Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

protiv cska, ovde je sjajan bio olić, a bio je u timu i krasić, sećam se skandiranja "pičko ciganska", bilo je to onih par tekmi na severnoj tribini. tamo nismo igrali u moskvi već negde skroz bezveze, dal beše sale kapiten dobio crveni? ili je to bilo protiv dnjepra. ubio nas daniel carvalho, tako nešto.

Link to comment

Nikad neću zaboraviti štos e tiče dvomeča sa CSKA kako su Rusi pitali Mateusa koji je kao dobar poznavalac Partizana bio koje su slabosti i on rekao nešto tipa štoper Đorđević i Đorđević se smrtno uvredio jer ga ovaj kao isprozivao i onda kiksne nešto u Moskvi, tamo smo 2:0 izgubili. 

Link to comment

Dobri smo bili u tom dvomecu. Tamo smo se drzali do pred kraj, ali onda su nas iz kontri unistile greske odbrane i  Karvaljo i Vanger. Jedan od najjacih tandema u to vreme u Evropi, rasturili su Sporting usred Alvaladea u finalu, tri komada za poluvreme.

 

Kakav je to bio tandem, Karvaljo i Vagner Lav. Tu eliminaciju sam najbezbolnije podneo jer se videlo da su jaki kao crna zemlja. Zverine.

Padosmo u 70.minutu:

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nećemo. Pričaćemo o bitnijim stvarima poput ovoga:

 

http://mondo.rs/a1053965/Sport/Fudbal/Zoran-Tosic-UEFA-karton.html

 

Na onom snimku što je okačio Pablo Escobar malopre jasno se vidi da je Tošić fauliran a ne da je on napravio faul. Sudija je očigledno naseo na reakciju albanskog fudbalera u tom duelu, kao da mu je neko motornom testerom presekao obe noge.

 

Dalje: Janković.

 

Drag mi je taj momak. zgotivio sam ga nekako na prvu loptu čim je došao u Partizan, ali ne može da igra taj "dečački" fudbal kao ispred zgrade. Ne može. Ovo je profesionalni fudbal i mora da se ponaša tako. Ne može da mlatara rukama i viče čim izgubi loptu kojom otvara opasne kontre protivnika već mora da smogne snage ama baš svaki put da trči, vraća se nazad, da pokuša da povrati izgubljenu loptu.Staviti mu za cimera Evertona, da mu objasni malo kako se treba boriti za svaku loptu. Trener ili ko već da mu uvedu kaznu, svaki četvrti kontakt sa loptom da za njega posebno bude kazna 500 evra. Možda jedino kazna pomaže pa će naučiti/skapirati da mora brže da se oslobađa lopte.

Od Jankovića očekujem da ispravi sve te gluposti što pravi u sledeće tri nedelje jer bi mogao da bude jedan od presudnih igrača za našu dalju sudbinu u evropi, uz Tawambu, jer Tošić najverovatnije neće igrati. Presudniji od Sume od kojeg smo verujem većina nas već digla ruke.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ja sam digao ruke od jankovića otprilike drugog dana kad je došao u partizan, od sume još nisam, bar ne definitivno. 

 

Suma? Taj čovek na terenu igra i izgleda kao da mu je neko hajdžekovao celu familiju. Toliko zabrinutosti u njegovim izrazima lica nisam odavno primetio ni kod jednog fudbalera. O igri neću ni da govorim. Sporiji je od Jankovića, na meču uputi po koji koristan pas ali još redovnije ga bukvalno nema na terenu po 10 do 15 minuta. Pa kad ga zameni trener tamo negde oko 57.minuta napravi izraz lica najtužniji koji je mogao do tada. Tužan čovek, tužan fudbaler. Rekoh već, ima šansu da donekle opravda tih 2 miliona uloženih u njega - prvo protiv Jangera, ako ne pobedimo onda protiv Ukrajinaca i na kraju večiti derbi.....ako opet ne bude bio povređen.

Sve mi se čini da ćemo ga pamtiti samo po izvođenju penala, mada mu je i tu funkciju trener oduzeo i predao Jevtoviću.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Baksuz postigao i onaj gol u Svajcarskoj , pa sada moramo da se nerviramo i u novembru oko evropskih utakmica, umesto da tradicionalno opusteno pratimo kako se domace livade pretvaraju u plodne oranice ... :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...