Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

I eto ti ga na, Nesko i njegov fudbal .............

Tacno ne bi voleo da znam kako bi se sad osecao da smo otisli, i prosli, u tu evropu mesto nji. Em nista nisu odigrali, em se sami guzili celu utakmicu, em se jos cude kako su pokecani.

Link to comment

Tacno ne bi voleo da znam kako bi se sad osecao da smo otisli, i prosli, u tu evropu mesto nji. Em nista nisu odigrali, em se sami guzili celu utakmicu, em se jos cude kako su pokecani.

 

Ja znam. Otiso bi u kafanu Gaj zagledan u proslu sezonu sa visokouzvisenih mesta na stadionu

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Kontaktirao sam klub kako bih sa Pakultom za Novosti uradio intervju, gospodin pomoćni trener mi je rekao da im trenutno nisu prioritet mediji i da očekujem pozitivan odgovor. Upravu sam pitao oko sezonskih ulaznica, hoće li ih biti, po kojim uslovima i cenama ali ni na to pitanje nisam dobio odgovor.

Šta mu on dodje .Pomoćni trener ili portparol . Pre bih rekao POMOĆKO. Jedino dobro kod njega ova mu druga žena. Mlada lepa zgodna. Probaj sa njom neki intervju. Kako joj recimo se dopada Niš.
Link to comment

Ode Batak . Kod Lala to expresno

Prijatelju, nista licno, ali meni je svaki tvoj post koji si napisao na forumu zesce spinovanje. Do pojave Tonceva, u tih par desetina postova koji si ostavio na temi, bavio si se iskljucivo pljuvanjem Belita Stojiljkovica. Sada, nakon dolaska Tonceva, svaki tvoj post je usmeren protiv njega. Ne secam se da si ikada prokomentarisao neciju igru, utakmicu, potez, gol, stagod. Ok, svako ovde ima prava na svoje misljenje, i niko ovde nije bas najsrecniji sa svime sto se desava u klubu. Ali niko nije ovde dosao sa bilo kakvom namerom da resava licne razmirice i vrsi bilo kakvu propagandu u korist ili protiv bilo koga u klubu. Ne znam koliko je to sto ti pises na forumu dozvoljeno, niti je moje da sudim o tebi i o tvom pisaniju, niti mogu a jos manje zelim da te teram sa teme i foruma, samo hocu da ti skrenem paznju da budes malo konstruktivniji u pisanju, a ne da ti tema sluzi za vodjenje, ocigledno, licnih ratova protiv pojedinaca ili grupacija u i oko kluba, koliko god ti bio u pravu.

 

Toliko od mene na tu temu, ziv bio i sve najbolje.  :ss1:

Link to comment

Prijatelju, nista licno, ali meni je svaki tvoj post koji si napisao na forumu zesce spinovanje. Do pojave Tonceva, u tih par desetina postova koji si ostavio na temi, bavio si se iskljucivo pljuvanjem Belita Stojiljkovica. Sada, nakon dolaska Tonceva, svaki tvoj post je usmeren protiv njega. Ne secam se da si ikada prokomentarisao neciju igru, utakmicu, potez, gol, stagod. Ok, svako ovde ima prava na svoje misljenje, i niko ovde nije bas najsrecniji sa svime sto se desava u klubu. Ali niko nije ovde dosao sa bilo kakvom namerom da resava licne razmirice i vrsi bilo kakvu propagandu u korist ili protiv bilo koga u klubu. Ne znam koliko je to sto ti pises na forumu dozvoljeno, niti je moje da sudim o tebi i o tvom pisaniju, niti mogu a jos manje zelim da te teram sa teme i foruma, samo hocu da ti skrenem paznju da budes malo konstruktivniji u pisanju, a ne da ti tema sluzi za vodjenje, ocigledno, licnih ratova protiv pojedinaca ili grupacija u i oko kluba, koliko god ti bio u pravu.

 

Toliko od mene na tu temu, ziv bio i sve najbolje. :ss1:

Odjavljujem se za sva vremena. . .

Posto sam tako shvaćen.

Ziv bio pa video privatizaciju . Tad ce ti biti jasno

Kraj od mene nema me više

Link to comment

Odjavljujem se za sva vremena. . .

Posto sam tako shvaćen.

Ziv bio pa video privatizaciju . Tad ce ti biti jasno

Kraj od mene nema me više

Boze sacuvaj da se zbog mene odjavljujes. Samo sam ti prijateljski skrenuo paznju na stvari koje su meni upale u oci. Ne mora da znaci da sam bio u pravu, nit je moje misljenje uklesano u kamen.

Link to comment

E bre Dalivoje...ne mož' te ostavi čovek samog a da ne zabrljaš :P  ...Prvo, nije Beli Stojiljković, nego Goci, a to su dva različita čoveka ;) Gocija Stojiljkovića niko baš i ne begendisuje mnogo u čaršiju, pa je Gradina samo još jedan u nizu. Tončeva....njega osim Rumpela, takodje niko ne voli. Nego zgužvaj kaćket i tatka na mladog fudbalera vrati ovamo. Jel postoje forumaši koji 200-1000 postova ništa pozitivno nisu napisali ?...postoje. Pišu ovde neki...ma ne pišu, nego samo gundjaju. Sve je za ljudi....a i Gradina ne odskače mnogo. Na volju vi, a i njemu.

Link to comment

Нико није снимио одлазак наших на припреме? Никакав списак играча? Ништа? Финачко...  :unsure:

http://www.brusonline.com/sport/4124-u-brusu-utakmica-superligasa-fk-radnicki-fk-backa

 

Едит: Или ово у тексту није тачно па тек треба да се крене на припреме.

Edited by Матрикс
Link to comment

Dali i ja iskuka ovde sa par "carsava" kako ih Rumpel nazva pa nista. Nekome je gust da komentarise igrace i utakmicu, drugom nije ali treba komentarisati svaki detalj jer samo tako mozemo doci do sustine.

Inace ne vidim da se bilo ko suprotstavio Gradini po pitanju stavova tako da je covek verovatno upravu, ne vidim zbog cega onda ne bi potencirao ono gde je najupuceniji. Ja recimo nisam upucen u skolu i zato je retko komentarisem ali zato vrlo rado citam sta se tamo desava. Nemoj se ogresis o coveka kao ja sto sam pogresno shvatio cini mi se Konstruktivnu opoziciju, ne secam se tacno. Posle par postova ne mozes da iznosis ovako rigorozne zakljucke pogotovu da nekog oteras sa teme i ako znamo da ti to nije bio cilj.

A i ti Gradina brate odma pa off, e moj Nislijoooo! Necu te teram da se vratis, sam ces kad se oladis. Svi smo mi to vise manje prosli na ovom ili prethodnom forumu gde smo pisali ;) Sukobi misljenja i stavova su normalni, zato i pisemo. Dali shvatio jedno a ti mu kazi kako treba pravilno i to je to. Nema ljutis jer svi smo ovde  jer zelimo klubu sve najbolje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...