Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

evo potvrdili, neće igrati suma dve nedelje, ozbiljnije povredio mišić.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/potvrdjeno-partizan-bez-sume-dve-nedelje/183545

 

ok, to je to. što se mene tiče taj lik je definitivno jedan od najvećih promašaja kod skuplje plaćenih igrača. i onaj pašeko koji je bio nešto skupo plaćen je imao bolji učinak od njega.

 

konferencija pred meč, tošić i đukić. obojica više vremena potrošili u moljenju navijača da ne prave probleme:

 

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Da, i ja sam skroz smetnuo sa uma dok ga đorđe nije spomenuo. Prvo mi prošlo kroz glavu da je vini pašeko došao beše za džabe i da je njega sjebala povreda, pa sam se onda tek setio da ste i vi imali svog. Platili ga 1.2 miliona, on ostavio fudbal posle 2 godine :O

Link to comment

Definitivno je bio bolji Eduardo. Izvini na svim kritikama, ovaj Suma te je totalno izbacio iz omraženih pojačanja Partizana. 

 

 

Sumu bi moglo da izvadi samo da bude glavni igrač u pobedi protiv Jangbojsa, Dinama u Ukrajini i u večitom derbiju u decembru.

To su mu poslednje tri prilike za vađenje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

nešto se ukljakavio, tako sam čuo

 

 

a uefa je rangirala skandiranje. ok je ako se viče kosovo je srbija, ali je no-no ko ne skače taj je šiptar

 

Znaci ok je da lazes, a nije ok da govoris istinu :fantom:

Link to comment

ovo oni stendap komičari koji su kasno procvjetali, kasno krenuli da grade karijeru ali na kafi i forumu svi im govore kako su mnogo duhoviti, pa odlučili da sa svima podijele svoj dar. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...