Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Djukicu se fino otvorilo, posebno posle pobede Dinama, cime je nas poraz potpuno anuliran. YB realno nije neki starh i trepet kao gost, a i u nastavku prve utakmice pokazali smo da umemo da im uzmemo igru. Sad da dobiju filijalu u Sapcu, onda pauza, pa u Ivanjicu i YB. 

 

Jankovic se uzasno raspao, mora pod hitno da se dovede u red, posebno sto nece biti Tosica.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Djukicu se fino otvorilo, posebno posle pobede Dinama, cime je nas poraz potpuno anuliran. YB realno nije neki starh i trepet kao gost, a i u nastavku prve utakmice pokazali smo da umemo da im uzmemo igru. Sad da dobiju filijalu u Sapcu, onda pauza, pa u Ivanjicu i YB. 

 

Jankovic se uzasno raspao, mora pod hitno da se dovede u red, posebno sto nece biti Tosica.

ta pauza je ključ. da ubede tumbu da ne zove mesija, kljakavi mađioničar da se dovede u red i 2/3 posla je obavljeno

preostala trećina je u stojketovim rukama

Link to comment

Jesmo li dobro organizovali ovo? Nije bilo glupog skandiranja? Ubacivanja predmeta na teren?

 

Sve kul, licne karte proveravali na ulazu, pa onda i ulaznice pred tribinu, upucivali na numerisana sedista, malo ko se bunio ali su ih redari usmeravali i stvarno nije bilo problema. Koliko cujem cak su slikali i setalicu i poslali u UEFA na odobrenje za svaki slucaj :D

 

Jedino su malo prestrogi bili na ulazu pa nisu pustali ni decu bez karte.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Sve kul, licne karte proveravali na ulazu, pa onda i ulaznice pred tribinu, upucivali na numerisana sedista, malo ko se bunio ali su ih redari usmeravali i stvarno nije bilo problema. Koliko cujem cak su slikali i setalicu i poslali u UEFA na odobrenje za svaki slucaj :D

 

Jedino su malo prestrogi bili na ulazu pa nisu pustali ni decu bez karte.

kakva je procedura za karte protiv jangera. hoće li ih biti u prodaji

Link to comment

Moram da se osvrnem i na kolege forumaše koji su ubeđeni da, ako žestoko kritikujemo (opravdano) Đukića i fudbalere, to ne znači da jedva čekamo da naš Partizan izgubi meč da bi smo pričali "jesam li ti rekao?". Nema potrebe za takvim stavovima i nekakvim "vrebanjima" tipa "gde ste sada hejteri" i slično. To su dečje budalaštine i smatram da to nije primeren način komunikacije i rasprave. Svi mi pre svega volimo naš Partizan i želimo mu uspeha.

Evo uzmite mene za primer. I dalje ne volim igrača sa brojem #51 iz već ranije navedenih razloga, ali ga treba javno pohvaliti za onaj fini presing i nesebičnu asistenciju ka Tawambi za gol koji je na kraju i odlučio meč.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sve kul, licne karte proveravali na ulazu, pa onda i ulaznice pred tribinu, upucivali na numerisana sedista, malo ko se bunio ali su ih redari usmeravali i stvarno nije bilo problema. Koliko cujem cak su slikali i setalicu i poslali u UEFA na odobrenje za svaki slucaj :D

 

Jedino su malo prestrogi bili na ulazu pa nisu pustali ni decu bez karte.

 

Odlično! Hvala Partizanskom bogu da sve prođe kako treba. :)

u to ime:

 

Link to comment

Jankovic se uzasno raspao, mora pod hitno da se dovede u red, posebno sto nece biti Tosica.

 

Nikako ne moze da igra na levoj strani. Odatle ne moze da udje u sredinu i povuce. Protiv Decaka ce nazad desno jer je Bambi uspeo da dobije tri kartona u tri utakmice.

Link to comment

kakva je procedura za karte protiv jangera. hoće li ih biti u prodaji

 

Vec su u prodaji tj izasle su kad i za Skenderbeg. Isto treba licna i bice numerisana sedista mada kontam da ce biti manje rigorozni oko svega.

Link to comment

Nikako ne moze da igra na levoj strani. Odatle ne moze da udje u sredinu i povuce. Protiv Decaka ce nazad desno jer je Bambi uspeo da dobije tri kartona u tri utakmice.

 

Da, ocigledno se muci, mada je danas bio kriminalan u odbrani cak i za svoje standarde. Verovatno ce Suma levo, a napred Ozegovic i Tavamba. Da pantic ima defanzivnog skilla, bolje da igra umesto visokorizicnog Jevtare sa kostolomcem Evijem.

Link to comment

Moram da se osvrnem i na kolege forumaše koji su ubeđeni da, ako žestoko kritikujemo (opravdano) Đukića i fudbalere, to ne znači da jedva čekamo da naš Partizan izgubi meč da bi smo pričali "jesam li ti rekao?". Nema potrebe za takvim stavovima i nekakvim "vrebanjima" tipa "gde ste sada hejteri" i slično. To su dečje budalaštine i smatram da to nije primeren način komunikacije i rasprave. Svi mi pre svega volimo naš Partizan i želimo mu uspeha.

Evo uzmite mene za primer. I dalje ne volim igrača sa brojem #51 iz već ranije navedenih razloga, ali ga treba javno pohvaliti za onaj fini presing i nesebičnu asistenciju ka Tawambi za gol koji je na kraju i odlučio meč.

Samo sam se osvrnuo na muk na forumu posle drugog gola .... Pre toga su pljuvacke prstale na sve strane ... Ja navijam za Partizan a ne za trenere i sastav koji je na terenu, a posebno ne za rezultat koji ce pokriti neke moje stavove sa jebenog foruma...

Ovi trenutni rezultati u evropi su daleko iznad nekog naseg standarda (da se ne lazemo) a atmosfera je u najmanju ruku depresivno sizofrenicna. Budimo malo realni i pruzimo podrsku , ako vec ne znaju barem se bore i na kraju izvuku zadovoljavajuci rezultat (meni dosta i ako bih naravno voleo vise)

 

 

p.s. Sazem se da je Jankovic u zadnje vreme ocajan i prenervozan, ali jbg nemamo alternativu i prostora za neke rokade , posebno sada kad je Bambi kaznjen ... Valjda ce se sabrati do odlucujuce evropske utakmice

Edited by Geo
Link to comment

Ok je ovo bilo. Ja sam strahovao od ove utakmice, jer nam igra i dalje ne lici ni na sta, a pobeda je bila pod must. All due respect timu koji je izbacio evropske gigante, kairat, dinamo i mladu bolesnu, ali opet nisu nista posebno pokazali.  Bolji smo tim i na neki individualni kvalitet Tosica i taj famozni djanijev presing na zadnju liniju protivnika(konacno i to da jednom vidimo) smo uspeli da dodjemo do golova. Pred decake me opet puca neki optimizam, vise zbog njihovih slabih igara/rezultata, nego zbog toga sto je teca naspinovao ekipu i utegao igru. Falice nam Tosic jako, a i te utakmice koje nam resavaju prolaz pobedom kod kuce smo znali tradicionalno kolosalno da zaseremo. Opet, treba pozitivno razmisljati, podrska igracima pre svega, a onda  i teci, koji je danasnjom pobedom kupio sebi neki kredit, bar do te utakmice sa svajcarcima.  

Link to comment

bilo bre dobro, visio im gol u vazduhu sve vreme. i zaista izglednije je nego većina prethodnih grupa unazad. jedino kad je bio bolji fudbal je one godine (zaboravih koje) kad smo protiv cska igrali u beogradu na minus pingvin

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...