Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Real sa Nišave said:

Bili na utakmici. Po mojoj proceni opravdani penal i crveni. Posle smo napadnuti na konferenciji zato sto smo Nislije. Prvo verbalno, a zatim je bilo na ivici da preraste u tuču. Dakle, na odgovor da smo iz Niša krece unosenje u lice, psovanje sve niško i tako dalje od strane njihovog zvaničnog predstavnika kluba. 

Dva momka koja su pratila iz novinarske lože utakmicu su se složila da je sudija svirao opravdano.

Čekam snimak, pa da pogledam ohladjene glave, ali moram da podvucem da je ovo sramota sta smo.doziveli posle utakmice, samo zato sto smo iz Nisa. I sve to u prostorijama kluba.

Da dodam da smo se povukli i nismo hteli da padamo na provokacije i uvrede, na kraju je samo jedan momak prenosio konferenciju na kojoj se terao cirkus u režiji njihovog pomoćnog koji se krstio inlevom i desnom.

Na terenu Caki, Slaviša i Pavkov odlični, Mićić dao dobar gol

 

Cekam jedva taj snimak ali zbog boldovanog mi nije zao i ako smo ih ostetili. I mi kritikujemo nekorektnosti i nasu i tudju ali za sve niško im zelim i sledeci put ovako da se provedu.

Link to comment

Od pocetka je bila tenzija neki debeljani bez vratova su dovedeni na zapad da vrse pritisak i jedu govna celu tekmu. Ono sto sam primetio he da chuka nije po meni imala zelju za pobedom ali su igrali kasapski u kosku.

Link to comment
6 minutes ago, Redrooster said:

Od pocetka je bila tenzija neki debeljani bez vratova su dovedeni na zapad da vrse pritisak i jedu govna celu tekmu. Ono sto sam primetio he da chuka nije po meni imala zelju za pobedom ali su igrali kasapski u kosku.

Kad nisu...setimo se samo Drincica u skorije vreme protiv Zvezde...

Sta reci ...osiloili se mnogo i misle da su mnogo bitni.Gurali ih do skoro po evropu,pa sad kad stalo kuku lele...

Ce prodju oni ko Jagodina....

Link to comment

Kakav snimak, pre ces snimak celog meca "svetinje " da odgledas nego bilo koju utakmicu u sazetku od dva ipo minuta od danas...

Link to comment

Добро прошла Чука, требала је да пукне петарда са све маказице...

 

Иначе, нико нема запад к'о што Ниш имаде, слабо ово пцовање.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...