Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakav si ti mali čovek

uživaj u svojoj sreći vojniče

Na zalost ja sam realan, a ti nastavi da sanjas. Ugasio sam ton zbog degenereika sa rts. Pogledaj sutra utakmicu natenane i podeli posle utiske.
Link to comment

Прво, наклон до пода за Милоа и момке. Звезда је била потпуно равноправна данас и заслужила је реми.

 

Друго, црвени картон је смијурија и цијењени Француз може да ми се напасе муда.

 

Треће, гол је чист ко суза. Много смо их наивно пустили, можда једини пут тако вечерас и ето, гол. Одбрана је пукла кад су Доналд и Канга пустили Вилшира, послије је већ било касно, било је превише простора за одигравање.

 

Штета, стварно штета. Али на ову Звезду можемо бити поносни.

Link to comment

Jbg, nezasluzeno. Smesan drugi zuti i izlazak Mirke su malo uneli paniku, inace je utisak da ga Arsenal ne bi dao do prekosutra.

 

Steta.

 

Odlucice mec u Belorusiji, sto je sasvim ok situacija, pa bolji nek ide dalje.

Link to comment

Jbg, nezasluzeno. Smesan drugi zuti i izlazak Mirke su malo uneli paniku, inace je utisak da ga Arsenal ne bi dao do prekosutra.

 

Steta.

 

Odlucice mec u Belorusiji, sto je sasvim ok situacija, pa bolji nek ide dalje.

 

odlucice poslednje kolo u kom mi igramo protiv kelna koji ce da ima 0 bodova a oni protiv arsenala koji ce da ima 15...

Link to comment

A, јебеш га, бољи су од нас види се из авиона. Момцима свака част на труду, али ови људи (чија је недељна плата као наш велики трансфер) су једноставно за класу бољи. Не сви, али Чех и ова тројица што нам мунуше онакву голчину јесу.

 

А гол... Бољи гостујући нисам видео од оног Марадониног. Ко то не цени, не воли фудбал. Разлика је само што смо Марадони тапшали, а носатој пички смо звиждали. Али, Марадона је Марадона, а носата пичка је носата пичка.

 

Много нас посла чека и у фудбалу и у животу, а нисам сигуран да ћемо моћи да га обавимо док год уместо да тапшемо нашим момцима урламо Уефа мафија. Цео север као да више чека те своје минуте мржње него што навија. Џибра.

 

Требало је да буде нерешено и сви да певамо.

Link to comment

odlucice poslednje kolo u kom mi igramo protiv kelna koji ce da ima 0 bodova a oni protiv arsenala koji ce da ima 15...

Keln je sasvim OK tim. Verujem da može da pobedi Batu za dve nedelje.
Link to comment

Ekipi svaka čast. Svu žuč koju sam prolio ovde je jer mi je krivo zbog njih. Ja sam poraz i očekivao, ali oni su momci grizli celu utakmicu i onda im ukrade bod ovaj ljigo. Alal im vera svima na čelu sa Milojem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...