Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

ukoliko brt seja bude motm protiv pahomijevih ili ukrajinaca on je ispunio polusezonsku misiju

:fantom:

 

Ili što kaže reporter na arenisport "odlaskom Leonarda je vraćena hemija u špicu napada Partizana".  :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Baksuz postigao i onaj gol u Svajcarskoj , pa sada moramo da se nerviramo i u novembru oko evropskih utakmica, umesto da tradicionalno opusteno pratimo kako se domace livade pretvaraju u plodne oranice ... :(

jankara je bio odličan do povrede. nedostaje mu odgovornija igra u defanzivi, i bolja selekcija poteza u napadu

 

protiv ovih domaćih mesara ta defanziva nije toliki problem, ali ume da nervira kad zabaguje u napadu. dok je u evropi suprotno, defanziva prouzrokuje obično golom u našoj mreži

Link to comment

"U ime našeg kluba želim da zahvalim Vama i ostatku članova Partizana za organizaciju i podršku koju smo imali sinoć. Zaista poštujemo način na koji je Partizan organizovao meč i Vašu raspoloživost. Iskreno smo srećni zbog svega što se prethodna dva dana dešavalo van terena. Partizanu želimo sreću i nadamo se da ćete se kvalifikovati za narednu rundu", navodi se u poruci fudbalskog kluba Skenderbeg.

malo normalnosti

Link to comment

Dizvinete, meni je sve ovo ispodprosečno.

 

Najbolje od Đukića bilo je drugo poluvreme u Švici, kad dječarci nisu mogli da pređu pola. E sad, što se taj visoki presing ne igra stalno, mogli bi da ga pitamo. 

 

Po meni, napredak se vidi u zadnjoj liniji od kad su došli Mitrović i Stojke, i oni nas spašavaju. Rajin mali se nešto popravio, a sa Tonijem se ne slažem u vezi Vuleta, ume Vule i mnogo gore. Sve u svemu, primamo malo golova, mada ispadaju još uvek često, onaj Jošanica je mogao da nas sarani.

 

Brat Tavamba i #51 moraju da igraju zajedno i nisu najveći problem tima. Jako nedostaje linija koju su činili Mesi sa ofanzivnim bekovima i ubacivanjima Evertona. Oni su stvarali višak, a sad sve lopte idu na plejmejkere, dosadno i predvidljivo. 

Link to comment

@Kums

Ma ocajan je u zadnje vreme, ja to ne sporim i ako ga verovatno gledam kroz ruzicaste naocare (po meni ima itekako znanja + ovaj masovni hejt me uzasno nervira ) ... Kapiram da neko mora da stane na loptu i zadrzi je neko vreme dok krene tranzicija ali on jednostavno nema fizickih predispozicija za tako nesto i jednostavno ga pregaze i otmu mu loptu kao detetu(nekad izvuce faul a precesto sudija i pusti dalje igru)... Taj deo organizacije Djukic mora pod hitno da sredi i tu ulogu preposti nekom drugom(Pantic, Radin...) a Jankara da potez vise (koji bi napravio neku razliku) koristi samo duboko u polju protivnika u nekim recimo polukontrama (kada ima bezbedna ledja)... Ne znam kako drugi gledaju utakmice ali ja uvek pratim kretanje igraca i tu je Marko uz Evertona sigurno najagilniji (bukvalno istrci sve sto treba zadnjim atomom snage, makar bio i 90 minut) Kad igrac da sve od sebe jednostavno ne mogu da ga hejtujem i uvek cu ga podrzati , makar bio najgoroj mogucoj formi ...

 

p.s. Ponavljam, najveci nam je problem sto jednostavno nemamo na klupi adekvatne izmene na sredini terena, koje bi promenile ritam utakmice i odmenile umorne (Saleta ne racunam , jer covek jednostavno moze da igra max 10 minuta ozbiljnog fudbala u kom se trci)

Edited by Geo
Link to comment

evertonu je dva puta ove sezone pozicija bila znatno bliža golu protivnika, mađari tamo i albanci ovde

oba puta je rezultat nadprosečan

 

tečo, čitaš li forum?

Link to comment

Pa taj blitz koristi kada protivnik malo pomeri linije (juri rezultat) i to najcesce u drugom poluvremenu , ima smisla(ako ti je ekipa dobro fizicki pripremljena) ali nosi i dosta rizika ako ti recimo bas taj Everton ode predaleko ...

 

p.s. Jankarin gol u Svajcarskoj mi je sigurno u top 10 partizanovih evro golova, bas zato sto je jednostavna akcija u dva poteza sa malom neophodnom dozom majstorije da se napravi prednost i efektnom zavrsnicom(naravno i pas Tosica je tu mnogo bitan)... Nesto slicno vidjamo samo preko tv-a u premijer ligi (tamo je to naravno cesto standard)

 

Edited by Geo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...