Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Remi najrealniji, jbg. Reakcija stopera kod gola jako losa, onaj Babic ili Le Talek, ne znam ko je tacno bio pored Zirua, dize ruku i gleda kako ovaj postize gol. Sudiju ne vredi komentarisati, a da sam u studiju sad, gadjao bi stolicom onog Nedica, jer po njemu je odluka za drugi zuti ispravna.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sudija je bio dobar.  Nije imao izbora kod Rodicevog faula jer je protivnicki igrac zaradio masnicu ispod oka.

 

otkad je to kriterijum za karton ili faul?!

 

jeste bio kriterijum kad smo igrali do treceg osnovne 

Edited by Ros
Link to comment

Nije bilo ofsajda kod gola. Desni bek Zvezde je bio u liniji sa Walcottom.

 

Faul na Coqu - lik ima sljivu na oku. Znaci, igrac je usao u duel neoprezno. Imao je karton, jebiga.

 

Zvezda je nesretno izgubila, objektivno su zasluzili bod, ali nekako su metiljavo zavrsavali akcije. Sutevi su bili k'o od po' volje. Igrali su protiv Debuchyja koji je a) desni bek i b) 2,5 godine uglavnom u bolnici, Elnenyja koji je mekani centralni vezni i Holdinga. Po prikazanom protiv Arsenala, BATE mi djeluje kao ozbiljniji tim ofanzivno od Zvezde, a Zvezda bolja u defanzivi od Bjelorusa.

Link to comment

Uplašen sam posle izlaska Vujadina. Mislio sam da to nikada neću reci.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Da je ostao Vujadin ne bi izgubili. Babić dva puta pušta Girouda samog, jednom se okliznuo, jbg. Mada je  i ušao neplanirano, ako ne i  nezagrejan

Link to comment

I ti ga pretera Milane

 

Oni bolji drugo mi prvo, mi imali prečku, šansu Radonjića oni ništa do crvenog koji je ubio tim očigledno (pogledati samo kretnju igrača kod gola, svi se vuku kao mrtvi, ne pravdam ih naprotiv). 

 

Sve u svemu, mislim da smo imali izglednije šanse i dobro se branili. Za razliku od Kelna nastavili solidno u drugom mada su nas u početku navatali dobro par puta.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...