Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

 

Ja ne znam koliko će daleko ova kamarila na čelu kluba da ide? Počeli su i mlade igrače, koji su igrali za 500 €, da ucenjuju na taj način, da ako hoće da produže ugovor, da im se smanji plata. Deca, koja su prošla školu Radničkog, maltene se teraju iz kluba, a dovode se drugoligaški igrači sumnjivog kvaliteta. Zar za 200-300 € hoće da imaju superligaškog igrača. A i ovih 500 koje su zaradili nisu im isplatili.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strašno....pa ovako gledano i prosto sabrano...odlasci-dolasci...mi nećemo imati dovoljno igrača da popunimo klupu za rezerve... :cry:

Link to comment

Naime Bačka je pripreme počela bez šefa stručnog štaba. Velika je želja Uprave kluba da to bude Dragan Ivanović, ali se još uvek se čeka arbitraža zakazana za 30. jun, čijem se uspešnom ishodu nadaju svi u klubu. U tom slučaju Ivanović će se odmah priključiti timu u Brzeću i biće u prilici da vodi tim u prijateljskom meču protiv Radničkog iz Niša zakazanom za subotu.

Link to comment

Тако се то ради, ред припрема у Аустрији па ред припрема у Брзећу...  :fantom:

Link to comment

Doskorašnji napadač Radničkog iz Niša, koji se u našem fudbalu proslavio u dresu Partizana vratio se u Tursku. Posle samo šest meseci, Nemanja Kojić se vraća u turski fudbal. Gorostasni napadač koji ima 27 godina preseliće se u grad na Bosforu, a već je potpisao ugovor sa tamošnjim klubom Istanbulsporom. 

To je tim koji je prošle sezone igrao u trećoj ligi i tu je dominantno ostvario plasman u viši rang takmičenja, pa će Kojić predvoditi napad na Superligu predstojeće sezone. Ugovor je potpisan na četiri sezone, dakle, do 2021. godine.

 

Link to comment

Djekna nije još...a ka' će, ne znamo.... :isuse:

Ajde ???????????????? jel to pripreme za prvo kolo kvakifikacija (LIGA EVROPE OTPALA ) ko je podoban ko nije
Link to comment

Pozdrav dezunim defetistima na temi

Već dve nedelje čekamo ta 4 potpisa...da ih ne zezne Barsa i kupi  ih pre nas....optimisto. Ja bar znam na čemu gradim defetizam, nije mi jasno na čemu ti gradiš optimizam :)

Link to comment

 

;)

 

Već dve nedelje čekamo ta 4 potpisa...da ih ne zezne Barsa i kupi  ih pre nas....optimisto. Ja bar znam na čemu gradim defetizam, nije mi jasno na čemu ti gradiš optimizam :)

 

Na nemacku disciplinu ;)

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...