Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Meni liči po malo na Bajkovića, mada je ovaj malo lepši. Ili kao Mailko Đurovski kad je bio mlad...Ne znam kakve ovo ima veze sa Radničkim. Nego, prebacih tamo na Zvezdinom topicu, više mu pristaje. :D

a otkud znam, apolo ovde okacio

nego meni bi smesno da lik sa fotogafije da ovakav komentar: Углавном ми је замерао  да олако схватам игру, да не дајем свој максимум.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

a otkud znam, apolo ovde okacio

nego meni bi smesno da lik sa fotogafije da ovakav komentar: Углавном ми је замерао  да олако схватам игру, да не дајем свој максимум.

Ma lik je "filmski"....Apolo, kod nas na temi poznatiji kao "Ćopavi", umetnuo je u originalni tekst i naš Radnički pa je jasno hteo šta je hteo sa ovim opskurnim likom.

 

original tekst

Рецко је позитивно луд
Link to comment

 

Rukovodstvo i stručni štab Omladinske škole napuštaju Radnički

 

https://www.juznevesti.com/Sport/Rukovodstvo-i-strucni-stab-Omladinske-skole-napustaju-Radnicki.sr.html[/quote

????????????????????????????????????

Bez ironije da me pogresno opet neko ne shvati

No ni tu nije kraj, to je uvertira za nesto daleko veće.

Doći će ubrzo vreme da će da ostane toliko Nišlija u naš klub da će za mali kafanski sto moći da sednu . . .

To odgovorno tvrdim kao i to da je ova garnitura odlazeća bila najjača u zadnjih 5-6 godina. Ako je iko koristio školu radi licne afirmacije i za rad ličnih interesa to nije ova garnitura vec prethodna na čelu sa profesorom Tašom.

Link to comment

Gradina, lepo je videti ponovo tvoje postove. Meni je smesno obrazlozenje da skola nije izbacila igraca za prvi tim... omladinci su izneli oretproslo prolece, u prvom timu gomila mladih, Toti Mitrovic, Apostolovic, Krstic, Aleksa Jovanovic... izdanak skole je i Aca Jovanovic golman... gomila igraca

...

Link to comment

????????????????????????????????????

Bez ironije da me pogresno opet neko ne shvati

No ni tu nije kraj, to je uvertira za nesto daleko veće.

Doći će ubrzo vreme da će da ostane toliko Nišlija u naš klub da će za mali kafanski sto moći da sednu . . .

To odgovorno tvrdim kao i to da je ova garnitura odlazeća bila najjača u zadnjih 5-6 godina. Ako je iko koristio školu radi licne afirmacije i za rad ličnih interesa to nije ova garnitura vec prethodna na čelu sa profesorom Tašom.

 

 

 

 

 

A jel u blizancima u klubu sve genetski belograđani ?

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Gradina, lepo je videti ponovo tvoje postove. Meni je smesno obrazlozenje da skola nije izbacila igraca za prvi tim... omladinci su izneli oretproslo prolece, u prvom timu gomila mladih, Toti Mitrovic, Apostolovic, Krstic, Aleksa Jovanovic... izdanak skole je i Aca Jovanovic golman... gomila igraca

...

Sem Totija mislim da su svi ostali dosli iz drugih skola. Apostol iz Pirota, Aleksa bese iz Bora ako se ne varam, Aca golman odsluzio skolu u OFK Beogradu, mislim i da je Krstic dosao odnekud???  Ajde neko upucen neka me ispravi ali mislim da je samo Toti nas...

Link to comment

Sem Totija mislim da su svi ostali dosli iz drugih skola. Apostol iz Pirota, Aleksa bese iz Bora ako se ne varam, Aca golman odsluzio skolu u OFK Beogradu, mislim i da je Krstic dosao odnekud???  Ajde neko upucen neka me ispravi ali mislim da je samo Toti nas...

Acko Jovanović je do kadeta bio u Radničkom, a nakon toga je otišao u Rad. Stefan Čupić je u OFK otišao. Listeš, Branković, Petković koji su bili na kaljenju po niškim srpskoligašima. Milorad Kojić ?.... Aleksa Jovanović je  iz pionirske ekipe Bora došao kod nas, igrao kao kadet za kadete i omladince i debitovao za prvi tim, Nikola Stevanović-Šilo...Lazar Mitrović koji je trenutno u Boehemiansu....tu je i drugi golman omladinaca Nikola Stojiljković.

 

Prosto...neko ga je iz kluba skautirao, doveo, plaćao mu stan i hranu godinu-dve, stipendirao i onda taj zaigrao za prvi tim. Ne može da se kaže da to nije "proizvod škole"...

Edited by Legenda
Link to comment

Krstic iz leskovacke Sloge, od starijih Raul, Aca, Zile, Caki, ali to se ne odnosi na ovaj period od zadnjih 6 godina. U svakom slucaju teska sranja se desavaju po klubu, mi da sacekamo pocetak prvenstva i prve utakmice da vidimo na sta novi tim lici, mada nikog sunce za sad ne greje preterano, ali videcemo.

Link to comment

Bez ironije da me pogresno opet neko ne shvati

No ni tu nije kraj, to je uvertira za nesto daleko veće.

Doći će ubrzo vreme da će da ostane toliko Nišlija u naš klub da će za mali kafanski sto moći da sednu . . .

To odgovorno tvrdim kao i to da je ova garnitura odlazeća bila najjača u zadnjih 5-6 godina. Ako je iko koristio školu radi licne afirmacije i za rad ličnih interesa to nije ova garnitura vec prethodna na čelu sa profesorom Tašom.

 

A jel u blizancima u klubu sve genetski belograđani ?

Kad se Nislija odseli u Bg on se odmah krsti po Bgradjanski i kune da je cistokrvni malogradjanin. Otprilike i svi iz drugih delova zemlje i svi pokusavaju da prate fensi-smensi trendove, budu Bgradjani i trude se da budu najbolji Bgradjani.

Kad u Nisu dovedes na celo nekoga ko nije Nislija on prvo pootpusta Nislije, zaposli svoje iz selo i svi onako grupno poiznose iz ovaj nas grad sve sto se moze izneti. Takodje teze da odu u Bg i zbog tog cilja vezbaju da se krste po Bgradski jos od malih nogu. Kad se najzad skupe i odu, iza njih ostaje pustos.

Daklem, nije isto i nikada nece biti...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

U svakom slucaju teska sranja se desavaju po klubu, mi da sacekamo pocetak prvenstva i prve utakmice da vidimo na sta novi tim lici, mada nikog sunce za sad ne greje preterano, ali videcemo.

Upravo.

Link to comment

Acko Jovanović je do kadeta bio u Radničkom, a nakon toga je otišao u Rad. Stefan Čupić je u OFK otišao. Listeš, Branković, Petković koji su bili na kaljenju po niškim srpskoligašima. Milorad Kojić ?.... Aleksa Jovanović je  iz pionirske ekipe Bora došao kod nas, igrao kao kadet za kadete i omladince i debitovao za prvi tim, Nikola Stevanović-Šilo...Lazar Mitrović koji je trenutno u Boehemiansu....tu je i drugi golman omladinaca Nikola Stojiljković.

 

Prosto...neko ga je iz kluba skautirao, doveo, plaćao mu stan i hranu godinu-dve, stipendirao i onda taj zaigrao za prvi tim. Ne može da se kaže da to nije "proizvod škole"...

Mislio sam da su ove zvucnije mlade igrace doveli Rastavac, sportski i ljudi oko njih. Da ne nabrajam ali svi oni su od kada su dosli prolazili pripreme sa prvim timom i skoro svi su i debitovali. Od cele plejade Apostolovic i Toti su cini mi se imali ubedljivo najvecu minutazu. Tu je i Aleksa krajem prosle godine a Krstic je maltene bio starter dok se nije povredio.

Od svih njih da kazemo da je Apostolovic mozda sazreo za prvih jedanaest ali mozda i daleko je od nosioca igre a tu je vec dve godine. Sto opet dovodi do zakljucka da mi nemamo igrace iz skole u prvih jedanaest bar za sada. Starija garda igraca nije iz skole uspela da napravi nista u prvom timu ili su grejali klupu godinama. Svi su se oni kalili i na Cair vratili u zrelim igrackim godinama.

Primer dobrog rada omladinske skole je Vojvodina. Na leto promovisali SMSa, njegovog brata Vanju, cini mi se i Ivanica, onog sto je u Spaniji vezni (ne mogu da se setim prezimena) i td....   Em momci pokidali em ih prodali za pola godine i to za mnogo velike novce. Da su ostali u klubu jos godinu, dve kao sto ovi nasi ostaju oni bi uzeli titulu.

Dakle skola nam ne stvara materijal koji moze odmah da se ustali u prvih jedanaest. Nekada je pravilo bilo 5-6 iz skole svake godine a bar 2 igraca odmah u prvih 11. E sad, zasto ne stvara i ko je kriv je vec pitanje koje se ne postavlja samo skoli nego svima u klubu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...