Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Mozda i necemo morati, 0:0 i bod u Kijevu nas vodi dalje ako ovako ostane do kraja na obe utakmice. A bolje da jurimo pobedu.

Nemam ni trunke vere da mozemo do boda u Kijevu, zato i napisah ono, sta znam.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Nemam ni trunke vere da mozemo do boda u Kijevu, zato i napisah ono, sta znam.

 

Realno ce Dinamo resiti pitanje prvog mesta, ako ostane 0:1 u Bernu, ali bez obzira na to treba da idemo na pobedu protiv djecaraca.

 

Brani vratar Kijeva kao Stojke.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

ovi čini mi se ne bi dali gol do sutra. ne zato što nemaju šanse, imali su ih dosta, ali stalno muljaju oko 16, uvek potez više, podsećaju na naše ekipe. bio je ovo pravi kripl fajt, ceo dvomeč, mislim da je partizan bio bar za milimetar manji kripl, tako da je ovih 4-1 u bodovima realna slika.

 

dobro je da su obe tekme prošle bez incidenata, iskreno nisam verovao u to.

Link to comment

itekako možemo po bod u kijevu i protiv dečaka

 

 

i btw: igrali smo dobro do drugog gola. pričajte šta hoćete, bilo je uzbudljivo gledati fajt. makar i ovaj fajt invalida

Edited by twisted
Link to comment

u kijevu jedino da braća ukrajinci udele bod sa namerom, ne vidim kako drugačije, a sa švicom ako budemo kao što standardno igramo ove jeseni, smeši nam se laganih 0-2

Link to comment

u kijevu jedino da braća ukrajinci udele bod sa namerom, ne vidim kako drugačije, a sa švicom ako budemo kao što standardno igramo ove jeseni, smeši nam se laganih 0-2

 

Ako iskontrolisemo napade sa krila Bojsa i smanjimo broj prekida pred nasim golom, mogli bismo i da ih dobijemo. U sve cetiri utakmice u grupi  imali su vece periode ozbiljnih gubljenja na terenu.

 

Da li je i Celavi dobio drugi zuti? Nema Tosica, ali vraca se 1 Madjionicar. :s_w:

 

Utisak svih utisaka naravno Straja, u jednom trenutku rekao da je "Jevtovic igrac sjajne tehnike na sredini terena". Leptejebo.... :blink:

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nije bas bilo lepo za oko ali su se borili lavovski... Bravo momci , Bravo Djuka ! Skenderbeg nije uopste naivna ekipa (da ne nabrajam ponovo koga sve ove godine dobili i izbacili) i verujem da bi lako kaznila nasu neku ofanzivniju igru (realno nemamo kvalitet i cvrstinu na sredini za tako nesto) ... 

 

Smrt fasizmu, ziveo Partizan ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...