Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Нико овде не брани друге клубове нити каже да је било ко други недужан. Живимо у држави која пропагира тотално погрешне ствари као најбитније, и самим тим је логично да нам је фудбал, као и све друге сфере живота, такав какав јесте. И наравно да се већ дуго зна како ко пролази у ту чувену Европу. С друге стране, уопште ми није јасно што се људи пале на ту Европу као да ће одемо у полуфинале као некад, има да нас испраши неко лагано. Или ћемо и то да наместимо? :lol: На крају крајева, видели сте Младост прошлог лета; евентуално ћемо продати неког као они Јовановића и толико. Као да ће нас 215 хиљада евра за прво коло спаси од пропадања. 

 

Апсолутно разумем то да нам је свима дојадило да стално извисимо зато што неко "поштено" дође до неког циља, а ми будемо иза. Али ако сте се тада жалили при таквим околностима, онда је ово сад лицемерје. Из простог разлога јер ми сад долазимо до успеха тако што неко вуче конце. На буквално исти начин као други тада. Ако нам тада није ваљало намештање, онда не би требало ни сад. Разумем да људи другачије размишљају, али и ви разумите да има и људи који желе да све буде праведно. Наравно да то није могуће, горе сам већ рекао зашто, али ето. Неки људи би пре да буду поштени и да буду ту где јесу него да лоповлуцима остварују "успехе". Ја не могу да будем срећан кад Раднички победи како побеђује у последње време. Ако је вама драго да Раднички тако побеђује, онда свака част, желим вам да уживате. Волео бих и ја да могу тако. Зато је и толико лепо што смо сви толико различити. Зато и мислим да не би требало више да се дискутује о томе, свако то види на свој начин и то је то.


А што се Ивице тиче, није проблем само намештање, већ став. Човек буквално игра мастер лигу уживо, па и ја бих волео да могу да радим шта ми се прохте и да мењам тренере као чарапе а да причам да су сви други криви. Наравно да је логично да навуче гнев свих људи којима је овај клуб у срцу. Уосталом, зашто причати о њему, човек уопште није битан. Он ће некад отићи а Раднички ће остати и после њега.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Semaforče.....da si samo jednu rečenicu preformulisao ...imao bi sve...i uzrok i povod i posledicu. :)

 

Ja stvarno nemam šta više da kažem.....

Link to comment
55 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

A jedno pitanje za tebe tako postenog koji branis neduzni Cukaricki i njemu slicna nevinasca!?

 

Kako je taj preposteni Cukaricki ( kad smo vec kod njega) opstao u drugoj ligi kada ga je na polusezoni kao poslednjeg i uveliko prezaljenog preuzeo ovaj preposteni gazda koji jadan sklanja decu sa ulice i ulaze svoj novac zbog svoje dobre duse?  To je bilo relativno skoro, mozda 5-6-7 sezona unazad, mrzi me da kopam po netu, ali za toliko pratim fudbal i znam sta se desavalo i tada, a ti izgleda srpski fudbal pratis od ove sezone?

 

55 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

A jedno pitanje za tebe tako postenog koji branis neduzni Cukaricki i njemu slicna nevinasca!?

 

Kako je taj preposteni Cukaricki ( kad smo vec kod njega) opstao u drugoj ligi kada ga je na polusezoni kao poslednjeg i uveliko prezaljenog preuzeo ovaj preposteni gazda koji jadan sklanja decu sa ulice i ulaze svoj novac zbog svoje dobre duse?  To je bilo relativno skoro, mozda 5-6-7 sezona unazad, mrzi me da kopam po netu, ali za toliko pratim fudbal i znam sta se desavalo i tada, a ti izgleda srpski fudbal pratis od ove sezone?

Decko sta je sa glavom?

Ajde lepo od pocetka procitaj ponovo moj post i kad sam branio Cukaricki!

Link to comment
47 minutes ago, martick said:

 

Decko sta je sa glavom?

Ajde lepo od pocetka procitaj ponovo moj post i kad sam branio Cukaricki!

Pitanje je sta je sa tvojom glavom, po kojoj su svi ostali fini i neduzni,a nas Radnicki jedini ne valja. 

 

Link to comment

Ajde ajde okrenimo se najacima™ doode nam na noge kad smo u punoj formi. Superiorni trener je Acu cuvao za ovu tekmu. Doci ce i suto i rogato iz tradicionalnih juznih uporista da vide crveno ko bik. "Lele tatko ce mi kupis lizalo". " Tatko ovo li njujork, nee ovoj Niš!".

Link to comment

Interesantno kako se niko od medija ne sablažnjava što se u Beogradu tukli na stadionu, što bio prekid utakmice,  što su roditelji spasavali svoju decu. Niko ne traži kažnjavanje Blizanaca. Kakvo licemerno društvo. 

Link to comment

Pevac je u pravu, aman zaman,  igramo sa sampioni u 4 dana, skupljamo pare od karte u subotu, dobrodosli su svi da ostave kintu na blagajnu, nemoj opet da skidamo gace nego i jare i pare ovaj put, ako Vucic da

Link to comment

Jedina svetla tačka na ovu sumornu godinu je to sto su nam obecali izgradnju stadiona ako se plasiramo u Evropu. Takodje izlazak u Evropu donosi solidne pare za nase uslove i klub. I da su 100.000e bile bi velike za nas jer mi nemamo ni skolu pa da prodajemo uz minimalna ulaganja niti velike sponzore. Takodje nesto smo kao poceli da prodajemo ali da je to svaki prelazni rok bilo bi mozda i dovoljno ovako je jako malo.

Da ne pominjem blizance oni su posebna prica ali na primeru Vojvodine se lepo vidi kako im se ta Evropa vraca. Oni i da je ne igraju ove godine oni na bazi ranijih transfera iz svoje skole i kvalitetno dovedenih mladih igraca svake godine uzmu neki procenat od njih kada ih klubovi ponovo prodaju. Takodje su tu skolu drzali zahvaljujuci Bati Buturovicu a i toj Evropi koju su po difoltu igrali i bila im je maltene zagarantovana tj trece mesto.

Novac od Evrope im je gotovo bio visak kojim su mogli da uloze u skolu.

Ovo je onako plasticnno receno ali nemoj da podcenjujemo Evropu a posebno ako se igra i sledece godine... ohohooo. Jedinno se nadam da se vise nece ponoviti ovakva godina jer nam ovakva reputacija uopste nne treba...

Link to comment

Koja reputacija? Ova ista koja je usadjena u imena bg klubova???? Ko gleda cuku-200, ko gleda rad-200, ko gleda vozdovac-200, zemun gledaju malo vise-300. Npr rad cele godine zadnji i unazad 10 god ostaje u ligi jer razigrava tudje igrace. Alo ljudi stali smo pored njih to je njima prs u oko. Usli smo im u videokrug do smeta. Bili smo smo najvoljeniji™ u 3 ligi. Itd nemoj qrave da nam pricaju o postenju. Nek se navikavaju na nas.

Link to comment
Just now, Redrooster said:

Koja reputacija? Ova ista koja je usadjena u imena bg klubova???? Ko gleda cuku-200, ko gleda rad-200, ko gleda vozdovac-200, zemun gledaju malo vise-300. Npr rad cele godine zadnji i unazad 10 god ostaje u ligi jer razigrava tudje igrace. Alo ljudi stali smo pored njih to je njima prs u oko. Usli smo im u videokrug do smeta. Bili smo smo najvoljeniji™ u 3 ligi. Itd nemoj qrave da nam pricaju o postenju. Nek se navikavaju na nas.

Pozitivna reputacija = min 2000 ljudi

Ova koja je usadjena u Bg klubove = 300 ljudi

Link to comment
1 hour ago, Redrooster said:

Ko gleda cuku-200, ko gleda rad-200, ko gleda vozdovac-200, zemun gledaju malo vise-300....

Pa to bre sve jedni isti...samo šetaju sa Banovog brda, do Voždovca pa do Gornje Varoši... ;)  ....velike su to familije :)

Link to comment
4 hours ago, Подсемафорска 20 said:

А што се Ивице тиче, није проблем само намештање, већ став. Човек буквално игра мастер лигу уживо, па и ја бих волео да могу да радим шта ми се прохте и да мењам тренере као чарапе а да причам да су сви други криви. Наравно да је логично да навуче гнев свих људи којима је овај клуб у срцу. Уосталом, зашто причати о њему, човек уопште није битан. Он ће некад отићи а Раднички ће остати и после њега.

Ovo je sustina. Ja nemam toliki problem na to sto nas Toncev "gura", jbg. dok smo banana drzava ovo ce biti jedini nacin da se dodje do neke visoke pozicije u nasem fudbalu. Ono sto mi strasno smeta je nacin na koji on to radi. Ogoljeno i bahato, bez trunke namere da se tu nesto sakrije, zamaze.

Link to comment

Radovacu se ako Radnicki izadje u Evropu zbog svega sto nam se desavalo ranije, zbog daj boze stadiona, zbog novca koji nam je preko potreban i zbog zelje da ponovo vidim svoj klub na mapi sveta.

Niko ne moze da me natera da tapsem kradji, prevari, bezobrazluku itd. Necu da dozvolim da me kupe ili bolje receno da se prodam.

Iskreno mesaju mi se osecanja i nadam se da nece ta Evropa da nam izadje na nos. Ako sam i popustljiv to je zbog ljubavi prema klubu i zbog toga sto su i ostali slicni ili isti samo je pitanje ko je u kom trenutku mocniji.

Zbog toga ne mogu da dozvolim onoliko prevrtanje Cukarickog po travi i onolike osude. Dovoljno i mi sami napadamo upravu i pojedince, kaznjavamo nikad slabijom posetom i skandiranjem ali necu da se pomirim da nas gori od nas prozivaju. Izgleda da su svi sebi oprostili ruznu proslost i sad tako cisti i sa par stotina hiljada eura puniji sad bilduju moral i postenje.

Mozda smo mi u ovom trenutku najljigaviji klub za sve ali sve njih da podsetim da mi jos nismo uzeli pare a ti koji jesu neka se ponovo zamisle i promisle pre nego upere prst u drugog.

Inace Tonceva nismo mi doveli nego sve ove postenjacine, jer da nisu muljali prethodnih godina i da smo izasli tada u Evropu, ne bi nam klub bio pred bankrotstvom i ne bi dosao Toncev kao slamka spasa.

 

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...