Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Sve ste rekli, sve nam je dobro i odavno poznato...

U prve tri utakmice sam racunao na 1 do 3 boda, vec imamo tri, doduse dosta smo i prosuli u zadnja 4 kola ali opet smo u dobroj pziciji sada sa 28. Cenim da nam treba jos 8-10 bodova, u zavisnosti kako ostale postenjacine budu odigrale do kraja. Od Zvezde i Partizana najmanje ocekujem bodove, iz naredne dve i bod bi bio dobar, iako nisu puno bolji od nas. Zadnje 4 utakmice sve resavaju i tu ce da se vidi od cega je ovaj tim. Utakmica sa Zvezdom ce biti vasar za punjenje blagajne i neka ih dodje sto vise sto se mene tice...nadam se da gresim, ali...

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, W.F.C. said:

Sve ste rekli, sve nam je dobro i odavno poznato...

U prve tri utakmice sam racunao na 1 do 3 boda, vec imamo tri, doduse dosta smo i prosuli u zadnja 4 kola ali opet smo u dobroj pziciji sada sa 28. Cenim da nam treba jos 8-10 bodova, u zavisnosti kako ostale postenjacine budu odigrale do kraja. Od Zvezde i Partizana najmanje ocekujem bodove, iz naredne dve i bod bi bio dobar, iako nisu puno bolji od nas. Zadnje 4 utakmice sve resavaju i tu ce da se vidi od cega je ovaj tim. Utakmica sa Zvezdom ce biti vasar za punjenje blagajne i neka ih dodje sto vise sto se mene tice...nadam se da gresim, ali...

Ja mislim, da nas ne "prozivaju" iz Ljutice Bogdana, dugujemo jednu smenu trenera i u Humskoj. Zvezdi smo skinuli "Murinja", red je da i crno-belima maknemo "Čivijaša"....ako to oni ne urade sami posle Lalata. :rolleyez:

Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

Ja mislim, da nas ne "prozivaju" iz Ljutice Bogdana, dugujemo jednu smenu trenera i u Humskoj. Zvezdi smo skinuli "Murinja", red je da i crno-belima maknemo "Čivijaša"....ako to oni ne urade sami posle Lalata. :rolleyez:

To je trebalo posle pobede Radnickog u martu, ali njih pobedjujemo vec dva puta u dve godine, a Zvezdu nismo vec 5 godina, red bi pre na njih bio, ali uvek ima ono "ali"...

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

 

Ne kazem da je neka senzacionalna greska, vec da naprosto nije morao i da je prestrogo. 

 

Vama sve mora da se svira i uvek inace saopstenje.... Kao sto rekose promenila su se vremena i sada nam se svira u najmanju ruku realno, sto je neverica za nase jer nisu navikli 15 godina unazad.

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Dobih vrtoglavicu od ovog snimka :lol:

 

Elem, misli da ste pristrasni, a ja jos jednom ponavljam / mislim da je penal prestrogo dosudjen, iako ima elemenata, a smatram i da je zuti karton nepotreban. 

 

Ne kazem da je neka senzacionalna greska, vec da naprosto nije morao i da je prestrogo. 

 

Bas sam i naveo primer penala koji po eni nije a sviran je za Real protiv Juvea... Nije da neko moze da kazni sudiju jer je bilo elemenata, ali prosto prestrogo je.

Upravo zbog tih elemenata i ne treba da se pravi ovakav cirkus. Da se Cuki nije svirao juce ovakav penal scenario bi bio isti, opet bi lezali na travu.

Link to comment

Мени само није јасно зашто нису полегали на траву кад им је искључен играч него тек кад смо повели 1:2. Јел то било забрањено да им се да гол јер имају мање играча?

Link to comment

Pogledajte samo naslov u Juznim Vestima i kako novinar iz teksta u tekst navlaci ljude da pljuju po klubu. Nista manja hajka se dize iz sopstvene avlije.

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Pogledajte samo naslov u Juznim Vestima i kako novinar iz teksta u tekst navlaci ljude da pljuju po klubu. Nista manja hajka se dize iz sopstvene avlije.

To je prepisao 5 minuta nakon što je izašlo na Mozzartu...nit je bio, nit je "omirisao" susret. Mada, vrlo često, i ako je pored mene "gore" pitam se da li je uopšte gledao utakmicu. Resavac običan, za honorar. Kakav-takav.....

Link to comment
http://mondo.rs/a1097362/Sport/Fudbal/Cukaricki-istupa-iz-lige-salje-omladince-u-Superligu.html
 
Kolateralna steta je Radnicki! 
I niko drugi! 
Nekada postovan klub u celoj staroj Jugoslaviji i Evropi spao je na to da ga vodi jedna budala i da ga mrzi cela Srbija!!!
Pravda za Radnicki!!!
Ja ću da podržim tu budalu svim srcem ako izborimo evropu. Ja mislim da smo dosta bili objekat za zakecuvanje kad kome treba. Dosta mi je tapšanja po leđima i priče "dobri ste, svaka vam čast, al nije namerno sudija pogrešio....jbg fudbal je to omaklo se" i tako 15 jebenih godina.
Nek sad ti koji su itekako koristili pomoć sudija ranijih godina osete malo tu lepotu kad te neko jebe u zdrav mozak. Meni je baš drago...Najviše kukaju sad oni koji su najviše krali...
Ponosan sam na naš klub jer smo zadnjih 15_20 godina izdržali dostojanstveno bez plakanja i uzdignutih cela, a ne ko ovi koji za svaki prekršaj ili penal plaču ko pičke po novinama i tv...


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Ja ću da podržim tu budalu svim srcem ako izborimo evropu. Ja mislim da smo dosta bili objekat za zakecuvanje kad kome treba. Dosta mi je tapšanja po leđima i priče "dobri ste, svaka vam čast, al nije namerno sudija pogrešio....jbg fudbal je to omaklo se" i tako 15 jebenih godina.
Nek sad ti koji su itekako koristili pomoć sudija ranijih godina osete malo tu lepotu kad te neko jebe u zdrav mozak. Meni je baš drago...Najviše kukaju sad oni koji su najviše krali...
Ponosan sam na naš klub jer smo zadnjih 15_20 godina izdržali dostojanstveno bez plakanja i uzdignutih cela, a ne ko ovi koji za svaki prekršaj ili penal plaču ko pičke po novinama i tv...


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Potpisujem od A do Š. 

Dve decenije nam se smejali u lice od Beograda do raznoraznih pičkovaca, svako ko je stigao je dizao patku na nas. Koliko puta nam se posrali u sred Čaira sa sudijama, ceo stadion pravili na budale, pa nismo pravili onakav cirkus kakav je napravljen od strane igrača i rukovodstva Čukaričkog.

Ne smeta drugima višedecenijsko lapanje Zvezde i Partizana, ali im Radnički ugrozava uhodane manifetluke.

Ne kuka se ovde na regularnost, nego na to što im selci iz Niš pokvarili kombinacije.

 

 

Link to comment
3 hours ago, martick said:

http://mondo.rs/a1097362/Sport/Fudbal/Cukaricki-istupa-iz-lige-salje-omladince-u-Superligu.html

 

Kolateralna steta je Radnicki! 

I niko drugi! 

Nekada postovan klub u celoj staroj Jugoslaviji i Evropi spao je na to da ga vodi jedna budala i da ga mrzi cela Srbija!!!

Pravda za Radnicki!!!

 

A jedno pitanje za tebe tako postenog koji branis neduzni Cukaricki i njemu slicna nevinasca!?

 

Kako je taj preposteni Cukaricki ( kad smo vec kod njega) opstao u drugoj ligi kada ga je na polusezoni kao poslednjeg i uveliko prezaljenog preuzeo ovaj preposteni gazda koji jadan sklanja decu sa ulice i ulaze svoj novac zbog svoje dobre duse?  To je bilo relativno skoro, mozda 5-6-7 sezona unazad, mrzi me da kopam po netu, ali za toliko pratim fudbal i znam sta se desavalo i tada, a ti izgleda srpski fudbal pratis od ove sezone?

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...