Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Ozegol  :Hail: Ocekujem da Mesi i Suma rese utakmicu protiv Jang Bojsa, vreme je da proradi Jankela, od utakmice protiv Dinama ga nema nigde. 

 

Mislim da je sudio pogresio kod zutog kartona za Tosica, pre je igrac Skenderbega napravio faul nego on.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Nije bas bilo lepo za oko ali su se borili lavovski... Bravo momci , Bravo Djuka ! Skenderbeg nije uopste naivna ekipa (da ne nabrajam ponovo koga sve ove godine dobili i izbacili) i verujem da bi lako kaznila nasu neku ofanzivniju igru (realno nemamo kvalitet i cvrstinu na sredini za tako nesto) ...

 

Smrt fasizmu, ziveo Partizan ...

Realno ovi su nivo Cukarickog. Lako bi kaznili nasu ofanzivnu igru. Joj Geo brate...

Link to comment

Realno ovi su nivo Cukarickog. Lako bi kaznili nasu ofanzivnu igru. Joj Geo brate...

Ma da, Cuka bi otresla Kairat, Mlade Bolesov Dinamo Zagreb ... Igrali su koliko smo im dozvolili, da smo im dali vise, uzeli bi bez problema... Neka , bolje ovako ako vec nemamo kvalitet i za jare i pare. Suma(ne vidim na drugom mestu neke rezerve) jednostavno mora da eksplodira u nastavku da bi izgledali bolje

Edited by Geo
Link to comment

Na stadionu je ovo delovalo dosta rutinski, sem jednog dela u drugom poluvremenu. Everton, Tosic i Stojke daleko najbolji. A njihov golman je skinuo cista tri gola (prvi Bambijev slobodnjak, lob Tavambe i pokusaj posle kornera) 

 

Realno mogao je Tavamba na 1-0 da uposli samog Ozegoivca ali je zaista poslao sjajan lob tako da mu se nema puno sta zameriti u toj situaciji. Sto se tice drugog gola takav im je visio u vazduhu od pocetka jer su stvarno previse vracali loptu nazad golmanu.  I za kraj zali Boze para koje su dali za njihove crnce, jer zajedno nisu vezali 3 dobra poteza na celom mecu.

 

 

Sad bez Bambija protiv YB, Suma mora da preuzme njegovu ulogu a i Ozegovic bi mogao da se iskupi za onaj rukomet, pa onda u Kijev slati klince da se kale. U suprotnom cemo da navijamo za Skenderbeg i da se uzdamo u tradicionalni bol u kurcu koji Ukrajinci imaju kada su vec obezbedili prolazak dalje sa prvog mesta.

Link to comment

ne razumem ovoliko kukanje na nasu igru i posebno Djukica.

u fudbal se ne razumem, ali u brojeve vala da. i brojevi kazu da smo mi odigrali samo jedno lose poluvreme na cetiri tekme. "ali to je zato sto Mustafa brani ko lud a protivnici nemaju pojma!". pa eto, bolji smo od tih nemaca pojma a Neuer je najbolji igrac Nemacke, pa su nabili 7-1 Brazil i postali svetski prvaci iako nemaju Neimara ili Mesija. men se po ovome cini da Djukic upravo postavlja igru kakva nama odgovara. sad, sto ti nije Barselonina igra, jbg, sta da se radi. mada sam siguran i Barcu da dobijemo 6-0 makar pola foruma mi kukalo i proklinjalo Djukica i naslo cirka 4 igraca koji su tu na nagovor menadzera a nemaju kvalitet ni za trecu ligu Srbije.

sto je isto interesnatno. igraci nam nemaju kvalitet, rezultate imamo sasvim solidne, ergo, Djukic je neznalica... bem li ga, ovo neka napredna logika

Link to comment

ne razumem ovoliko kukanje na nasu igru i posebno Djukica.

u fudbal se ne razumem, ali u brojeve vala da. i brojevi kazu da smo mi odigrali samo jedno lose poluvreme na cetiri tekme. "ali to je zato sto Mustafa brani ko lud a protivnici nemaju pojma!". pa eto, bolji smo od tih nemaca pojma a Neuer je najbolji igrac Nemacke, pa su nabili 7-1 Brazil i postali svetski prvaci iako nemaju Neimara ili Mesija. men se po ovome cini da Djukic upravo postavlja igru kakva nama odgovara. sad, sto ti nije Barselonina igra, jbg, sta da se radi. mada sam siguran i Barcu da dobijemo 6-0 makar pola foruma mi kukalo i proklinjalo Djukica i naslo cirka 4 igraca koji su tu na nagovor menadzera a nemaju kvalitet ni za trecu ligu Srbije.

sto je isto interesnatno. igraci nam nemaju kvalitet, rezultate imamo sasvim solidne, ergo, Djukic je neznalica... bem li ga, ovo neka napredna logika

 

Izvini, moram :D

 

Link to comment

Mislim da nije bilo ni jednog ni drugog.

 

Ako je bilo kako ti kažeš, onda OVO:

 

miriše proleće

 

:)

 

Čak i ako ne pobedimo jangere, odnosno odigramo nerešeno, mislim da smo kadri da u Ukrajini izvučemo makar bod. Videlo se da sa njima možemo da igramo, a oni su se već sada plasirali u nokaut fazu pa ne verujem da će posebno zapinjati u zadnjem kolu. Šteta što neće igrati Tošić, ali sada treba taj Suma da pokaže što je toliko plaćen. Ajde sokole!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...