Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Budi malo jasniji ....

Pavkov nije šutirao penal

mrka pao za penal

igraču brđana slomljena vilica u duelu

Link to comment

Ko je bio na utakmicu... Recite jel bilo nešto opravdano od penala i dva crvena, sve ili ništa. Recite jasno, ja ništa ne razumem...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
4 minutes ago, Boki Nis said:

Ko je bio na utakmicu... Recite jel bilo nešto opravdano od penala i dva crvena, sve ili ništa. Recite jasno, ja ništa ne razumem...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

Ево га још један што сумња у прецедниково и шефово поштење, срамота...

Link to comment
1 minute ago, Captain_Darling said:

 

Ево га још један што сумња у прецедниково и шефово поштење, срамота...

Ic ne sumnjam ,potkrade se i sudiji neka nenamerna greska....Ljudi smo majku mu... :rolleyez:

Link to comment

Sledece dve utakmice ce budu na televizor, bice jos regularnije, Recko nece napasti toliko visoko, ali to je uvek tako protiv vrhunskih top elitnih evropskih ekipa

Link to comment

Bili na utakmici. Po mojoj proceni opravdani penal i crveni. Posle smo napadnuti na konferenciji zato sto smo Nislije. Prvo verbalno, a zatim je bilo na ivici da preraste u tuču. Dakle, na odgovor da smo iz Niša krece unosenje u lice, psovanje sve niško i tako dalje od strane njihovog zvaničnog predstavnika kluba. 

Dva momka koja su pratila iz novinarske lože utakmicu su se složila da je sudija svirao opravdano.

Čekam snimak, pa da pogledam ohladjene glave, ali moram da podvucem da je ovo sramota sta smo.doziveli posle utakmice, samo zato sto smo iz Nisa. I sve to u prostorijama kluba.

Da dodam da smo se povukli i nismo hteli da padamo na provokacije i uvrede, na kraju je samo jedan momak prenosio konferenciju na kojoj se terao cirkus u režiji njihovog pomoćnog koji se krstio inlevom i desnom.

Na terenu Caki, Slaviša i Pavkov odlični, Mićić dao dobar gol

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...