Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema šta, za vas Meraklije smisao za humor je ono što je za Radnički izlazak u Evropu: neostvaren san.

Kako bre? A Rokeri s Moravu? :fantom:

Link to comment

Uspesna provera!   Dali smo dva gola i nastavili odlican niz. Lose je to sto smo primili tri gola. Ipak ohrabruje to sto smo imali protiv sebe renomiranog protivnika, ni manje ni vise nego Backa, nas superligas.

Noge su bile teske, pripremni period je u jeku, radi se ozbiljno na kondiciji, tu je i umor od puta kao i adaptacija na losije klimatske uslove. Iz pouzdanih izvora saznajemo da igraci Backe nisu zapinjali poslednjih dana i da su im noge bile lakse. Ni to im ne bi pomoglo da smo pogodili penal i da je sudija bio korektniji. Nego dobro je. Bitno je da se vidi da smo pogodili sa trenerom......

Link to comment

О не, само немојте њега да нам узимате... 

http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-krade-nislijama-bondarenka/

Pošto nema spiska ko je otišao na pripreme, a u FK se prave ludi kad sam pitao za Savanovića....moja procena je da probaju Aleksandra Savanovića iz neke Austrija-beton lige...pa i odatle je taj njegov Hippach ispao....možda nije, ali sve mi se čini.

 

Juče, od onih koji zvanično nisu otišli, nisu se pojavili Apostolović, Noma, Toti Mitrović.....Cakija i Žileta da ne pominjem...

Link to comment

Pošto nema spiska ko je otišao na pripreme, a u FK se prave ludi kad sam pitao za Savanovića....moja procena je da probaju Aleksandra Savanovića iz neke Austrija-beton lige...pa i odatle je taj njegov Hippach ispao....možda nije, ali sve mi se čini.

 

Juče, od onih koji zvanično nisu otišli, nisu se pojavili Apostolović, Noma, Toti Mitrović.....Cakija i Žileta da ne pominjem...

100% сам сигуран да ни овај списак играча који су играли није коначан. Сигурно постоји још неко име на њему, које се крије да га не отму Реал или Барса. Што се овог играча тиче ко зна, можда је и неки из наших нижих лига.

Све је ово безвезе. Никада, али никада овако није било. Бондаренко и Мердовић могу да се објаве а остали не. И нека им узме Воша овог...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...