Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

bilo bre dobro, visio im gol u vazduhu sve vreme. i zaista izglednije je nego većina prethodnih grupa unazad. jedino kad je bio bolji fudbal je one godine (zaboravih koje) kad smo protiv cska igrali u beogradu na minus pingvin

Sezona 2004/2005. Naše poslednje prezimljavanje u Evropi.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Smrz'o se ko beka stvar tada i psovao Olica koji je bio odličan.

 

Sinoć u delirijumu od stomacnog virusa, pola utakmice prošlo kao koncert filharmonije sve usporeno i tečno na trenutke.

 

Ovaj nesretni Partizan je u poslednje tri četiri utakmice pokazao jedan karakter i grind.

Istina ne izgleda možda najlepše na svetu ali ni Murinjovi ne igraju mnogo bolje pa se niko ne buni.

Dajemo golove, borimo se, ne odustajemo.

 

I kao što smo već pričali nakon dugo vremena mi deluje da su spremni, trče dobrih 90+ minuta.

 

Everton je bio spektakularan žali boze sto nema parnjaka koji zna šta radi, bilo bi mu lakše.

Još koliko ima ugovor?

Edited by Azdaja
Link to comment

Samo sam se osvrnuo na muk na forumu posle drugog gola .... Pre toga su pljuvacke prstale na sve strane ... Ja navijam za Partizan a ne za trenere i sastav koji je na terenu, a posebno ne za rezultat koji ce pokriti neke moje stavove sa jebenog foruma...

Ovi trenutni rezultati u evropi su daleko iznad nekog naseg standarda (da se ne lazemo) a atmosfera je u najmanju ruku depresivno sizofrenicna. Budimo malo realni i pruzimo podrsku , ako vec ne znaju barem se bore i na kraju izvuku zadovoljavajuci rezultat (meni dosta i ako bih naravno voleo vise)

 

 

p.s. Sazem se da je Jankovic u zadnje vreme ocajan i prenervozan, ali jbg nemamo alternativu i prostora za neke rokade , posebno sada kad je Bambi kaznjen ... Valjda ce se sabrati do odlucujuce evropske utakmice

 

Muk, pljuvacke, ja navijam za Partizan... a ja inace uzivam da Partizan puca, da bi mogao da isterujem dobro poznati stav o Teci? ;)

 

Lepo je Crni objasnio, kad zasluze kritike, dobiju, kao i pohvale. Igrali smo jedno veliko nista, oni su bolje stajali na terenu, ugrozavali nas sa krila, iz prekida, imali su nekoliko otvorenih suteva sa ivice sesnaesterca, gde su u zacetku akcija Jankovic i Jevtovic pravili kriminalne greske. Sem Bambijevog slobodnog udarca i jednog jalovog pokusaja Tavambe, mi smo bili losi, a posle datog gola pobegli smo u misju rupu  braneci se na 20m.

 

Ovde je trenutak da se Teca pohvali, izasli smo visoko u drugom, igrali koliko-toliko prihvatljiv presing, provalili uzasno losu zadnju liniju prilikom organizovanja napada, taj period do drugog gola je bio na nivou prvog poluvremena sa Kijevom. I onda opet iz cistog mira - kanal (koji je Teci  na KZS bio "ocekivan", ali ajde sad), da smo primili gol izmedju 65-78 minuta bilo bi cupavo do kraja. Poslednji pet minuta u prvom i ovih 15-ak u drugom poluvremenu opasno su licili na onaj cirkus sa Dinamom.

 

Pre svega, juce pohvale za Evertona, Ozegovica, Stojkovica, Tavambu (mada je morao kod loba da uposli Ozegovica i daleko bolje sutne glavom sa peterca) i Tosica (bez kojeg bismo tesko otvorili utakmicu), oba beka kriticna u prvom, u drugom se Miletic malo popravio, Vule je bas los. Stoperi solidni, o  Jevtovicu i Mesiju je sve receno. Ono sto je sada potrebno je da se lagano dobije Macva i ode na odmor, pa da se novom pobedom protiv Javora docekaju Momci koji ce ovde da napadnu od prvog minuta. Nadam se da ce Djukic umeti da im spremi sacekusu. Posle te utakmice imamo brutalan raspored (Spartak, Vozdovac, Vojvodina, Napredak, Dinamo K, Zvezda), pa taman da vidimo da li cemo da se podignemo ili potonemo. Plutali smo jedva mesecima, necemo vise moci.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Muk, pljuvacke, ja navijam za Partizan... a ja inace uzivam da Partizan puca, da bi mogao da isterujem dobro poznati stav o Teci? ;)

 

Lepo je Crni objasnio, kad zasluze kritike, dobiju, kao i pohvale. Igrali smo jedno veliko nista, oni su bolje stajali na terenu, ugrozavali nas sa krila, iz prekida, imali su nekoliko otvorenih suteva sa ivice sesnaesterca, gde su u zacetku akcija Jankovic i Jevtovic pravili kriminalne greske. Sem Bambijevog slobodnog udarca i jednog jalovog pokusaja Tavambe, mi smo bili losi, a posle datog gola pobegli smo u misju rupu braneci se na 20m.

 

Ovde je trenutak da se Teca pohvali, izasli smo visoko u drugom, igrali koliko-toliko prihvatljiv presing, provalili uzasno losu zadnju liniji prilikom organizovanja napada, taj period do drugog gola je bio na nivou prvog poluvremena sa Kijevom. I onda opet iz cistog mira - kanal (koji je Teci na KZS bio "ocekivan", ali ajde sad), da smo primili gol izmedju 65-78 minuta bilo bi cupavo do kraja.

 

Pre svega, juce pohvale za Evertona, Ozegovica, Stojkovica, Tavambu (mada je morao kod loba da uposli Ozegovica i daleko bolje sutne glavom sa peterca) i Tosica (bez kojeg bismo tesko otvorili utakmicu), oba beka kriticna u prvom, u drugom se Miletic malo popravio, Vule je bas los. Stoperi solidni, o Jevtovicu i Mesiju je sve receno. Ono sto je sada potrebno je da se lagano dobije Macva i ode na odmor, pa da se novom pobedom protiv Javora docekaju Momci koji ce ovde da napadnu od prvog minuta. Nadam se da ce Djukic umeti da im spremi sacekusu. Posle te utakmice imamo brutalan raspored (Spartak, Vozdovac, Vojvodina, Napredak, Dinamo K, Zvezda), pa taman da vidimo da li cemo da se podignemo ili potonemo. Plutali smo jedva mesecima, necemo vise moci.

To je neki moj utisak, voleo bih da nisam u pravu ...

Sto se tice padova u igri, sa ovim igrackim kadrom mi je to sasvim normalno i ocekivano ( i komsijama sa mnogo bolje izbalansiranom ekipom i sirom klupom to se u evropi desava gotovo na svakoj utakmici)... Raduje me sto u vecini meceva ( ako Kiev zanemarimo) drugo poluvreme i samu zavrsnicu igramo agresivno i dobro.... Rezultat je glavno merilo uostalom , videcemo ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kada se pogledaju reakcije ekipe u LE nakon odigranog poluvremena vidi se da smo u tri slucaja (posebno protiv Bojsa i Skenderbega ovde, u Elbasanu nesto manje) dobro izasli u nastavak utakmice i to svakako jeste i pecat trenera, ali i atmosfere u ekipi. To moze da bude ohrabrenje za sledece utakmice, ali nam fali jebeni kontinuitet u dobrim igrama. Na cudan nacin i svidja mi se sto cemo na Svajcarce bez Tosica, ovako ce morati svako da ponese dodatan teret meca.

 

Moj najveci strah od utakmice sa JB je u defanzivnoj igri nasih bekova i odbrani prekida (juce je to bilo uglavnom uzasno). Moracemo da trcimo kao nijednom u toku ove sezone ako hocemo da pobedimo, a otvorice nam se tekma sama ako budemo disciplinovani.

 

Sto se Zvezde tice, imam utisak da su malo pali sa trcanjem u poslednjih nekoliko nedelja, juce Arsenal sa drugim timom nije pritiskao (ili mogao da pritisne do kraja, tj nisu imali potrebu za rizikom kao Keln, recimo). Njihova grupa je ipak teza, ne mnogo, ali jesu fizicki zahtevnije tekme igrali.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Najvise nam fali "Suma", odnosno igrac koji daje sigurnost na sredini i pravi razliku nekom svojom majstorijom (dobar pas , prodor)... Hazarderski (poneseni proslogodisnjim userom sa Leom) je sve stavljeno na njega u prelaznom roku i treneru uvaljena poveca koska (bukvalno moraju da mu igraju igraci i koji su u losoj formi, jer alternative nema )

 

edit: I sta bi na kraju sa Stevanovicem ? Ozdravio? Nije prijavljen za evopu ?

Edited by Geo
Link to comment

E, tu vec nemam mnogo razumevanja za Djukica, nijednom nije pokazao svoju volju oko dovodjenja igraca, vec je sve prihvatao, za razliku od nekih drugih, ali da ne ponavljam tu pricu od pre par meseci. Sto se tice Sume ukupan bilans je da je nepreman i cesto povredjivan, da se slabo snasao i na levoj strani i iza centralnog napadaca, o defanzivi da ne govorim, ali to nismo bas ni ocekivali. A ocekivali smo igracki nivo makar 1 Kange.

Link to comment

osvojili su. prvi ruski klupski trofej. cak, koliko se secam, partizana su najteze izbacili na putu do titule, ovo kasnije su uglavnom pomeli, ukljucujuci i sporting u finalu

Edited by Nikodije
Link to comment

Dobri smo bili u tom dvomecu. Tamo smo se drzali do pred kraj, ali onda su nas iz kontri unistile greske odbrane i  Karvaljo i Vanger. Jedan od najjacih tandema u to vreme u Evropi, rasturili su Sporting usred Alvaladea u finalu, tri komada za poluvreme.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

 

Kako je za "Mozzart Sport" otkrio generalni direktor Miloš Vazura, klub namerava da se žali zbog ovog kartona UEFA, uz argument da je Tošić bio fauliran tom prilikom, a na da je on napravio faul. 

 

"Žalićemo se. Dokumentacija je pripremljena i šaljemo je u UEFA. Izdvojili smo snimak koji pokazuje situaciju za koju smo sigurni da ide nama u korist i da postoje osnove da se Tošićev karton izbriše", rekao je Vazura

Koliko je ovo realno ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...