Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa klupskog sajta:

Морамо напоменути да су фудбалери нишког клуба под вођством Аустријанца у претходне две пријатељске утакмице показалида је руководство клуба на челу са председником Ивицом Тончевим направило прави избор када је у питању нови тренер.
Link to comment

Сутјеска игра утакмицу квалификација за ЛЕ, што би играли са нама пријатељску? И да ли ће уопште моћи да је играју?! Пише да нам припреме трају 10 дана значи до 11. а они 6. играју други меч квалификација... Била би добра провера ако бисмо играли.

Link to comment

Сутјеска игра утакмицу квалификација за ЛЕ, што би играли са нама пријатељску? И да ли ће уопште моћи да је играју?! Пише да нам припреме трају 10 дана значи до 11. а они 6. играју други меч квалификација... Била би добра провера ако бисмо играли.

S obzirom da je "saopštenje" sastavljala osoba koja je našeg trenera zvala "Onaj na R." nemoj da ti bude ništa čudno, da je samo popunjavala redove. Bitno je bilo da se napomene da :......је руководство клуба на челу са председником Ивицом Тончевим направило прави избор....http://fkradnickinis.rs/2017/07/visinske-pripreme-na-kopaoniku/

 

Link to comment

Dalivoja banisati po viđenju. Za trajno. On li će čini boravak na temi drugim forumasima neprijatnim ? Duboko si me razočarao, duboko... Eno i Legenda počeo varnici pri spomenu Ivicinog imena. Dokle drugovi ovako, dokle ?

Link to comment

Dalivoja banisati po viđenju. Za trajno. On li će čini boravak na temi drugim forumasima neprijatnim ? Duboko si me razočarao, duboko... Eno i Legenda počeo varnici pri spomenu Ivicinog imena. Dokle drugovi ovako, dokle ?

Taman sam rešio da častim pivo, kad ono kandidati se prosto tuku ko će ispred mene da stane u red...pa dobro, nek vam bude...zborno mesto, zna se...vreme standardno.

Link to comment

Dalivoja banisati po viđenju. Za trajno. On li će čini boravak na temi drugim forumasima neprijatnim ? Duboko si me razočarao, duboko... Eno i Legenda počeo varnici pri spomenu Ivicinog imena. Dokle drugovi ovako, dokle ?

Nadam se da se salis ??? Dali je jedan od najboljih clanova i ne secam se da je ikada ulazio u bilo koji komflikt, za razliku od nekih. Ako je iz nekog razloga i rekao i po mnogima pogresio, ne znaci da treba da ga rastrgnemo. Kao sto rekoh ne verujem da je hteo bilo koga da otera sa teme a sad sto se omaklo pa tako zvucalo, sto je Gradina preosetljivo to prihvatio i td. ebi ga... Desi se. Kao sto rekoh svi smo bili bar jednom i na jednoj i na drugoj strani pa eto svi smo tu.

Dok je interes kluba u prvom planu do tada ovaj forum ima svrhu. Tu smo da hvalimo kada je dobro, kudimo kada je lose, podrzimo kada je tesko, kritikujemo kada je pogresno ...

Link to comment

Nadam se da se salis ??? Dali je jedan od najboljih clanova i ne secam se da je ikada ulazio u bilo koji komflikt, za razliku od nekih. Ako je iz nekog razloga i rekao i po mnogima pogresio, ne znaci da treba da ga rastrgnemo. Kao sto rekoh ne verujem da je hteo bilo koga da otera sa teme a sad sto se omaklo pa tako zvucalo, sto je Gradina preosetljivo to prihvatio i td. ebi ga... Desi se. Kao sto rekoh svi smo bili bar jednom i na jednoj i na drugoj strani pa eto svi smo tu.

Dok je interes kluba u prvom planu do tada ovaj forum ima svrhu. Tu smo da hvalimo kada je dobro, kudimo kada je lose, podrzimo kada je tesko, kritikujemo kada je pogresno ...

Grešiš...Dali je najgori...ja mislim da treba da ga smenimo sa funkcije i da treba da bude običan član....forumaššš... ;)

Link to comment

Eve ga kandida za ebanje ne dirajte dalita i gradinara!

Gromoglasna reklama ali teško da ćeš se omrsiti tom izjavom da imaš kandidu. Doduše, možda neki navijač Radničkog u očaju zbog lošeg prelaznog roka reši da bar njemu nešto pređe.

Link to comment

Ljubav boli ne sekiraj se za nas,idi kradi cvece na groblje i zaradi za ulaznicu na lavor.

 

Cuo sam da u zadnje vreme ostavljaju 7days kroasani neotvoreni

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...