Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mere brate...cipela "bečka" a noga seljačka....žuljevi u najavi. ;)

 

Umalo suncanicu dobih juce oko 11h gledajuci trening. Meni  onaj rad deluje poprilicno ozbiljno. Ako dovedemo tih 4-5 igraca po volji SD-a koji je pokazao da se pristojno snalazi u svojoj ulozi, mozda se i nece obrukamo nadalje. Mislim da je nepotpisivanje ugovora posledica opakog trvdicluka Propadala & co kao i lukavog cekanja a ne pustanje niz vodu voljenog nam kluba.

Link to comment

Umalo suncanicu dobih juce oko 11h gledajuci trening. Meni  onaj rad deluje poprilicno ozbiljno. Ako dovedemo tih 4-5 igraca po volji SD-a koji je pokazao da se pristojno snalazi u svojoj ulozi, mozda se i nece obrukamo nadalje. Mislim da je nepotpisivanje ugovora posledica opakog trvdicluka Propadala & co kao i lukavog cekanja a ne pustanje niz vodu voljenog nam kluba.

Tvrdličuk je odavno transformirao u bezobrazluk. Ne možeš da ponudiš igraču koji igra SL da igra za 200 evra, plus da sa svog konta skineš 50% za prethodni period.

Link to comment

Tvrdličuk je odavno transformirao u bezobrazluk. Ne možeš da ponudiš igraču koji igra SL da igra za 200 evra, plus da sa svog konta skineš 50% za prethodni period.

 

Ako moz drzava da otima, ukida i oduzima, sto ne moze i nas precednik ?

Link to comment

Zato niko i neće da dodje kod nas, zna da pare videti neće.

 

ko sto se nasle parke za grobarsku trojku proletos, tako ce se pa nadje i ovo leto ..... cudni su putevi novaca ........

Link to comment

ko sto se nasle parke za grobarsku trojku proletos, tako ce se pa nadje i ovo leto ..... cudni su putevi novaca ........

 

 

Strašno....pa ovako gledano i prosto sabrano...odlasci-dolasci...mi nećemo imati dovoljno igrača da popunimo klupu za rezerve... :cry:

Link to comment

Po meni se bezobrazluk ogleda u nepostovanju navijaca. Sta smo toliko gresni da nas ovako kaznjavaju? Treba da ne dodje ni jedan navijac pa da mi njih kaznimo, pa posle da se pitaju sto nema publike.

Sto godina ni jedna informacija. Razumem da nece da pricaju o imenima igraca koje pikiraju ali intervju sa trenerom, sportskim pa i sa Toncevim ne vidim zasto ne bi bio??? Takodje i sa igracima??? Prosla godina je bila primer kako klub treba da se odnosi prema medijima, javnosti, navijacima... 

Kroz te intervjue su mogli da umire javnost i da nas ubede da znaju sta rade. Ovako treba da gradim optimizam kao Rumpel ? Sto je manje obavesten on vise veruje ! :D

Verujem na kraju krajeva i ja da ce da bude sve ok, to je valjda sistem odbrane da skroz ne prsnem :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

a b aj ce vidimo, bem li ga sta da ti napisem .......

Ništa...će vidimo za 3 nedelje...i iskreno, više volim da ti budeš u pravu, ali....

Link to comment

Po meni se bezobrazluk ogleda u nepostovanju navijaca. Sta smo toliko gresni da nas ovako kaznjavaju. Treba da ne dodje ni jedan navijac pa da mi njih kaznimo, pa posle da se pitaju sto nema publike.

Sto godina ni jedna informacija. Razumem da nece da pricaju o imenima igraca koje pikiraju ali intervju sa trenerom, sportskim pa i sa Toncevim ne vidim zasto ne bi bio??? Takodje i sa igracima??? Prosla godina je bila primer kako klub treba da se odnosi prema medijima, javnosti, navijacima... 

Kroz te intervjue su mogli da umire javnost i da nas ubede da znaju sta rade. Ovako treba da gradim optimizam kao Rumpel ? Sto je manje obavesten on vise veruje ! :D

Verujem na kraju krajeva i ja da ce da bude sve ok, to je valjda sistem odbrane da skroz ne prsnem :D

 

a be batice Mare, neznanje je blagoslov, koe da ti kaem

Link to comment

Po meni se bezobrazluk ogleda u nepostovanju navijaca. Sta smo toliko gresni da nas ovako kaznjavaju? Treba da ne dodje ni jedan navijac pa da mi njih kaznimo, pa posle da se pitaju sto nema publike.

Sto godina ni jedna informacija. Razumem da nece da pricaju o imenima igraca koje pikiraju ali intervju sa trenerom, sportskim pa i sa Toncevim ne vidim zasto ne bi bio??? Takodje i sa igracima??? Prosla godina je bila primer kako klub treba da se odnosi prema medijima, javnosti, navijacima... 

Kroz te intervjue su mogli da umire javnost i da nas ubede da znaju sta rade. Ovako treba da gradim optimizam kao Rumpel ? Sto je manje obavesten on vise veruje ! :D

Verujem na kraju krajeva i ja da ce da bude sve ok, to je valjda sistem odbrane da skroz ne prsnem :D

Kontaktirao sam klub kako bih sa Pakultom za Novosti uradio intervju, gospodin pomoćni trener mi je rekao da im trenutno nisu prioritet mediji i da očekujem pozitivan odgovor. Upravu sam pitao oko sezonskih ulaznica, hoće li ih biti, po kojim uslovima i cenama ali ni na to pitanje nisam dobio odgovor. 

Link to comment

Nemam ni trunke poverenja u ovu upravu i nimalo mi nije drago sto Toncev i co. truju po klubu, al daj bar sto se tice tima i strucnog staba, da ne sudimo po ambalazi vec da sacekamo prvih par kola, da vidimo na sta ce sve to da lici. Ne radi se tu o optimizmu vec o strpljenju. 

 

Apropo prastanja dugova pojedinih igraca, nemam nikakav insajderski info al ga cenim da su dobar deo tog oprostenog novca dobijali na ruke, pa je oprost bio laksi. Inace svaka druga opcija ne bi imala smisla.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...