavaju...

Link to comment

Znaci za prve 2 runde, za vise ne, ali moglo bi znaciti za LE jer od sledece sezone ima posebna LE ruta za sampione koji ispadnu iz CL, ne mesaju se vise svi u plej ofu. Bice mnogo lakse uci u LE za sampione.

Link to comment

Pa bolje da za 5 igramo takmicarske utakmicr nego da nas za 15 naduvavaju tamo. Gledo sam kako seltik gubi kuci 5-0 od pariza i muka mi je bilo. Pritom ne gotivim seltik, al ipak su old skul klub, imaju navijace i tako to, stvarno mi nije bilo prijatno da gledam kako ih neki naftasi ponizavaju...

 

+1000

Link to comment

biće teže od sledeće sezone, prvo ove godine je i šampion 12 zemlje na listi išao direktno u lš, od naredne je to rezervisano za 10-og, eventualno 11 ako osvajač lš ove sezone izbori plasman kroz ligu

- drugo do ove sezone je 5 malih šampiona išlo u lš, od naredne 4

- treće bilo koja ekipa iz top 4 lige će u kval. imati 15+ koeficijent (poput kelna)

- realno treba vam još barem 3 pobede da bi mogli da se nadate statusu nosioca u playoff-u a verovatno i bod, dva više, što će reći da morate barem do 1/8 finala le ove sezone da bi značajno popravili svoj status u odnosu na ovu godinu...

Link to comment

Meni bolje da igramo u najjačem takmičenju, jebiga. Makar se i obrukali nekad. Nije da nismo nalazili načina da se brukamo i bez ulaska u grupe bilo LE bilo CL

Link to comment

biće teže od sledeće sezone, prvo ove godine je i šampion 12 zemlje na listi išao direktno u lš, od naredne je to rezervisano za 10-og, eventualno 11 ako osvajač lš ove sezone izbori plasman kroz ligu

- drugo do ove sezone je 5 malih šampiona išlo u lš, od naredne 4

- treće bilo koja ekipa iz top 4 lige će u kval. imati 15+ koeficijent (poput kelna)

- realno treba vam još barem 3 pobede da bi mogli da se nadate statusu nosioca u playoff-u a verovatno i bod, dva više, što će reći da morate barem do 1/8 finala le ove sezone da bi značajno popravili svoj status u odnosu na ovu godinu...

ti znas..  :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...